Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
lolejko
Wys³any: 2011-07-22, 08:26   spawanie przy wlewie
0
UP DOWN

Posty: 135
W jaki sposób to robicie by nie wylecieæ w powietrze???
Odkrêcacie zbiornik?? To sporo roboty jest.
_________________

 
 

chudson
Wys³any: 2011-07-22, 09:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 213
Naj³atwiej spu¶ciæ paliwo i zalaæ zbiornik do pe³na wod± ¿eby wyprzeæ opary. Tylko potem du¿o babrania sie z spuszczeniem wody i wysuszeniem baku :D
 

gugun 
Wys³any: 2011-07-23, 09:29   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
jest ryzyko jest przyjemnosc..:) ja jak kiedys spawalem to zalozylem na wlew mokra szmate"duza" i zyje...moze to tylko przypadek no ale...
 
 

lukasz509
Wys³any: 2011-07-23, 20:39   
0
UP DOWN

Posty: 389
ja robi³em ostatio wlew astry i bez korka spawa³êm szmata owino³em na to ta¶ma i potem mokra szmata i ¿yje :D :D
 

pawelc 
Wys³any: 2011-07-25, 19:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 48
jak robisz co¶ przy wlewie paliwa to odkrêæ sam wlew ,¶ci±gnij go przy zbiorniku a zbiornik zabezpiecz -zawsze to o wiele bezpieczniej ni¿ spawanie z zamontowanym wlewem i mokrymi szmatami -ja bym takiego ryzyka nie podejmowa³
_________________
Forum mi³o¶ników mazdy mx-6
www.mx-6.pl
 

hematol 
Wys³any: 2011-07-26, 00:47   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
prawidlowo pinno sie zdemontowaæ zbiornik paliwa,przewód wlewowy wtedy jest najbezpieczniej ale te¿ jest to czasoch³onne,ja spawa³em kilka razy i w przypadku diesla nie ma stresu,w przypadku benzyniaka je¶li nie chcesz demontowaæ zbiornika paliwa to dobrze owiñ-odizóluj ca³y obszar spawania mokrymi szmatami,postaw blisko siebie ga¶nicê (ró¿nie to bywa).kontroluj czy co¶ sie nie "tli",tzn. jakie¶ elementy konserwowane ,niekiedy nic nie widaæ a jednak gdzie¶ dymi....Na koniec roboty 1 godzinê wcze¶niej zakoñcz aby miec pewno¶æ ,¿e jednak nic sie nie pali.Tak samo podczas wycinania np. szlifierk± k±tow± zachowaj tak± sam± ostro¿no¶æ jak w przypadku spawania reperaturki. :spoko:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime