Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
Majez 
Wysłany: 2011-11-10, 10:45   Majez-Galeria
0
UP DOWN

Witam Wszystkich! jestem tu nowy i początkujący z areografem ale wszystko wymaga czasu mam nadzieje ze wrazie czego mi pomożecie:) A to są moje pierwsze prace, używam Iwata HP-CH

Simon 
Wysłany: 2011-11-10, 10:53   
0
UP DOWN
inż

napisz coś więcej ;> jakich farbek używasz?

Majez 
Wysłany: 2011-11-10, 10:58   
0
UP DOWN

używam createx classic a jako klar w tym przypadku posłuzyl lakier w spreju bezbarwny z polyskiem z lidla :) malowalem na plycie MDF

Majez 
Wysłany: 2011-11-10, 12:16   
0
UP DOWN

a bym zapomnial... malowalem jeszcze sobie telefon

Erni 
Wysłany: 2011-11-13, 13:53   
0
UP DOWN

ja bym Ci radził malowanie telefonów odstawić narazie. Ale jak już go pomalowałeś to jeszcze strzel polerke bo nie wygląda zbyt pięknie. Maluj większe formaty, od A3 do większych. Maluj z łapy ćwicz wyczucie aero "dagger stroki" baw się odcieniami. Zrób sobie 3 odcienie szarego albo 4 i dajesz. Ćwicz. Pozdrawiam

Majez 
Wysłany: 2011-11-26, 16:30   
0
UP DOWN

Na ścianie w swojim pokoku tym razem cos zmalowalem...

kohs_dna
Wysłany: 2011-11-26, 20:37   
0
UP DOWN
Kohstylez

Hello doamluj taki jak by rdzen w srodku i bd layt bo tak nie ma mocy oblukaj ocb >> http://www.youtube.com/watch?v=1DjJJiWLnP4

Majez 
Wysłany: 2011-11-27, 15:00   
0
UP DOWN

na czarnym tle napewno bym tak zrobil... w tym przypadku zostawie tak jak jest

kohs_dna
Wysłany: 2011-11-27, 15:52   
0
UP DOWN
Kohstylez

Montuj jak tam chcesz ale wyglada to jak niebieskie ''korzenie'' lecace po sciance

Majez 
Wysłany: 2011-11-27, 19:16   
0
UP DOWN

wiem ze tak to wyglada, ale narazie tak zostawie. ale dzieki za rade

Majez 
Wysłany: 2011-12-12, 18:17   
0
UP DOWN

mam problem z tymi farbami "createx classic" niby dobrze rozrabiam ale jak juz wleje do aero to mam wrazenie jakby miala niejednolita gestosc.... a to bardzo przeszkadza w malowaniu :/ ma ktos pomysl moze co robie zle? jak sobie trenuje malowanie na papierze pigmetem do farb to ladnie idzie i dobrze trafiam z gestoscia

sebsa
Wysłany: 2011-12-13, 16:01   
0
UP DOWN

czym ja rozrabiasz ??bo ja jak rozrabialem zwykla woda to potrafila sie wazyc teraz rozrabiam destylowana woda i wszysto jest ok ,a wogole najlepiej rozrabiac dedykowanym rozpuszczalnikiem zwlaszcza do detali

Majez 
Wysłany: 2011-12-13, 18:44   
0
UP DOWN

z "illustration base" od createx i zwykla woda.... eksperymetuje z jednym i drugim i tylko z woda i tylko z tym rozcieczalnikiem ale z woda destylowana nie probowalem...

Majez 
Wysłany: 2011-12-30, 23:33   
0
UP DOWN

Takie cos na koszulce dzis zmalowalem...

korzystałem z szablonu.... od czegos trzeba zaczac ;) wiem ze wiekrzosc z was nie popiera szablonow (z tego co zauwazylem)

kohs_dna
Wysłany: 2011-12-31, 17:39   
0
UP DOWN
Kohstylez

Yo Nie chodzi o to ze nie popiera sie szablonow itp bo to jest bardzo przydatne a w niekturych przypadkach niezbedne jak krzywiki do ogni Chodzi o to zeby po namalowanej produkcji nie bylo widac tego efektu szablonowego czyli ze praca wyglada jak naklejka .
Przykladasz szablon i odbijasz sobie sam kontur wtedy masz zachowane wszystkie proporcje co gdzie i jak . Pozniej wystarczy po tym lekkim konturze szablonowym przejechac aero z reki ,( poprawic , psiknac po tych samych liniach ) wycienowac i jest malinka :)
Te czaszeczki jak bys wycieniowal sobie zeby wygladaly na przestrzenne to gitarka :)

Majez 
Wysłany: 2012-01-01, 13:34   
0
UP DOWN

lekko pocieniowalem... nie widac tego zbytnio na zdjeciu. ale zeby uzyskac jakos głembie tych czaszek to nie mam pomysłu jak to zrobic... sprobuje jeszcze z tym cos zrobic.... j dam zdjecie

Majez 
Wysłany: 2012-01-01, 15:48   
0
UP DOWN

Zrobilem cienie i cosik na drugiej stronie

freezef1 
Wysłany: 2012-01-01, 23:03   
0
UP DOWN

jol man wez sobie na google znajdz czaszke prawdziwa zdjecia z roznych perspektyw i bedziesz wiedzial gdzie cienie masz dac bardzo fajnie na poczatku sie to sprawdza i na tym budowac sobie bedziesz w glowie obraz ktory po jakims czasie bedziesz sam sobie zmienial i tworzyl swoje czaszki. Nie jest zle zapodaj cienie na (dziaslach) zeby rozdzielic zeby fajniej to bedzie wygladac i uzyskasz ksztalt szczeny, maluj czesciej nawet jakies kilkunasto minutowe treningi proste linie z wolnej reki kropki dagerstroki i wiele innych trening czyni mistrza. pozdrawiam Ps widze ze jestes online to czekaj chwile cos na szybko psiukne zeby ci pokazac o co chodzi z tymi dziaslami:P:P masz gg ?? to zagadaj do mnie nei bedziemy smiecic tutaj. Masz tutaj i nie krytykujcie odrazu tylko to jest dla majeza ogolnie zeby wiedzial ocb bo wiadomo ze kazdy by krytykowal albo czekal na pochwaly ale zeby pomoc to hu..a http://www.przeklej.pl/pl...pg-003afb8u2agh

Majez 
Wysłany: 2012-01-02, 14:25   
0
UP DOWN

tereningi sobie robie dosc czesto tak co 2-3 dni zdaza sie tez codziennie... biore pigment rozrobiony pare kartek A4 i jade z tematem pisze cieniuje linie kropki kreski itd
czasami mi sie nie chce bo mam dosc malowania w pracy :P dzieki ze chcesz pomoc bo oprocz tego forum nie mam z kim pogadac na temat malowania.

Mcdevil 
Wysłany: 2012-01-02, 16:22   
0
UP DOWN

"wiem ze wiekrzosc z was nie popiera szablonow", "bo wiadomo ze kazdy by krytykowal albo czekal na pochwaly ale zeby pomoc to hu..a" :)
freezef1 Spoks że pomagasz, ale właśnie przy tak pociagniętych szablonach to co można napisać? Że ładny wzór czaszek kupiony czy dobrze rozplanowane? ;)
Majez gdybyś posiedział i walną czachę z łapy wspomagając się ręcznie wyciętym obczajonym szablonem z jakieś soczystej ładnie oświetlonej czachy po prostu więcej byś wyłapał. A tak to chociaż wymyśl jakiś punkt oświetlenia połuż sobie strzałkę reprezentującą go i do niego strzel cienie i mocniejsze światło. Wyobraś sobie że są to trójwymiarowe obiekty i niektóre będą zasłaniać światło i żucać cień na inne.
Pozdro
edit p.s ta jasna obwódka tła nie do końca się sprawdza, na moje lepiej by wyszło gdyby czachy wychodziły z mroku i w tedy byś mógł przyciemnić którą stronę, czachy nabrały by głębi

freezef1 
Wysłany: 2012-01-20, 16:46   
0
UP DOWN

Pokaz tego GIGERa!! jak skonczysz:)

Majez 
Wysłany: 2012-01-20, 17:17   
0
UP DOWN

tak oile sie uda....

Majez 
Wysłany: 2012-01-25, 21:13   
0
UP DOWN

nastepnym razem sprobuje zrobic wiecej szczegółów itd.... ale co tam nauka trwa :)

Majez 
Wysłany: 2012-04-05, 20:10   
0
UP DOWN

Format A3

Majez 
Wysłany: 2013-01-19, 21:26   
0
UP DOWN

Dawno tu nic nie wrzuciłem... pojde na łatwizne i dam linka do stronki na fb :)
https://www.facebook.com/...317993528295281

LAKIEROWANKO Strona Główna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu