Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
mieciu29
Wys³any: 2011-09-07, 18:21   Pomoc- wycena naprawy astry g.
0
UP DOWN

Posty: 11
Witam,

Niestety w mojej astrze mam do wspawania reperaturke tylnego lewego b³otnika, prawy tylny lakiernik powiedzial ze uratuje, przednie b³otniki powiedzia³ ¿e pomaluje (jeden do za³amania) a drugi ca³y, wszystkie drzwi do listw i jakies tam jeszcze malutkie zaprawki + polerka.

No dobra wszystko ok, ale jak za to mi krzykn±³ 2000 z³ to mnie zamurowa³o...

Na pocz±tku chcia³em ca³a malowac bo juz bia³y lakier jest s³aby, ale za lakierowanie ca³ego krzykn±³ mi 4500 z³ :O

2 lata temu malowa³em ca³e Audi A3 za 2500 z³.. a lakier by³ srebrny metallic.


Nie s±dzicie ze to troche drogo ?


PS. Za samo wspawanie reperaturki powiedzia³ 250 z³ + 250 malowanie + 100 reperaturka....
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-09-07, 19:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
mieciu29 napisa³/a:
PS.

Sk±d jeste¶, gdzie sa takie ceny.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

chudson
Wys³any: 2011-09-07, 21:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 213
Czemu nie podjedziesz tam gdzie malowa³e¶ A3 2 lata temu ?

Dro¿yzna :)
 

mieciu29
Wys³any: 2011-09-07, 22:07   
0
UP DOWN

Posty: 11
Pod Warszaw±. A audi malowa³em na ko³o Rawy Mazowieckiej. Tam troche spartaczyli.. Gdzieniegdzie uszczelka by³a pomalowana itp...
 

Homer S. 
Wys³any: 2011-09-08, 15:05   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Dorzucê 3 grosze od siebie .
Takie spawanie reperaturek , wymiana progów , naro¿ników w samochodach które maj± tendencjê do rdzewienia to musi kosztowaæ. Raz nie ka¿dy lakiernik chce siê tego podj±æ ( ja aktualnie odmawiam ) a jak siê podejmujê to taka robota wymaga czasu a to musi kosztowaæ.
Moja rada jak taka robota jest z gwarancj± na ile¶ lat to to jest dobra cena . Bez gwarancji to stanowczo za drogo.
Mieszkam przy granicy z Niemcami i takie samochody z dziurami w progach ,nadkolach i pod³odze to siê prasujê na z³omie bo koszt naprawy jest np. 200% wiêkszy od aktualnej warto¶ci pojazdu.
Jestem pewien ¿e i u nas w nied³ugim czasie ludzie pojm± ¿e fachowa i profesjonalna robota musi kosztowaæ .
_________________

 

mieciu29
Wys³any: 2011-09-08, 15:54   
0
UP DOWN

Posty: 11
Oczywi¶cie ¿adnej gwarancji nie ma. W tamtym roku mojemu bratu w mercedesie c-klasie wspawa³ fragment progu przy przednim kole.. kase wzieli a w tym roku juz znów rdzawe tam jest..
 

chudson
Wys³any: 2011-09-08, 16:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 213
zap³aci³e¶ za a3 2500z³ i mówisz ze spartaczyli a teraz szukasz znowu kogo¶ kto w podobnej cenie to zrobi. Jako¶æ = cena

Niektórzy blacharze nie daj± gwarancji bo jak sie trafi cenzura klient to bêdzie dochodzi³ gwarancji w s±dzie bo mu odrpyski od kamieni sie porobi³y. Niestety trudno stwierdziæ czy blacharz nie wierzy w swoje umiejêtno¶ci czy chce unikaæ na³ogowych gwarancjomaniaków co za ka¿d± cenzura³ê wini± wykonawce
 

mieciu29
Wys³any: 2011-09-08, 17:01   
0
UP DOWN

Posty: 11
je¶li chodzi o po³o¿enie lakieru to by³o piêknie, tylko pó¼niej wysz³y ma³e niedoci±gniêcia(pomalowana uszczelka itp). Za mocnego s³owa u¿y³em w 1 po¶cie.
 

gugun 
Wys³any: 2011-09-08, 18:36   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
wiec lepiej sobie uszczelke wyczyscic niz komus za to dokladac 2k
 
 

kalbi 
Wys³any: 2011-09-09, 07:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
mieciu29 napisa³/a:
tylko pó¼niej wysz³y ma³e niedoci±gniêcia(pomalowana uszczelka itp)
to pó¼niej ci uszczelkê dolakierowali?
_________________

 
 

mieciu29
Wys³any: 2011-09-10, 17:37   
0
UP DOWN

Posty: 11
tak dolakierowali mi bo nie podobala im sie czarna i za duzo lakieru im zostalo...
 

gugun 
Wys³any: 2011-09-10, 18:13   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
kolego mieciu tak dla jasnosci to wszystkie uszczeleczki sie zdyma :D :D :D chyba ze sa nie zdymane to wtedy sie okleja wiec to ze sie zamalowala jest sprawa jasna...lepiej niech sie zamaluje niz nie domaluje.w tym przypadku wystarczy wziasc nozyk i wyskrobac...
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group