Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
martinez1980 
Wysłany: 2009-12-09, 23:14   Przywitaj się
0
UP DOWN

Witam! Mam na imię Marcin, śmigam troszkę po rożnego rodzaju forach no i mam już zaszczepione że nie przywitać się z forumowiczami jest nie ładnie. Wchodzę, szukam takiego postu lecz nie ma:) albo źle szukam jeśli tak to sorka. Chciałem się przywitać i od razu napisać że jestem kompletnym amatorem jeśli chodzi o airbrushing i wogóle lakierowanie, a dokładnie wogóle się na tym nie znam. Jako totalny amator kupiłem swojej pannie Aerograf beznadziejny by wogóle wzieła go do ręki (z racji tego że jest artystka i zawsze chciała malować taką techniką) a z czasem z postępującą moja wiedzą kupić sprzęt lepszy: kupiłem jakąś podróbę IVATY EW-770 oraz kompresor bezolejowy MA2000 a kupiłem to 2 lata temu i Panna sie za o nie zabrała. Wiec wkońcu ja sie zabrałem i straaaaaaasznie mnie to wciągnęło, lecz dla laika który nie łyknął nic lakiernicta i nie odróżnia farb ani wogóle przygotowań odnośnie samych powierzchni pod malowanie to wogóle jakaś abstrakcja. Nie mówiąc o tym gdzie co kupić i jakie farby. Uruchomiłem sprzęt i jego "precyzja" pewnie amerykańskie to są precyzyjne, zadziwiła mnie i cieniowanie oraz głębie jakie można tym sprzęem uzyskać. Pewnie mi powiecie że sprzęt mam do dupy :) kompresor też :) ale być może z czasem kupię cos lepszego jak moja nauka będzie postępować. Chęci są i strasznie mnie to zaraziło więc na dzień dzisiejszy chciałem się z Wami wszystkimi przywitać i namiętnie będę studiować wasze posty i szukać rad co, jak, gdzie i kiedy. POZDRAWIAM

manieks 
Wysłany: 2009-12-10, 01:08   
0
UP DOWN

Witaj więc... i bardzo podoba mi się Twój "zaszczep" ;)
Pozdrófka

martinez1980 
Wysłany: 2009-12-10, 11:50   
0
UP DOWN

myśle że skoro nie ma takiego wątku tutaj wszyscy mogą się witać już ze wszystkimi :) pozdro

kkk
Wysłany: 2009-12-10, 13:00   
0
UP DOWN

To jez się włącze do powitań - WITAJCIE :)

martinez1980 
Wysłany: 2009-12-10, 15:45   
0
UP DOWN

kkk napisał/a:
To jez się włącze do powitań - WITAJCIE :)

Witaj kkk

Tadeusz 
Wysłany: 2009-12-12, 12:10   
0
UP DOWN

Witam :spoko:

manieks 
Wysłany: 2009-12-13, 01:15   
0
UP DOWN

Siemka kkk :)

malchov 
Wysłany: 2009-12-13, 01:52   
0
UP DOWN

SIEMAAAANKO!

peki86 
Wysłany: 2010-03-28, 11:57   
0
UP DOWN
Areo ciapkacz

Cześć tu Peki86 z Bielska Białej maluje areografem juz ponad rok z czego polowa czasu to robienie kompresora szablonów miejsca do malowania itd

Asellus5
Wysłany: 2010-03-28, 19:25   
0
UP DOWN

Wow wow wow WIOSNA w pelni przylecialy bociany,dzikie gesi i do naszego forum tez wpadlo kilka nowych psssikaczy! cieszy bardzoooooooo wreszcie cos sie ruszy na forum i galeria zacznie pekac w szwach;)!!
Graba wszystkim i kazdemu z osobna!

Mcdevil 
Wysłany: 2010-03-31, 19:24   
0
UP DOWN

Siema, witam wszystkich.
Bawię się aero parę miesięcy, przymierzam się do ataku na moto. I pojawiło się kilka tematów ocierających się o lakiernictwo :sciana: .
Jak coś to podpytam ;) .
Pozdro

redbrush
Wysłany: 2010-03-31, 22:20   
0
UP DOWN

Cześć też maluje od kilku miesięcy i bardzo mnie wciągneło teraz przymierzam się do kupna aerografu badger Crescendo 175-CS

LoboLoco 
Wysłany: 2010-04-01, 07:48   
0
UP DOWN

Witamy i zapraszamy do lektury forum, zapraszam również na airbrushlab.pl - stronę poświęconą aerografii...

badshaman
Wysłany: 2010-04-15, 22:34   
0
UP DOWN

Witam wszystkich.
Musze przyznac ze to forum jest tym czego potrzebowalem.
Zainteresowalem sie airbrush*em jakies dwa miesiace temu. Czytam i ogladam wszystko co jest mozliwe na ten temat.
Prace dawida, PrimoOne i innych ARTYSTOW zapieraja dech w pirsi powaga.
jazda na maxa. Podobnie jak dawid mieszkam w norwegii. tu ok 4 miesiace temu zaczalem przygode z tatuowaniem. zaczelo sie to przez zupelny przypadek, nigdy nie wiedzialem ze moge robic cos w kierunku plastyki. W pl jak w pl ukladalo sie tylko plytki rowno albo malowalo sciany i tak w kolko.
Tutaj w norwegii nareszcie mam spokojna prace, brak wiekszych problemow finansowych wiec nozna zajac sie czyms dla siebie miec hobby.
W pracy na 12 godzinnej zmianie z kumplem zaczelismy cos tam z nudow rysowac i on namowil mnie na robienie tatuazy. Nawet zaczyna mi to jakos wychodzic i satysfakcje dawac, no i kasa nawet niezla.
Ale jak zobaczylem co mozna wystrugac aerografem to wymieklem.
Mam nadzieje ze wrzuce jakies zdjatka tatuazy i rysunkow ktore wypocilem i poprosze o komentarz.
Teraz w maju zakupie sprzecik do airbrusha i powolutku zaczne sie tym bawic.
Forum lakierowanko jest kopalnia wiedzy na ten temat.
Wielkie dzieki i witam serdecznie

LoboLoco 
Wysłany: 2010-04-16, 07:48   
0
UP DOWN

Fajnie się słucha... postanowiłem tatuować, więc kupiłem sprzęt i zacząłem dziarać :) jak ja postanowiłem tatuować to musiałem się konkretnie zapożyczyć a sprzęt kupowałem po znajomości, bo kolesiowi z ulicy by nie sprzedali (chodzi o konkretny sprzęt, nie kolkę ;) ) a w tatuażach da rade też nnieźlewymiatać, http://ooyes.net/blog/85-...d-inspiration-2 ,zwłaszcza jak ktoś da ci do zagospodarowania całe plecy, a przynajmniej rękę z barkiem i łopatką... takich klientów lubiłem najbardziej.

to inny polak na obczyźnie, swoją drogą miły facet...
http://www.tattooblog.com...bert-hernandez/

a wracając do tematu... witamy.

blantosamigos23
Wysłany: 2011-04-25, 15:26   
0
UP DOWN

Witam wszystkich!! mam na imię Michał. Jestem z zakopconego śląska. W temacie aerografii od miesiąca ,może dwóch. Wcześniejsze swoje prace opierałem na innych technikach... graffiti, pędzle i takie tam różne zabawy. Na dzień dzisiejszy podchodzę do sprawy poważnie, z większą rozwagą :idea: i przymierzam się do kupna (złożenia) jakiegoś konkretnego zestawu, także cała zabawa przede mną ,a wiec teraz będę tutaj częstym gościem ;)
Pozdrawiam

szajbus1996
Wysłany: 2011-05-08, 14:19   
0
UP DOWN

Witam!! jestem Szymon z dębicy. w tematem airbrush interesuje sie od dawna lecz nie mam jeszcze zadngo sprzetu lecz w najbliższym czasie mam zamiar nabyc zestaw H&S (tu link; http://fine-art.com.pl/ae...container.html) i od razu pytanko czy warto?? i czy ten sklep jest zaufany?
pozdrawiam i z góry dziekuje za odp

Hes 
Wysłany: 2011-05-10, 19:37   
0
UP DOWN

Witam

Znalazłem to forum i od razu tematy na nim mi się spodobały.
Zajmuje się lakiernictwem od jakiegoś czasu, mimo prób zdobywania wiedzy w szelaki sposób ciągle mam pytania :)

Więc zaraz zabieram się do czytania. :)

Pozdrawiam

kasia_w 
Wysłany: 2011-08-10, 09:19   
0
UP DOWN

wypadałoby się przywitać ;) a więc kaśka, ślązaczka, dopiero pierwsze kreski aerografem, czyli przedszkolak w kwestii lakiernictwa ale byle do przodu :spoko: na razie ćwiczę sobie na wszelkiej maści blachach uprowadzonych z warsztatu taty :fiu: sprzęcik tani, podobno podstawowy - fachowiec profesional :) wasze prace są rewelacyjne, oka nie można oderwać :tak:

bolidasko
Wysłany: 2011-10-18, 22:42   
0
UP DOWN

Witam wszystkich jako świeżak. Psikam kilka miesięcy. Na dniach mam dostać do ręki jakiś lepszejszy sprzęt więc myślę, że umiejętności w powiązaniu z ów forum będzią się rozwijać jak budowa autostrad w Polsce ^^
Pozdrawiam :cool:

936
Wysłany: 2011-12-07, 09:17   
0
UP DOWN

Witam
Czy ktoś coś wie o candy ?

Mcdevil 
Wysłany: 2011-12-07, 15:59   
0
UP DOWN

Wiem tylko że bóg cie kocha, a ja je mam :)
sprecyzuj o co biega ci. Odobiście używam Auto Air w małych ilościach do nasycania barwy.

freezef1 
Wysłany: 2011-12-07, 18:33   
0
UP DOWN

chodzi ci o prawdziwe candy ktore mieszasz z lakierem?? czy o auto airy??

936
Wysłany: 2011-12-07, 19:06   
0
UP DOWN

auto airy ? nie miałem stycznosci lub znam pod inną nazwą. candy 3 lub 4 warstwy. intensywnosc. głębia koloru. zmiana odcienia w zależnosci od natężenia swiatła. to dla mnie jest candy :x: :shock:

936
Wysłany: 2011-12-10, 23:46   
0
UP DOWN

Mcdevil,

Junak candy.jpg
Plik ściągnięto 81 raz(y) 139,53 KB

936
Wysłany: 2011-12-10, 23:55   
0
UP DOWN

moje candy stary nie kupny HOK ani Auto Airy czy inne takie tam. Wymieszane w szopie :)
Ps. Orientujesz się czy biały (cukierek) to istnieje ?

PrimoOne 
Wysłany: 2011-12-11, 15:41   
0
UP DOWN

Tzn. domieszali Ci pigment do malowania 3warstwowego, z palety motocyklowej ,,w wodzie" ??
Białego candy chyba nie ma.. Jaki to by miało sens??:)

936
Wysłany: 2011-12-11, 17:53   
0
UP DOWN

Nie uwierzysz ale sam to wymieszałem w garażu. Z tych samych pigmentów co Kosmoski używa do swoich candy.

Candy moje.jpg
Plik ściągnięto 67 raz(y) 79,56 KB

Andy 66 
Wysłany: 2011-12-27, 22:11   
0
UP DOWN

I ja się przywitam... :cool:
Świeżak w aero, trochę działam pędzlem - portrety na zamówienie w oleju, jakaś kopia obrazu.
Sprzęt do aerografii kończę kompletować, lodówkowiec na dwa agregaty też na ukończeniu, pracownia przygotowana, czekam tylko na zamówienie złożone u Lucjana :spoko:

Jak coś fajnego psiknę - na pewno się pochwalę.

Pozdrawiam po wielkim przeżarciu
Andy

SerekBMWE30
Wysłany: 2012-01-02, 14:49   
0
UP DOWN

witam wszystkich, właśnie się zalogowałem. Byłem kiedyś lakiernikiem samochodowym niedawno postanowiłem kupic Aerograf i spróbowac swoich możliwości i czegoś nowego się nauczyc. Pozdrawiam wszystkich

Lowlander
Wysłany: 2012-01-02, 15:13   
0
UP DOWN

Witam piotrek z tej strony, czytam, czytam i fajnie że tu można się wiele dowiedzieć, mam nadzieje że chęci i zapału starczy :) Pozdrawiam

Blady41
Wysłany: 2018-04-28, 21:38   
0
UP DOWN

Witam wszystkich.
Jestem nowy na forum, i początkującym użytkownikiem (amatorem) AIRBRUSH
Mam nadzieje że dowiem się tu ciekawych i istotnych rzeczy, odnośnie tej dziedziny.
Mam w planie pomalowanie swojego choppera, i liczę że uda mi się z waszą pomocą.

Witam zatem, i pozdrawiam

Krysiak90
Wysłany: 2018-06-19, 08:05   
0
UP DOWN

Cześć wszystkim Krycha z tej strony, od 5 lat pracuje jako tatuażystka, ale ostatnio kolega zaraził mnie malowaniem artystycznym, na razie szykujemy się pod malowanie jednego motocykla jednak trzeba zastanowić się jaki kupić sprzęt. Nie ukrywam, że na początku poluje na używkę.

anna1993
Wysłany: 2018-08-06, 14:27   
0
UP DOWN

Witam wszystkich tu Ania.
Jestem nowa na forum.
Mam nadzieje że dowiem się tu ciekawych i istotnych rzeczy, odnośnie AIRBRUSH.

karakas 
Wysłany: 2018-08-08, 17:03   
0
UP DOWN

Witam wszystkich! :)

LAKIEROWANKO Strona Główna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu