Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
LoboLoco 
Wys³any: 2010-03-08, 19:01   Psina
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Pies formatu A4 - 3 godziny testowania farb Polycolor - 3 kolory - br±z, biel, czerñ

pies.jpg
Plik ¶ci±gniêto 71 raz(y) 154.95 KB

_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Erni 
Wys³any: 2010-03-08, 19:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
ca³kiem sympatyczny, tylko chyba pysk ma ciut przy d³ugi, poza moim subiektywnym odczuciem fajny
Mam pytanie: jak robi³e¶ efekt sier¶ci?
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-03-08, 19:18   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Siersc troche ,,w kratke" ale jest ok... Jestem na tak.. Pozytyw.. Podoba mi sie i takie tam.. Pozdro.. :p
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Neonis 
Wys³any: 2010-03-08, 21:22   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
No widzê, ¿e nie najgorzej siê maluje tymi polycolorami... daj± chyba radê :) Prawda? Jak my¶lisz?
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-03-08, 21:39   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Ogólnie daj± radê... ca³kiem fajne , g³êbokie choæ matowe kolory... efekt sier¶ci to syntetyczny pêdzel do pinstripingu, niestety ciê¿ko nim uzyskaæ ró¿norodn± strukturê... st±d ta "kratka"...

niestety w rozrobionych farbach po jednej dobie wytr±ci³y siê grudki pigmentu... podobny problem mia³em z renesansami... jeszcze popracujê nad "receptur±"...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

malchov 
Wys³any: 2010-03-08, 22:00   
0
UP DOWN


Posty: 86
Sk±d: Szprotawa/Sowiny
Dobry piesio.
Polycolor - chodzi o te farby w s³oiczkach Maimeri? Malujê nimi tradycyjnie, ale nie próbowa³em ich jeszcze w aero. Je¶li to nie tajemnica zawodowa - z rado¶ci± poznam ow± recepturê :D Powodzenia
_________________
www.fotolog.com/honda_attack
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-03-08, 22:31   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
tak, Maimeri... Jak uda mi siê znale¼æ jakie¶ sensowne mixy to na pewno siê podzielê :fiu: ale obawiam siê, ¿e to bêdzie raczej rozwi±zanie jedynie na karton, p³ótno... z powodu dosyæ sporego rozcieñczenia. Jak na razie to przygotowa³em farbê w butelkach rozrobion± 1:1 z wod± demineralizowan±... potem w aero jeszcze dodawa³em oko³o 1:2 wody i tyle samo retardera... te farby bardzo szybko wysychaj±.
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

przemal 
Wys³any: 2010-03-09, 12:51   
0
UP DOWN


Posty: 25
Sk±d: Radom
Pies bardzo ³adnie wyszed³, ta ,,kratka'' nawet sie nie rzuca w oczy ;)
 

Asellus5
Wys³any: 2010-03-10, 19:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Baaardzo trodno jest uzyskac zlódzenie ulozonych wlosow-sier¶æ! nastepnym razem,wlosy na dalszym planie sprobuj stworzyc przy pomocy naklejonych w lekkim nieladzie na tasme samoprzylepna badz sklejonych ze soba klejem zsadko ulozonych wlosow z pedzla lub ze szczotki-takiej zmiotki do podlog!z kolei te na pierwsazym planie to aero,pedzelek i skalpel i mnostwo,mnostwo kresek i kreseczek!
Mozna tez i tak:
https://www.airbrushactio..._1230053737.pdf

cz2

https://www.airbrushactio..._1230053990.pdf
 

Neonis 
Wys³any: 2010-03-10, 21:55   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Cytat:
wlosy na dalszym planie sprobuj stworzyc przy pomocy naklejonych w lekkim nieladzie na tasme samoprzylepna badz sklejonych ze soba klejem zsadko ulozonych wlosow z pedzla lub ze szczotki-takiej zmiotki do podlog


Opatentowa³em identyczn± metodê :D Tak z g³upoty w sumie, ale nie jest z³a :) Tylko trzeba mieæ naprawdê RZADKO u³o¿one tych w³osów.
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-03-10, 22:12   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Nastêpne w kolejce mam rozbojenie ³awkowca. na razie nawet sie nie ¶linie na fotorealizm, ale mo¿e za jaki¶ czas wezmê siê za wydrapywanie po w³osku ;)
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group