Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
manieks 
Wysłany: 2010-03-17, 13:16   GRATULACJE!

Chciałbym pogratulować zwycięzcy, podziękować serdecznie wszystkim głosującym na moje bohomazy oraz sponsorom za gest. Nie można zapomnieć również o ogromnym wkładzie pracy, który admini, moderator oraz wszyscy zaangażowani włożyli w organizację konkursu.
Dzięki Wielkie i mam nadzieję, że konkurs stanie się tradycją tego forum.
Pozdrawiam,
maniek :)

LoboLoco 
Wysłany: 2010-03-17, 13:44   

Chciałbym przyłączyć się do gratulacji, oraz również podziękować głosującym :spoko:

lukasz509
Wysłany: 2010-03-17, 16:28   

a gdzie pisze kto wygrał z głosujących te koszulki itp??? :D

DrCruel
Wysłany: 2010-03-17, 22:48   

Ja również gratuluję zwycięzcom. Brawo :piwo: Cieszę się również, że udało sie dojść do tego momentu bo przecież pamiętamy jak ciężko było i trwało to jeśli dobrze pamiętam... ponad rok :D

Dalsze sprawy formalne niebawem załatwimy a teraz zapraszamy do dyskusji o konkursie, jego organizacji, poziomie i poszczególnych pracach.

@lukasz509, zestawy dla głosujących oczywiście rozlosuję jak tylko dotrę do domu bo teraz jestem w delegacji i stoję na Orlenie ;)

lukasz509
Wysłany: 2010-03-18, 12:59   

a czyli narazie nie wylosowałeś nikogo :P a gdzie będą wyniki ??

tess
Wysłany: 2010-03-18, 13:02   

Witam, oglądałem te prace z konkursu jako zielony w temacie i zastanawia mnie, jak to jest że niektóre prace sprawiają wrażenie takich realnych z dużą głębią i czystością? Chodzi mi np. o pracę "dino" Sebastiana Tkaczyka, czy to jest kwestia umiejętności, sprzętu czy farb? Bardzo podoba mi sie ta praca.

LoboLoco 
Wysłany: 2010-03-18, 13:29   

To efekt wszystkich tych czynników, z których najważniejsze jest doświadczenie moim zdaniem...

setka 
Wysłany: 2010-03-26, 11:04   

Wielki ukłon w stronę osób, które podjęły się zorganizowania konkursu. Odwaliliście kawał dobrej roboty! Właśnie tego typu przedsięwzięcia są bodźcem dla polskiej sceny aerografii. Podziękowania dla wszystkich, którzy głosowali na moje prace! Podziękowania dla sponsorów za wspaniałe nagrody! Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu! Szacunek dla tych, którzy malują z pasji a nie tylko dla pieniędzy! Oby tak dalej! Keep it real!!!!

Sebastian "Setka" Tkaczyk

LAKIEROWANKO Strona Główna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush » KONKURS AIRBRUSH - Archiwum

Odpowiedz do tematu