Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
patryk0102
Wys³any: 2010-12-28, 23:15   Ma³e pytanko.
0
UP DOWN

Posty: 2
Najpierw chcia³bym wszystkich serdecznie przywitaæ, poniewa¿ jestem tu nowy.Teraz przechodz±c do rzeczy, pomalowa³em plastiki w skuterze bia³ym lakierem w sprayu, kolor oczywi¶cie po³ysk.Wszystko ³adnie polakierowa³em, ale zastanawia mnie jedna rzecz.W niektórych miejscach musia³em delikatnie prysn±æ trochê grubiej tym lakierem i ten tak jakby py³ z tego lakieru polecia³ mi na to miejsce gdzie by³ po³ysk i delikatnie to zmatowia³o.Moje pytanie brzmi, czy to normalnie zjawisko??Czy po przepolerowaniu tego plastiku papierem 2500 oraz past± polersk± bêdzie normalny po³ysk, taki jak powinien byæ??
Z góry dziêkujê za wszelkie odpowiedzi.Pozdrawiam, patryk0102.
 

rybok16 
Wys³any: 2010-12-28, 23:35   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 45
Sk±d: okolice ostrowa wlkp
ta rozumiem ¿e to akryl wej¼ to przematuj lekko tylko uwa¿aj ¿eby siê nie przetrzeæ zale¿y jak grubo prys³e¶. no potem polerowanie rêcznie raczej to ca³y dziêñ bêdziesz mêczy³ wiêc maszynowo ale czy masz polerkê bo zwyk³a szlifierka siê nie nadaje bo ma za du¿e obroty jak to robisz pierwszy raz to na ma³ych obrotach a pasta farekla g3 albo innej firmy 3m np. paste morzna kupiæ na wagê :spoko:
_________________
nissan 350 z
 

patryk0102
Wys³any: 2010-12-28, 23:51   
0
UP DOWN

Posty: 2
Dok³adnie chodzi³o mi o to, ¿e "zapyli³em" ten po³ysk na lakierze.Czyli rozumiem, ¿e polerka w tym przypadku w zupe³no¶ci wystarczy, tak?
 

rybok16 
Wys³any: 2010-12-31, 17:00   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 45
Sk±d: okolice ostrowa wlkp
ta :spoko:
_________________
nissan 350 z
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang