Szukaj FAQ Album

Autor WiadomoŠ
werbel87 
Wys│any: 2012-01-03, 22:52   
0
UP DOWN
airbrush

Pomˇg│: 1 raz
Sk▒d: Nowy Sacz
Heh Niezle, to to juz jest na bis i to na stojaco. Nie mam pojecia jak tobie mozna pomuc. Skoro z calej mojej wypowiedzi wylapales 2 zdania, heh mam ci linki przypinac pod kategorie " Zapoznaj sie z farbami, paleta kolorow, nasyceniem, cieniami,perspektywa, anatomia i cala technologia i technika" a moze mam to za ciebie przeczytac ?

freezef1 
Wys│any: 2012-01-03, 22:55   
0
UP DOWN

a co mi ma to powiedziec?? ktory pocztkujacy wie o co chodzi powiedz gdzie jest zle z cieniami perspektywami i innymi co napisales??

werbel87 
Wys│any: 2012-01-03, 23:17   
0
UP DOWN
airbrush

Sk▒d: Nowy Sacz
Np ta zaba. Ilu kolorow uzyles 4-5 ? Zielony kolor ma wiecej odcieni niz 1 od jasnych do ciemnych mozesz uzyskac zielen ktora jest jak czarny kolor nie dotykajac czarnej, naucz sie mieszac kolory, nieraz na farbach sa narysowane w jaki sposob sie miesza, To samo z reszta kolorow w tej pracy. Cien pod zaba jest jednolity a to nierealne, bo pod sama zaba powinien byc ciemniejszy kolor potem mgielka. Pozatym cwicz reke, bo z tego co widze to ci sie rece trzesa, podtrzymuj nadgarstek druga reka jesli nie masz jeszcze wprawy w jednej. Dobry szkic lub odbicie projek to tez wazny aspekt. Dobry sposob to ten ktory wykozystales do auta chyba swojego jak dobrze pamietam A to co ci napisalem to jako poczatkujacy przeczytaj to sie dowiesz wiecej. Teraz google oferuje wszystko czego potrzebujesz. Pzd

freezef1 
Wys│any: 2012-01-03, 23:25   
0
UP DOWN

i widzisz jak chcesz to potrafisz napisac i jako tako wytlumaczyc koledze:PP poczatkujacemu:P mieszam farby wedlug kolka kolorow wiadomo czasem lepiej czasem gorzej cienie tez czasem wyjda lepiej czasem gorzej.. a techniki jakich uzywam to roznie raz projektor raz tne raz okeljam a innym razem punch wheelem pomykam. a teraz o rozy niby sie nie udalo jak dla mnie wyglada fajnie nie jest az tak zle zreszta w ksiazkach taka technika robia i nikt im nie wytyka ze widac ze ciete bylo...

PrimoOne 
Wys│any: 2012-01-04, 15:56   
0
UP DOWN

Pomˇg│: 7 razy
Sk▒d: Polska / Opole
A wi├¬c pocz┬▒tkuj┬▒cy malarzu.. Je┬┐eli nie wiesz, co to sa cienie, perspektywy itd. znaczy ┬┐e nie lizn┬▒┬│es rysunku ani malarstwa ani troche.. Nie rozumiem podejscia ludzi, kt├│rzy nie maj┬▒c zadnych podstaw, chwytaja za aerograf, czyli narzedzie cholernie ci├¬zkie i skomplikowane.. Wcale poczatki nie beda ┬│atwiejsze niz o┬│├│wkiem.. A o to w┬│┬▒snie chodzi.. O podstawy rysunku, kt├│rych Ci brakuje, i to napisa┬│ Werbel.. Nie wiesz co to sa podstawy rysunku,swiat┬│ocien, anatomia, budowa koloru, wi├¬c zaczerpnij na ten temat wiedzy z netu, i poprostu trenuj, zamiast oskar┬┐a├Ž i obwiniac innych za swoje niepowodzenia w aerografii..Je┬┐eli na tym poziomie napotykasz problemy i robisz z ig┬│y wid┬│y bo nikt nie chce Ci napisa├Ž co jest nie tak z ta czaszka.. Sam nie widzisz co jest nie tak?? Nie wiesz gdzie wprowadzic korekty przy nastepnym podejsciu?? No to klapa..Co bedzie dalej?? Bo krok po kroku bedzie coraz trudniej..Wiesz czemu nie komentuje Twoich prac?? Sory ale przez te kilka lat na forum, takich wyjadaczy pozna┬│em wielu, i juz mi sie poprostu nie chce.. Mysle ze jest wielu innych malarzy poziom wyzej od Ciebie kt├│rzy moga odpowiedziec na twoje posty.. Zastanawia mnie jeszcze Twoje podejscie do tego co napisa┬│ Werbal.. Piszesz z┬┐eby Ci odpowiedziec co jest nie tak.. Werbel wypisa┬│ Ci podstawy, ja bym tych b┬│ed├│w wymieni┬│ duzo wiecej.. Ale c├│┬┐ takie sa poczatki.. A Ty piszesz o k├│┬│kach koloru rzutnikach itd.. Nie wa┬┐ne czego uzywasz.. wazne jak to wygl┬▒da.. i to w tej dziedzinie odr├│┬┐nia ch┬│opc├│w od m├¬┬┐czyzn.... R├│┬┐a tez wygl┬▒da s┬│abo, ale piszesz ze fajnie, bo w ksi┬▒zkach.... Cz├¬sto w ksi┬▒┬┐kach r├│┬┐e wygl┬▒daj┬▒ jak czerwone kapusty... warto wykroczyc poza stereotypy i to poprostu zmienic.. Pozdrawiam i powodzenia..

Mcdevil 
Wys│any: 2012-01-04, 18:49   
0
UP DOWN

Pomˇg│: 5 razy
Sk▒d: Leicester
-Those are coming out great freezef1.
-You have done a great job on the rose
-Nice work,Damn freezef1...those paintings ROCKKK!!! Very cool!
-Those are some pretty convincing skulls
-Great stuff freezef1
-Cool looking flower freezef1
-Great textures there
-Nice work Mate
-A-M-E-I-Z-I-N-G [drop jaws]
I co ju┬┐ Ci lepiej :D
Ma┬│o komu chce si├¬ u┬┐era├Ž z fochmistrzem, wi├¬c nie dziw si├¬ ┬┐e np ja zlewam wszelk┬▒ pr├│b├¬ wyt┬│umaczenia ci czego┬Â. Werbel87 z Primo raczej wyczerpali temat. Erni chcia┬│ ci co┬ podpowiedzie├Ž a ty atakujesz i strzelasz fochy. Wi├¬cej chillu i dystansu do siebie jak i swoich prac. W por├│wnaniu do anglosas├│w tu mo┬┐esz uzyska├Ž du┬┐o wi├¬cej wskaz├│wek. Ale to trzeba odrobin├¬ ch├¬ci, np zamieszczenie zdj├¬cia, masz opcj├¬ podgl┬▒d, 5 min obadanie tematu.
Pozdro i powodzenia

freezef1 
Wys│any: 2012-01-04, 19:31   
0
UP DOWN

Dzieki

freezef1 
Wys│any: 2012-01-07, 22:16   
0
UP DOWN

A tu mam cos nowego 14 godzin malowalem pewnie wy byscie psiukneli w 2 godziny ale ja nie jestem wyjadacz dlatego zajelo ile zajelo dalem filmik lepiej widac szczegoly. jutro rano zapodam lakier zobaczymy jak barwy wyjda, drugi filmik dam wieczorem jak lakier przeschnie. Narazie wyglada to tak http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Erni 
Wys│any: 2012-01-08, 07:26   
0
UP DOWN

daj dobre zdjêcie, bedzie lepsze od filmiku

freezef1 
Wys│any: 2012-01-08, 08:48   
0
UP DOWN

I jak?? troche za jasno wyszlo bo fota taka ale wieczorem dam zdjecie polakierowanego bedzie lepiej.

P1070859 (1024x768).jpg
Plik Âci▒gniŕto 45 raz(y) 279.82 KB

Erni 
Wys│any: 2012-01-08, 10:14   
0
UP DOWN

jak dla mnie, to jest gut. jedynie mo┬┐e d├│┬│ (g┬│├│wnie skrzyd┬│a) or┬│a wydaje mi si├¬ nieproporcjonalny, ale to mo┬┐e tak tylko mi sie wydawa├Ž, bo na or┬│ach sie nie znam. Jak ch┬│opakom si├¬ bedzie chcia┬│o to Ci co┬ wynajd┬▒.
pozdrawiam

freezef1 
Wys│any: 2012-01-08, 15:36   
0
UP DOWN

a tak to wyglada po lakierowaniu wiadomo ze nie odda tego zdjecie tak jak jest w realu

P1080879 (1280x960).jpg
Plik Âci▒gniŕto 37 raz(y) 290.37 KB

P1080878 (1280x960).jpg
Plik Âci▒gniŕto 57 raz(y) 376.56 KB

Majez 
Wys│any: 2012-01-08, 15:38   
0
UP DOWN

Sk▒d: Oborniki wlkp.
elegancko... pozazdroscic tylko

freezef1 
Wys│any: 2012-01-08, 16:18   
0
UP DOWN

i filmik http://www.przeklej.pl/folder/eagle-32475344

freezef1 
Wys│any: 2012-01-14, 18:48   
0
UP DOWN

Urodzinowy t shirt:) Hillman Imp
http://www.przeklej.pl/folder/hillman-imp-32476044
nie wrzucam na forum bo musial bym zmniejszyc jakosc.

Aquarius
Wys│any: 2012-01-16, 18:14   
0
UP DOWN

Niewiele Ci pomog├¬ z dw├│ch wzgl├¬d├│w; ma┬│o wiem no i sprawiasz wra┬┐enie jakby┬ nie chcia┬│ pomocy, ale potwierdzenia, ┬┐e jeste┬ ┬Âwietny...
Boli Ci├¬ krytyka, ale to nieod┬│┬▒czna cz├¬┬Â├Ž zaj├¬cia jakiego si├¬ podejmujesz. Nie zawsze dostaniesz gotow┬▒ odpowied┬╝ jak co┬ wykona├Ž. Nikt nie b├¬dzie Ci├¬ trzyma┬│ za r┬▒czk├¬ i wcale nie dlatego, ┬┐e boi si├¬ i┬┐ b├¬dziesz lepszy. Wychodz├¬ z za┬│o┬┐enia, ┬┐e je┬┐eli umiesz liczy├Ž to licz na siebie. To ┬┐e masz ch├¬ci powinno pcha├Ž Ci├¬ w kierunku eksperyment├│w, pr├│b na w┬│asn┬▒ r├¬k├¬, wyrobienia swoich metod, technik. Ja podziwiam prace i wiedz├¬ innych, wi├¬c mam do tego ogromny szacunek i mimo braku obycia, umiej├¬tno┬Âci i czasu, zanim zapytam wol├¬ przewertowa├Ž temat i szuka├Ž rozwi┬▒zania samemu.
Co do Twojej pracy (pami├¬taj ┬┐e oceniam j┬▒ jako zupe┬│ny amator) uciek┬│y Ci troch├¬ proporcje, ty┬│ samochodu jest nieco rozmyty i niewyra┬╝ny, s┬│upki troch├¬ si├¬ "mijaj┬▒", o┬ k├│┬│ te┬┐ nieco kuleje a kratka w szybie wygl┬▒da jak chusta z kraciastym wzorem, to przez to, ┬┐e luki da┬│e┬ na czarno i kratka sprawia wra┬┐enie zupe┬│nie odr├¬bnego elementu. Dobrze ┬┐e starasz si├¬ dzia┬│a├Ž ┬Âwiat┬│ocieniem i moim zdaniem powiniene┬ zrobi├Ž kilka prac na tym si├¬ opieraj┬▒cych, by doszlifowa├Ž ten element. Nie sil si├¬ na mistrzostwo ┬Âwiata, po prostu baw si├¬ prac┬▒.

freezef1 
Wys│any: 2012-01-16, 19:48   
0
UP DOWN

Widze ze sie starasz... wywalic wiecej niz tam jest proporcje takie jak na foto wiec nie wiem co jest nie tak wszytsko bylo ciete (a moze mowisz o klatkce antykapotarzowej??) lewa strona jest troszke za wysoko ale z drugiej strony bylo tak na zdjeciu auto poprostu pod takim katem jest. siatka wiem czlowieku slepy nie jestem widze az tak cienko to ze mna nie jest... (gdybym mial cos bialego z medea to bym poprawil ta siatke ale zabrakowalo:P) a jesli chodzi o to czy czekam na pochwaly to w sumie po to jest to forum i kazdy kto wrzuca foty chcialby uslyszec slowo otuchy myle sie?? staram sie pozdro

Aquarius
Wys│any: 2012-01-16, 22:19   
0
UP DOWN

Moim zdaniem ca┬│┬▒ spraw├¬ za┬│atwiasz szablonem, przyda┬│o by si├¬ jak ju┬┐ pisa┬│em co┬ z ┬Âwiat┬│ocieniem + wolna r├¬ka. Patrz┬▒c np na czaszk├¬ z r├│┬┐┬▒ w pysku... Nie b├│j si├¬ przy┬│o┬┐y├Ž kolorem. Nadaj wi├¬cej g┬│├¬bi ┬┐eby nie wygl┬▒da┬│o to tak blado. Odpowiedni cie├▒ i zabawa wyrazisto┬Âci┬▒ = g┬│├¬bia. Kieruj├¬ si├¬ do┬Âwiadczeniem z rysunku bo aero to dla mnie ┬Âwie┬┐ynka. Ale og├│lne zasady s┬▒ w┬│a┬Âciwie niezmienne.
I rada poza tematem umiej├¬tno┬Âci. Wi├¬cej spokoju i dystansu do siebie. Nie wiem ile masz lat, ale strasznie si├¬ napinasz jak m┬│ody cz┬│owiek skory do zwojowania ┬Âwiata, przez co Twoje wypowiedzi nabieraj┬▒ pretensjonalnego tonu. Wielu ju┬┐ zwr├│ci┬│o na to uwag├¬ bo to rzuca si├¬ w oczy i zniech├¬ca do wchodzenia w ten temat. Luuuuuuuz

freezef1 
Wys│any: 2012-01-17, 18:17   
0
UP DOWN

dzieki za rady lat mam 23 pozdro

freezef1 
Wys│any: 2012-01-29, 15:39   
0
UP DOWN

Cos z dzis

http://www.przeklej.pl/folder/skull-32476610

goroo 
Wys│any: 2012-01-29, 16:08   
0
UP DOWN

Sk▒d: Wroc┬│aw
czacha mi sie osobiscie nie podoba..ale krecha fajna...luzna reka wydaje mi sie :)

freezef1 
Wys│any: 2012-02-05, 17:48   
0
UP DOWN

Poczatek zmian na mojej kawusi naraziemam baze ilakierek zapodany czyli na czym malowac mam dzis zrobilem przedni blotnik... http://www.przeklej.pl/folder/zx9-32476383

freezef1 
Wys│any: 2012-02-07, 19:08   
0
UP DOWN

No i bak skonczony jeszcze tylko zapodam wlew zywica polera i na teraz styknie nie mam czasu wracam do Szkocji

http://www.przeklej.pl/fo...rbrush-32477030

freezef1 
Wys│any: 2012-02-17, 22:20   
0
UP DOWN

O czarna koszulka zwykla stara croppa wlochata szmata ciezko o detale (jeszcze zebym umial:P)

http://www.przeklej.pl/pl...pg-0044a947740i

Majez 
Wys│any: 2012-02-18, 11:01   
0
UP DOWN

Sk▒d: Oborniki wlkp.
Nie przesadzaj.... mnie tam sie podoba :)

freezef1 
Wys│any: 2012-02-22, 23:04   
0
UP DOWN

Co myslicie o tym??
NIebardzo widac detale ale zrobie lepsza fote jak bedzie jasno.

P2220014 (600x800).jpg
Plik Âci▒gniŕto 43 raz(y) 137.65 KB

PrimoOne 
Wys│any: 2012-02-22, 23:05   
0
UP DOWN

Pomˇg│: 7 razy
Sk▒d: Polska / Opole
ja my┬Âl├¬ ┬┐e z pracy na prac├¬ just widoczny progres.. Tak trzymaj....

freezef1 
Wys│any: 2012-02-23, 20:03   
0
UP DOWN

dziex mate staram sie:)

DSC00039 (768x1024).jpg
Plik Âci▒gniŕto 49 raz(y) 255.04 KB

LAKIEROWANKO Strona G│ˇwna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw