Szukaj FAQ Album



Otwarty przez: Tech 2008-07-17, 11:06
Autor Wiadomo¶æ
Krys_G 
Wys³any: 2007-08-22, 00:07   Ostatnie prace :)
0
UP DOWN

Posty: 24
Sk±d: £om¿a
Witam
Moje ostanie prace, malujê od ponad roku ale jeszcze nie ten poziom co chcia³bym osi±gn±æ.
Proszê o komentarze.












Pozdrawiam
 
 

acidhouse
Wys³any: 2007-08-22, 00:10   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
Ta klasyka hot rod z true fire pora¿aj±ca wali na kolana i ka¿e siê po³o¿yæ. Bardzo dobre po³±czenie pruszenia i szczegó³ów w pozosta³ych pracach. :arrow: Bravo
_________________
Training all life
 
 

airbrush 
Wys³any: 2007-08-22, 15:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
Podzielam opinie Acidhousa, ja juz padam na kolana i prosze o wybaczenie ze dopieor teraz opiniuje.Normalnie masakra, hot rodowe p³omienie s± bajeranckie, jak ja kocham po³±czenie odcieni czerwieni, ¿ó³ci i czerni.
A kole¶ z Warcraft-a tez daje rade.Oby tak dalej.
Pozdro.
_________________
Airbrush i'ts my life!!!
 

dawid
Wys³any: 2007-08-22, 19:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
ooo ognie pyszota;)) reszta tez daje rady oby tak dalej
_________________
hmmm
 

ante
Wys³any: 2007-08-22, 20:56   
0
UP DOWN

Posty: 19
wilk na kasku taki za prosty ale plomienie zajebiste :) efekt swietny. widzialem takie hyba u Piotra parczewskiego. outline'a robiles pedzelkiem ?? jak tak to jakim i skad ?:P
 

rebelart
Wys³any: 2007-08-23, 00:17   
0
UP DOWN

Posty: 19
Zgadzam siê z reszta.
P³omienie ³ami± w ko¶ciach. BARDZO dobre.
Pozdrawiam
www.rebelart.pl
 

Krys_G 
Wys³any: 2007-08-23, 08:23   
0
UP DOWN

Posty: 24
Sk±d: £om¿a
ante napisa³/a:
wilk na kasku taki za prosty ale plomienie zajebiste :) efekt swietny. widzialem takie hyba u Piotra parczewskiego. outline'a robiles pedzelkiem ?? jak tak to jakim i skad ?:P


W³asnie do tego specjalnie zakupi³em pêdzelek ale go nie u¿y³em bo po kilku próbach stwierdzi³em ze jeszcze nie jestem gotowy i zepsuje sobie cala pracê(trzeba duzo cwiczyc).
U¿ywa³em ta¶my 3M niebieskiej cienkiej i wszystko jest wyklejane i malowane.

Pozdro
 
 

solekrulez
Wys³any: 2007-08-23, 22:14   
0
UP DOWN

Posty: 5
Krys_G, a powiedz mi skad wzi±æ szablon jakiego u¿y³e¶ do namalowania true fire na baku? Potrzebuje taki z elastycznego tworzywa jakby sztywna folia ale nie wiem gdzie takie dostaæ. ???
 

Krys_G 
Wys³any: 2007-08-24, 00:00   
0
UP DOWN

Posty: 24
Sk±d: £om¿a
solekrulez napisa³/a:
Krys_G, a powiedz mi skad wzi±æ szablon jakiego u¿y³e¶ do namalowania true fire na baku? Potrzebuje taki z elastycznego tworzywa jakby sztywna folia ale nie wiem gdzie takie dostaæ. ???


Wiêc tak

Corel + fotki z szablonami z True Fire kilka. (Na krzywych zrobi³em)
Na ploterze wyci±³em na jakiejkolwiek foli, naklei³em to na plastikow± przezroczyst± ok³adkê A4 (niestety tylko taki rozmiar ale mi wystarczy³) i wyci±³em skalpelem. S± takie do dostania w sklepach z materia³ami biurowymi (ok³adki do bindownicy np.)

Pozdrawiam
 
 

solekrulez
Wys³any: 2007-08-24, 10:58   
0
UP DOWN

Posty: 5
OKIDOKI To jest git pomys³ , szkoda ze nie mozna sobie kupic w sklepie. A czy mozesz mi przeslac plik corela tego szablonu na mail? W Corelu jestem cienki a mam dostep do plotera wiec jakbys mogl to wyslij mi na korek48@wp.pl Wogóle wyslij szablony jakiekolwiek masz, bede dozgonnie wdzieczny.

Podrówka!
 

Marcin17Tbg
Wys³any: 2007-08-24, 16:40   
0
UP DOWN

Posty: 16
a najlepiej to zamie¶æ szablony w osobnym temacie który jest do tego ;) A ognie niesamowite, bardzo mi siê podobaj± :D
 

rebelart
Wys³any: 2007-08-27, 01:53   
0
UP DOWN

Posty: 19
a nie pro¶ciej powycinac sobie z czegokolwiek ³uki w ró¿nych wielko¶ciach lub za 3-4z³ kupiæ komplet krzywików kre¶larskich i po sprawie?
;]

www.rebelart.pl
 

airbrush 
Wys³any: 2007-08-27, 07:43   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
Ja do wykonania szablonów u¿ywam podk³adek pod talerze które wykonane s± z tworzywa, ( mozna je np. kupiæ w jakim¶ markiecie) s± do¶æ elastyczne a, grubo¶æ jest zadowalaj±ca, je¶li siê poszuka to ¶mia³o mo¿na kupiæ prze¼roczyste.
_________________
Airbrush i'ts my life!!!
 

Lucyfer 
Wys³any: 2011-05-19, 19:30   
0
UP DOWN

Posty: 12
Sk±d: P³oñsk
fuck .. gdybym ja tak umia³ . ale praktyka czyni mistrza ; )
_________________
Veritas de santare .
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group