Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
kkk
Wysłany: 2009-11-18, 22:44   Początki
0
UP DOWN

Chcę powitac wszystkich na forum i przedstawić trochę tego co udało mi się "wypsikać".Po długich staraniach udało mi sie skompletowac zestaw : kompresor-lodówkowiec, aero - chińczyk, farby - jakieś akryle ;) I powstały oto te "dzieła", więc śmiem przedstawić i je i siebie i czekać na Waszą...konstruktywną krytykę :D

IMG_0558.JPG
a to następna praca, już z większym nakładem czasowo-wyzwaniowym :)
Plik ściągnięto 62 raz(y) 460,57 KB

IMG_0566.JPG
moja pierwsza praca kolorem, a druga wogóle aerografem - pierwszej napewno nikomu nie pokażę :D
Plik ściągnięto 46 raz(y) 472,75 KB

LoboLoco 
Wysłany: 2009-11-19, 08:14   
0
UP DOWN

Nieletni demonek jest świetny, chodzi mi o projekt, wykonanie też fajne.... ma klimat... a co do tej pani, to na oko format A3 (licząc po panelach ;) ) oczy moim zdaniem całkiem w porządku, ale usta i ogólne proporcje dolnej części twarzy.... coś mi sie wydaje że zaczynałeś od oczu i na usta, nos i reszte zabrakło chęci... ale gdyby wykadrować same oczy to byłaby fajna praca :spoko:

Asellus5
Wysłany: 2009-11-19, 17:06   
0
UP DOWN

A mi sie podoba !!!! to nic ze oko krzywe,ze nos za dlugi ze cos ,ze cos!! widac ze twarz zrobionas od reki,uczysz sie proporcjii,koloru,nakladac cien,gdzie glebszy gdzie jasniejszy ,co uwypuklic ,a co splaszczyc! to wlasnie sa poczatki!!!! kazdy jest w ich trakcie a jezeli nie jest to przechodzil przez to!
najlepsza szkola jest samemu znalezc swoje bledy! wtedy bedziesz wiedzial co jest nie tak i co trzeba poprawic! Jezeli nie to my pomozemy :)
Delikatna sugestia-zacznij od monolitu aby zrozumiec cien!

sebsa
Wysłany: 2009-11-19, 18:01   
0
UP DOWN

mi sie wlasnie podoba ten maly demonek tez lubie takie klimaty:)

kkk
Wysłany: 2009-11-20, 22:04   
0
UP DOWN

Udało się dziś wymalować następne "dzieło", więc wrzucami i je. Tematu nie wybierałam, napewno zabrakłoby odwagi odrazu porwać się na całą sylwetkę - trzeba jednak było jakoś odwdzięczyć się za skonstruowanie kompraesora :D - i powstało to coś:

Ciekawe czy ktoś kojarzy to zdjęcie ;P

IMG_0596.JPG
Plik ściągnięto 58 raz(y) 745,74 KB

kkk
Wysłany: 2009-11-20, 22:05   
0
UP DOWN

Kolorek coś pomiędzy tym wcześniejszym a tym:

IMG_0591.JPG
Plik ściągnięto 61 raz(y) 587,25 KB

sebsa
Wysłany: 2009-11-21, 10:58   
0
UP DOWN

Jaki format pracy??szkic z reki??fajna ta pani

kkk
Wysłany: 2009-11-21, 23:01   
0
UP DOWN

Format - niestety nie mam miarki :D - ale ok 40 na 50cm. Szkic z ręki, proporcje więc niezbyt dokładne - chyba za mała lewa dłoń i twarz troche za mocno przekrzywiona. Malowane na płycie PCV - z tym był i problem, bo trochę niestety się słabo trzyma, jakiś lakier wykorzystałam do utrwalenia, ale równiez plus- pięknie schodzi zwykła gumką :) co widac na bluzeczce ^^

LoboLoco 
Wysłany: 2009-11-23, 08:00   
0
UP DOWN

No nieeeźle... szkic z ręki, spory format, i do tego widzisz co jest nietak... tak trzymać :spoko:

LAKIEROWANKO Strona Główna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu