Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
Lackdoctor 
Wysłany: 2013-08-07, 15:12   
0
UP DOWN

PROJEKTER,

maciozw napisał/a:
Osobiście Ci gwarantuję - jeśli zrobisz wszystko zgodnie z instrukcjami to daję Ci gwarancję na 5 lat. Zauważ że koncern daje mniej. Masz to u mnie, ale musisz mieć wszystko nasze. Żadnego zamiennika, bo wtedy rozsypuje się system

maciozw napisał/a:
Kolega bastian77 wypróbował i jest zadowolony

Koszt całości to: do 500 PLN
4 elementy.

Ale jest 5 lat gwarancjiii,,, czego nie daje żaden koncern. :shock:

Rozumiem biznes,,, jeleni trzeba znaleźć.

Cyt....

maciozw,
- smyramy ściereczką antystatyczną.
- A ile mniej więcej trzeba odczekać? Bo boję się że rozmażę :D Czy jak odczekam godzinę będzie ok?

5÷7 min. max 10 Wszystko zależy od warunków atmosferycznych.

PROJEKTER napisał/a:
albo bądź sobie Durniem

To ja sobie zostane na swoim stanowisku i nie bede udawał jak Ty że w ofercie kolegi jest wszystko ok.

Wiem że wam potrzeba bezmyslnej masy która kupi te teksty i materialy myslac że w biedzie im ktos pomoże.

Niestety, ten wałek u mnie nie przejdzie.

Może kogos uchronie przed wywaleniem pieniedzy w błoto, takie błoto co ma 5 lat gwarancji i jest smyrane szmatka... ale delikatnie.

maciozw 
Wysłany: 2013-08-07, 16:05   
0
UP DOWN

Lackdoctor
Miałem ci nie odpisywać ponieważ jak wiadomo dyskusja z głupcem kończy się zawsze tak samo. W końcu sprowadzi do swojego poziomu, a tam pokona doświadczeniem. Należysz do tej licznej rzeszy, która lubi zabierać głos na każdy temat, z czego najchętniej na temat o którym nie mają bladego pojęcia, znaczy jesteś typowym forumowym trollem czyli generatorem szumu. Przez te durne dyskusje tak zamulasz wątki, że gubią się tu istotne wypowiedzi w powodzi twoich durnych insynuacji i pseudo fachowego bełkotu. Pewnie siedzisz w kapciach z Lidla przed komputerem i masz doskonałą zabawę. Jaki intelektualny potencjał takie zabawy. Nic nie zrozumiałeś, ale nie będę tego wyjaśniał tobie (w tym temacie się poddałem), ale pozostałym, bo napisałeś tyle głupot, że muszę je zdementować.
W opisie systemu nie ma 5 letniej gwarancji bo jej nie dajemy. Te 5 lat to skrót myślowy taki matołku jak np. ten "gwarantuję Wam że Lackdoctor i tak nie zrozumie tego przekazu".
To jest moje wewnętrzne przekonanie, a nie zapis w umowie.
Na razie jedynym jeleniem jakiego znalazłem jesteś ty. Jeleń który nie dotknął, ale wie lepiej.
Ze ściereczką antystatyczną co to ma być za cytat? Taki akurat się wykroił?
Do wszystkich przytomnych - system działa niezależnie od wątpliwości tego pseudo fachowca. Potwierdzają to zamówienia i brak reklamacji.
Odpowiem na każde rzeczowe pytanie, ale na twoje pytanie już nie.
W sumie jestem niepocieszony, że dałem się sprowokować, ale ilość idiotyzmów na cm2 była zbyt duża by całkiem odpuścić komentarz. Ja w sumie nie chcę się posuwać tak daleko jak Projekter, ale być może jest to jedyna droga, by oswoić takiego trolla jak ty. Po postach Projektera kulisz ogon i wchodzisz pod stół, więc działa, ale to już niech on cię dalej tresuje. Mnie to nie bawi.

maciozw 
Wysłany: 2013-08-07, 18:21   
0
UP DOWN

Aha
Gwoli ścisłości.
To w sprayu to RM (baza, blender, felga)
Reszta spray - różnie (Voss, Autofit, inne)
Papiery - sia Abrasives
Szpachle - Voss, Autofit
Konserwacja - Voss, Autofit
Polerowanie - sia Abrasives
Laminaty - Voss, Autofit
Taśmy - Autofit
Akcesoria - różnie
Dla amatorów i podszywających się pod profesjonalizm istotna informacja - to górna półka w opinii braci lakierniczej. Co oczywiście niczego nie załatwia, ale na dzień dobry gwarantuje, że w razie czego nikt Was nie zostawi w czarnej dupie. Reklamacje są przyjmowane na zasadzie - klient ma zawsze rację. Odrzuciliśmy na razie po 3 latach 2 z 7 bo była przesada. Np. gościu strzykawką albo nie wiem czym nabił pojemnik wodą i zgłosił reklamację. Puszka ważyła 2xwięcej niż normalnie. W sumie dał dyla jak mu powiedzieliśmy, że spray idzie do laboratorium. Zapraszam. Jak komuś nie wyjdzie również zapraszam na to forum niech to powie. Poczuwam się osobiście (bo to mój pomysł), ale UWAGA. Nie jest to jedyny sposób na naprawę sprayem, choć nie słyszałem o tak kompleksowym. Żeby było jasne da się naprawić innymi produktami, ale ja nie wiem czy one tworzą spójny system. Nie znam się na wszystkim (pytajcie L..), ale na NaprawSam się znam. System jest OK :)

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-08-07, 22:11   
0
UP DOWN

maciozw napisał/a:
pseudo fachowego bełkotu.

Twój bełkot :
- posmyrać szmatką , ale delikatnie
- baza schnie 5-7 minut max 10 min
- próbował i JEST ZADOWOLONY ..... to pierwsza liga opinia o materiale... jest zadowolony :rotfl: :rotfl: :rotfl:
- masz moja gwarancję 5 lat, tyle koncerny nie dają ...... a na forum
maciozw napisał/a:
W opisie systemu nie ma 5 letniej gwarancji bo jej nie dajemy.

:sciana: :sciana: :sciana: :shock: :x: :help:
- szpachla glass idealna na korozje i dziury... :spoko: :spoko: :spoko: :sciana: :sciana: :sciana:
- mam szukac dalej chłopczyku z przyuczenia do marketingu po szybkim kursie na korytarzu przy automacie z kawą?

maciozw napisał/a:
Dla amatorów i podszywających się pod profesjonalizm istotna informacja - to górna półka w opinii braci lakierniczej. Co oczywiście niczego nie załatwia, ale na dzień dobry gwarantuje, że w razie czego nikt Was nie zostawi w czarnej dupie. Reklamacje są przyjmowane na zasadzie - klient ma zawsze rację.

Itd... w kom widziałem że gwarancja sukcesu jest użycie wszystkiego z jednego systemu, Waszego systemu.

Czy Wasz system to system jednego producenta?
Czy znów tylko metkujecie pod swoja nazwą różnych dostawców?
maciozw napisał/a:
Gwoli ścisłości.
To w sprayu to RM (baza, blender, felga)
Reszta spray - różnie (Voss, Autofit, inne)
Papiery - sia Abrasives
Szpachle - Voss, Autofit

Nooo, pieknie to wyglada.
Teraz aby dobić.... pokaz chłopczyku gdzie autofit produkuje te materiały, jakis adres fabryki,,,, czy może znów adres drukarni z naklejkami autofit o wymiarach nadających sie na ubarwienie puszek producenta... NO NAME.

Jest szał, super system dla biedaków, aby nie majac kasy, nie mieli ani kasy ani dobrze zrobionego auta.

Twoje wycieczki osobiscie mnie bawia a do Projektera masz daleko bambusie z afryki.

maciozw 
Wysłany: 2013-08-08, 04:37   pan polerowany
0
UP DOWN

Gwarantowałem, że Lackdoctor nie zrozumie :) Mam wrażenie że facet nie zna polskiego, bo aż tak głupim przecież być nie można? To byłby przyrodniczy ewenement, a ewolucja nie bywa, aż tak okrutna.

PROJEKTER
Wysłany: 2013-08-08, 10:13   Re: pan polerowany
0
UP DOWN

maciozw napisał/a:
Gwarantowałem, że Lackdoctor nie zrozumie :) Mam wrażenie że facet nie zna polskiego, bo aż tak głupim przecież być nie można? To byłby przyrodniczy ewenement, a ewolucja nie bywa, aż tak okrutna.

On nie jest głupi, ani tępy i to jest największy ból tego forum. On jest sprytny i potrafi posługiwać się treścią cudzych postów do logicznego poukładania zasad technologicznych. Ten gość to "DUREŃ" ... taki forumowy. Stawia tezę której nie rozumie albo nie zna, a gdy specjalista wykaż błędy i wpadki ( niekoniecznie głupotę !!! ) to Dureń zaczyna swój taniec wonga bonga srululul zaklinając rzeczywistość. Walka z durniem jest na śmierć i życie ... jeden zdycha w męczarniach drugi po nim skacze ... ból polega na tym że nie zawsze skacze po durniu fachowiec czy specjalista ... to jest właśnie najgorsze jak masz do czynienie z niegłupim sprytnym i cwanym ... Forumowym Durniem :tak:

W tym temacie np. .... Po co nasz forumowy Dureń się tu w ogóle produkuje i to z pozycji lakiernika samochodowego w warsztacie ... to tak jakby do tematu o najtańszej kiełbasie na prosty tani grill .... wszedł ktoś i zachwalał schabowego w panierce z gotowanymi ziemniaczkami, albo strogonowa z polędwicy udowadniając jednocześnie że kiełbasa z grilla jest nie jadalna.

To temat który idealnie pasuje do forum na którym tylu amatorów i jednorazowych zaprawkowiczów prosi o pomoc. To temat ulokowany tam gdzie powinien być ulokowany i do tego to temat na temat ..... o co te piski Krysiu ? ... To nie twoja sprawa ... Czyyyyyy jednak ... twoja ? Twój nowy pomysł na biznes ?

maciozw 
Wysłany: 2013-08-08, 11:31   Nie znasz - nie krytykuj
0
UP DOWN

No i dałem się wciągnąć. Wszystkich zainteresowanych przepraszam. To forum jest platformą do wymiany myśli między fachowcami, źródłem wiedzy dla amatorów i profesjonalistów. Żeby tak było posty nie powinny być nacechowane osobistymi wycieczkami, a jedynie merytoryczną treścią.
Jasne, że nie da się pisać tutaj podręczników, ale tak czy inaczej w efekcie powinna być podana wiedza. Wiedza nie domysły. Jeżeli przyjmiemy, że istotne są fakty, to opinie kogokolwiek kto nie zna tematu są bez sensu. Nawet jeśli jest to ekspert w wielu aspektach wiedzy lakierniczej, a nie tym bardziej leszcz. Również mało ważne jest kto ma rację. Istotne jest by racja przebiła się przez bełkot. To forum ma bardzo tolerancyjnych moderatorów i to się chwali, jednak powoduje to, że wątki są zamulane przez trolli. Z takimi osobnikami nie da się dyskutować, bo raz, że są ignorantami, a dwa, że argumentacja nie dociera. Stosują wymyślne chwyty jak wyrywanie zdań z kontekstu, przekręcanie wypowiedzi, czy interpretowanie postów świadomie wbrew intencjom autora.
Efekt pracy lakiernika oprócz niewątpliwie cech obiektywnych, zawiera w ocenie sporą domieszkę wrażeń subiektywnych. Nie mówimy tu o ewidentnie skopanej naprawie, ale o drobnych niuansach, które dla jednych są nie do zaakceptowania, a dla innych pozostają niewidoczne i wszystko jest OK. I nie chodzi mi o oszukiwanie, czy ukrywanie wad. Po prostu jeden widzi inny nie, a nawet jak widzi to drobne różnice nie wywołują u niego apopleksji.
Porównywanie różnych systemów w kategoriach lepszy gorszy, to też nieporozumienie. Bo co to oznacza lepszy? Jest jakiś parametr który to określa? Trwałość, szybkość, cena, krycie, etc.. A może wszystkie razem? Jeśli jest jakiś algorytm, to bym poprosił o przedstawienie go tutaj. Jeden lubi słabą kawę inny poczwórne espresso. Jeśli efekt jest zadowalający to chyba o to chodziło? Jeśli nie robi się nikogo w bambuko i uczciwie stawia sprawę to chyba może być?
Zastanawiam się jakie procesy biochemiczne zachodzą w głowie (a może to efekt ich braku lub w ogóle braku głowy) w której wykiełkował pomysł nazywania ludzi korzystających ze sprayów jeleniami i biedakami? Ciekawy materiał do badań dla neurologów.
Obecnie produkty są bardzo zaawansowane technicznie dlatego nawet produkt „no name” może być OK. Gdzie różnica? Jest jeden podstawowy parametr, który decyduje dlaczego markowy jest droższy, czytaj lepszy. Pewność, czyli jakość! Pracując markowymi produktami masz pewność, że to co kupiłeś dzisiaj będzie w prawie 100% tym, co kupiłeś miesiąc temu. Dlaczego prawie? 100% nigdy nie ma.
Przykładem niech będzie szpachla. Produkcja takiej szpachli to proces tak złożony, że nikt nie jest w stanie zagwarantować 100% powtarzalności. Opieram się tu na doświadczeniach zaczerpniętych z naszej fabryki Chemical Alliance Poland produkującej m.in. Autofit - to tak a propos twierdzenia o nalepianiu etykiet na badziewie. To nie jest tak, że wrzuca się do betoniarki składniki miesza, pakuje w puszki i do ludzi. O właściwościach szpachli decyduje np. kolejność mieszania składników, długość mieszania, temperatura składników, ich rodzaj (talk, talkowi nierówny), itd.. Żeby zrobić recepturę szpachli, nie wystarczy geniusz pana Mietka, który ma tak bogatą wiedzę, że napisze na kartce co z czym i po sprawie. Oczywiście jest wyjściowy schemat, a potem tygodnie, miesiące, a czasem i lata prób i testów. Dlatego kupując markowy produkt miej świadomość, że reżim technologiczny jest zachowany na najwyższym poziomie, a w „no name” raczej tego nie ma.
Drugim ważnym parametrem jest serwis. Markowe produkty mają dobre serwisy, „no name” nie mają nic. Tak naprawdę jakość serwisu jest chyba decydująca. Wszystko się przecież psuje i chodzi o to, że jak już Ci się popsuje to nie zostaniesz z tym w czarnym dupsku, tylko Ci pomogą. Szybko i fachowo.
Wracając do technologii NaprawSam. To są profesjonalne produkty, przy czym profesjonalne w znaczeniu zarówno marki jak i tego, że produkowane są z zachowaniem maksymalnej zgodności technologicznej i stosowane z powodzeniem przez ASO. Jedynym produktem z tej oferty którego ASO nie używają (chyba bo jeden zakup odnotowaliśmy), to Baza koloryzująca w sprayu. Mają pistolety, sprężarki, kabiny, więc po co im, tym bardziej, że naprawa pistoletem jest pewniejsza, a produkty 2k trwalsze. Uprzedzam pytania – lakier bezbarwny 1k jest używany, choćby do natrysków próbnych do systemów konwencjonalnych ( do „wodnych” się nie nadają).
Są filmy, instrukcje, własne forum, strona internetowa, sklep internetowy, więc chyba zrobiliśmy sporo by można było nazwać to - jeśli nie profesjonalną - to przynajmniej dobrą robotą. Niestety pod niektóre przyłbice nie trafia. Co do reklamy, czy marketingu powiem tyle, że nie ukrywałem się za beczką, tylko od razu wyjaśniłem, że to sprzedajemy. Nie znam innego kompletnego systemu oprócz NaprawSam. Jest dział pomaluj sprayem – pasuje idealnie.

maciozw 
Wysłany: 2013-08-08, 12:50   Re: pan polerowany
0
UP DOWN

PROJEKTER napisał/a:
On nie jest głupi, ani tępy i to jest największy ból tego forum. On jest sprytny i potrafi posługiwać się treścią cudzych postów do logicznego poukładania zasad technologicznych. Ten gość to "DUREŃ" ... taki forumowy. Stawia tezę której nie rozumie albo nie zna, a gdy specjalista wykaż błędy i wpadki ( niekoniecznie głupotę !!! ) to Dureń zaczyna swój taniec wonga bonga srululul zaklinając rzeczywistość. Walka z durniem jest na śmierć i życie ... jeden zdycha w męczarniach drugi po nim skacze ... ból polega na tym że nie zawsze skacze po durniu fachowiec czy specjalista ... to jest właśnie najgorsze jak masz do czynienie z niegłupim sprytnym i cwanym ... Forumowym Durniem :tak:

Czyli wirus :)

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-08-08, 19:19   
0
UP DOWN

maciozw napisał/a:
Nie znam innego kompletnego systemu oprócz NaprawSam.

Pominę te dziwne epitety którymi raczyłes SIĘ podniecic próbujac obrazic mnie.
Twoja wola, ale jak chcesz w tej materii osiagnąć sukces..... proszę, postaraj sie bardziej, dużo bardziej. :cool:

Ja Ciebie nie bede obrażał, bo nie znam takiego żenującego poziomu wiedzy lakierniczej abym mógł stanąć obo Ciebie,,, bo tam siedzisz w czarnej dupie wiedzy o niczym.
Jest coś ,, psika i nazywa sie fuller... aha to trzeba cos o nim napisać........... i piszesz bzdury zawarte w linkach które sam wkleileś na forum.

Czego sie spodziewałes jak taką gów.nianą wiedze chciałeś z wiadra wlac na forum lakiernicze, ale to pomyje i szmata do podłogi sprzataczki na emeryturze.

MUSISZ powtarzam... MUSISZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo biegle orientowac sie w tym co piszesz i nie szmyrać czy smyrać bazy szmatką co srednio schnie 5-7 min a nawet 10 min... kolego!!!!!!1 KONKRETY.

Ty tu piszesz odpowiedz o ochronie antykorozyjnej mieszajac grunt reaktywny z podkladem akrylowym :help:
W opisie jest on antykorozyjny a na moje pytanie sam się zamotałeś i .........po prostu NIE OGARNIASZ TEGO TEMATU.

Przyznaj się, jestes takim akwizytorem z przypadku, lub łapanki.
Tak to widzę..

Nie umiesz sprzedać towaru na forum lakierniczym, bo brak podstaw - to mnie razi.
A jak ktos nie ma wiedzy i wciska mi kit na podstawie stwierdzenia ze ktos brał i jest zadowolony..... a kto to jest ten ktoś?
Jego opinia jest o kant du.py, bo to zaden specjalista, lecz zwykły PAN NIKT.

Cos wiecej?
Bo nie mam za wiele czasu na bajerowanie o niczym z .. nikim.

Moja sugestia na temat niepełnego (niby pelnego) systemu Waszego.

Weszły nowe produkty, tak :tak: spraye.
Mają wlasciwości antykorozyjne, mozna na nie nakładac poliestry, szpachle glasssss... co tylko chcesz.
Sa tez środki którymi trzeba potraktowac korozję chemicznie, bo sama szlifierka to nie koniec swiata - korozja nadal jest i ma sie dobrze.

Możesz ( z łaski swojej) rozszerzyc ofertę o lakier bezbarwny w sprayu, ale taki 2K.
Tak kolego,,, z utwardzaczem.
Będzie to stabilny produkt który mozna matowac i polerowac i ................NIE WYGLADA JAK KUPA - patrz foto audi z Twoich linków.

Cos jeszcze?
Ano, jak mi sie przypomni to sie tu zjawie.
Pozdro.

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-08-08, 19:52   
0
UP DOWN

maciozw,
Aby nie zapomnieć... Wiesz, wiek ma swoje prawa ;)

Tam w linkach naprawa audi kosztowała w materiale 500 zł :shock: w Waszym materiale. :tak:

Możesz zrobic listę użytych materiałów a ja zrobie swoją i porównamy faktyczny koszt takiej naprawy dla przeciętnego Kowalskiego ??????

Moje materiały będa praktycznie JEDNEGO producenta, lub jesli zmienie lakier bezbarwny na 2K,,, to tu bedzie odstepstwo.

Jak myslisz... cena będzie sie różnić ???
Znaczaco, to moje zdanie.
A na czyja kożyść?
Gdzie Kowalski kupi materiały ?
Na www.naprawsam.pl czy www.econaprawa/lackdoctor.pl ????????????

Kogo zalecenia i opis krok po kroku bedzie zgodny z technologią ????

Pozdrawiam.

PS.
Dobry pomysł na biznes.
Mniejsza łyżką a częściej.
Heheheh,,, nawet konto na YT mam.
Kamerke tez, dostawce materiałów pod reką.
Tylko stronka w necie, na YT konkrety a nie bajert jak Wasze i sukces na skale swiatowa.

Do tego zapytam.............

Co z dobieraniem koloru?
Bo nie raczyles odpowiedziec jak dobieracie kolor ?
Z numeru?
Tak jak sam pisałes w któryms linku................ ale to lipa, bzdura, kompletna porazka.

Masz jakies rzeczowe argumenty?

Zapraszam ,,, adwokata Projektera tez możesz o wsparcie poprosić.

maciozw 
Wysłany: 2013-08-08, 20:11   Lack - srak
0
UP DOWN

Nie potrafię rozpoznać choroby. Pomożecie? Co to może być? Lobotomia, albo co?

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-08-08, 20:16   
0
UP DOWN

maciozw napisał/a:
Lobotomia, albo co?

Na chorobach też sie nie znasz?
Słabiutko kolego akwizytorze z łapanki.
Ale nic,,, wróćmy do meritum.
Masz coś (cokolwiek) na swoją obronę????

Miłego wieczoru,,, oby był owocny.

maciozw 
Wysłany: 2013-08-08, 21:10   
0
UP DOWN

No lobotomia to nie choroba, to zabieg. Nawet Googla nie uruchomiłeś? I takie twoje porady. Dąb zupa ząb, głąb na forum trąd.

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-08-08, 21:29   
0
UP DOWN

maciozw napisał/a:
Nawet Googla nie uruchomiłeś?

Widać akwizytorku że googla znasz i nawet umiesz go uruchomić. ^^

Ale to nic do tematu nie wnosi, wrecz robi offff.
Zadałem tyle pytań, zmarnowałem swój czas na zgłębienie sztuki smyrania po Twojemu i co ?
Lipa, zero wiedzy zero specjalisty,,, został tylko jedyny jeleń co szuka frajerów do wyczyszczenia kieszeni... taki szaman lakierniczy prawie jestes,,, bo on nie szkodzi a po Tobie poprawiac element to robota razy 3.
Najpierw trzeba Twoja kupę zwalic, dopiero potem mozna przystapic do pracy.

Kazdy lakiernik Ci to powie ze sprejowy biznes to złudny zyska dla Kowalskiego.
Nietrwały i kiepski estetycznie - mowa teraz o konkretnym Twoim przypadku.

Inni zapewne podchodzą do tego biznesu z wiedza i technologią zgodna ze sztuką lakiernicza.

Temat miał byc fajny a został rozwalony przez głównego zainteresowanego zaistnieniem tu. :help: :help: :help:

PROJEKTER
Wysłany: 2013-08-09, 09:59   
0
UP DOWN

Lackdoctor napisał/a:
... adwokata Projektera tez możesz o wsparcie poprosić.

Nie kuś ^^ ... bo jak zawsze skończy się fachowym i profesjonalnym laniem dupy :sciana:

Taka próbka - zarozumialcu ^^ .... zobacz jak działa profesjonalny spray !
http://spraymax.pl/pl/page/3

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-08-09, 14:20   
0
UP DOWN

PROJEKTER napisał/a:
zobacz jak działa profesjonalny spray !

Ok.
A teraz uważnie przeczytaj mój punkt widzenia profesjonalnej techniki spray (zawarty we wcześniejszym poscie - na szczęście wcześniejszy niz Twój, bo byś znów powiedział że zerżniety).
Czy odbiega od tego co na rysunku jest wypunktowane ?

I jak do tej profesjonalnej linii app ma sie linia sam naprawiam i wiedza naszego kolegi specjalisty.
Przecież to porażka. :sciana: :shock: :x:

Mam Ci pod nos podesłac filmik jak to na skorodowaną blache szpachlują .... a kolega na forum sam pisze że wie że nie wolno ale ich szpachla jest the best i 7 lat wytrzymuje. :D

A moze piekielnie niestabilny proces produkcji szpachli ?
Nie ma powtarzalności ;P ;P ;P

Robert, weź sie ogarnij, bo tyle głupot w jednym poscie a Ty mnie sie czepiasz.
Ba, nawet bronisz kolegi, ale z braku argumentów .... rzucasz kapciami z lidla.....w laptopa?

Napisz mi co w ofercie kolegi jest ok,,,, bo ja tam nic takiegoo nie widzę.
Ale gdyby trochę zmienić?
To by ich oferta mogła być lepsza nawet od app.
Prawda?

Aha.... 7 lat temu to opracowali.
Może wtedy się sprawdzało, bo nie było takiej świadomości lakierniczej (np jak moja ;) ) i nikt nie negował ich technologii.

Ale mineło 7 lat a oni nadal to samo wciskają.
Czas na zmiany a nie będzie polewki z waszego systemu.
7 lat temu to ja miałem spręzarke 24 litry, sznyty po 2 tyg na lakierze i sico fobo i.... 3 ręczne cheble.

Był i szpachel na blache, glass na dziury, podkład no name na wszystko i klar economy... bo tanszego nie było.
Wszystko cięte 2000, lub i 1500......
U mnie tak było 7 lat temu.............. dlaczego Wy nic nie zmieniacie na nowe rozwiązania .

Konkurencja was zostawiła w czarnej dupie a jakis nick dziwny polewa z Was i uczy jak poprawic Wasz wizerunek i wyjść z dupy.
pozdrawiam.

maciozw 
Wysłany: 2013-08-09, 14:32   
0
UP DOWN

Nie sam naprawiam durniu, tylko naprawsam. Co za ignorant. Tak nasze spraye też mają eliptyczne przestawiane dysze ćwoku. Jakbyś wziął choć raz do ręki to byś się przekonał pajacu. Ty głąbie nawet nazwy nie jesteś w stanie zapamiętać mimo wielu powtórzeń, a wypowiadasz się na złożone tematy. Kto ty jesteś Bolec? Stolec? Gdzieś ty się "zapętał" w tych twoich umysłowych walonkach.

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-08-09, 14:44   
0
UP DOWN

maciozw napisał/a:
Nie sam naprawiam durniu,

Widze ze wybieg bardzo zabolał .
Wiedza się własnie pojawiła na eliptycznych dyszach,,,, i sie skończyła.

Chłopczyku weź sie przyznaj z jakiej łapanki Ty jestes, bo oponentem czy rozmówcą nie jestes żadnym.

A może na tych fotkach gdzie ratujecie osp, czarna dupa sie pokazała twoja?

No to dzieciaku pampersa zmien, za mleko mamie podziekuj i marsz do przedszkola.
:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

maciozw 
Wysłany: 2013-08-09, 15:23   
0
UP DOWN

Wybieg. Dobre. Się obśmiałem jak pszczoła. Gratuluje lisiej zręczności, podobnie jak przy no name, polerce, szpachlowaniu na rdzę i reszcie twoich teorii rodem z buraczanego łba. Jeden wielki wybieg.. ale dla cieląt.
A co ty z tymi dzieciakami tak szarżujesz (nie za trudne słowo)? Czy ty aby nie jesteś właśnie jakimś gimnazjalnym głupkiem? Tyrają cię w klasie i tu chcesz pokozaczyć. Chociaż sądząc po poziomie twoich wypowiedzi to raczej obrażam tym stwierdzeniem gimnazjalistów.
Zawsze się zastanawiałem co kieruje takimi kreaturami jak ty? Co to za mutacja robi z mózgu galaretę? Przypuszczam, że jesteś masochistą, bo jak inaczej wytłumaczyć to, że lubisz być równany w każdym poście z ziemią.
Teraz się dowiedziałeś, że spraye mają dysze eliptyczne? Opowiedz coś jeszcze o naprawsam. Zmyślaj, kombinuj, kłam, przekręcaj, pokazuj jaki z ciebie beton.

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-08-09, 15:44   
0
UP DOWN

maciozw napisał/a:
Opowiedz coś jeszcze o naprawsam.

A co tu opowiadac.
Gdyby to był dobry system, to obronil by sie sam.
Gdybys był kumatym technikiem to obronił byś się technologia i wiedza popartą 7letnim doswiadczeniem

A tak.
Ludzie czytaja nasze posty, widza jak głęboko tkwisz w czarnej dupie nastawiony tylko na kase i .... chyba to nie był dobry pomysł aby tu robic antyreklame stronie sam napraw a my cie wyru.chamy z kasy.

Sam naprawisz to sam po sobie poprawisz... gwarancja sam sobie.

Osobiscie radze omijac takie firmy, bo tu wsparcie bedzie.... mailowe. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Przykro mi że tak wyszło, ale sam sobie zapracowałeś na taki finał.

maciozw 
Wysłany: 2013-08-09, 16:02   
0
UP DOWN

No i znów zaśmierdziało.
System się doskonale broni. Oczywiście nie w twoich kaprawych oczach, które dostrzegły kładzenie szpachli na rdzę. Jesteś mitomanem i maniakiem, a tacy są nieprzekonywalni. Nie zauważyłeś że tylko tobie coś nie pasuje? Reszta forumowiczów się nie pieni. Tylko ty jedyny dostrzegłeś wielki szwindel, międzynarodowy spisek, globalny wałek. Lakierniczy Sherlock Holmes, 007 i kapitan Żbik w jednym opakowaniu - Lackdoctor. Ogarnij się matole.
Widzę, że ciągle powołujesz się na swoją fachowość, no i tu się wszystko zgadza. Krowa która ryczy najgłośniej najmniej mleka daje. Rycz sobie rycz, tu i tak jesteś znany jako buc, więc "Daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia.."

gugun 
Wysłany: 2013-08-09, 16:18   
0
UP DOWN

proponuje zakończyć te wasze pogaduchy bo nie o tym jest temat :tak: czlowiek sprzedaje g*wno za przeproszeniem,ale o tym jest ten temat właśnie zeby ten syf zwany "szprejem" zgromadzić w jednym miejscu tak wiec troche mniej złośliwości :spoko:

maciozw 
Wysłany: 2013-08-09, 17:21   
0
UP DOWN

W kwestii g*wna. Nie zgadzam się z takim stwierdzeniem, ale możemy tu jeszcze długo wymieniać czcionkę i nic z tego dalej nie wyniknie. Mam propozycję.
Zostań jurorem.
Znajdź chętnego z samochodem na zaprawkę (może być Twój?). Najlepiej dwa trzy punkty. Uprzedź, że będzie naprawiane sprayem i że to nie to samo co w warsztacie, ale nie mów nic o g*wnie. Obiektywnie.
Podasz mi kod koloru, my dobierzemy do wersji standard mając w dupie niuanse. Przyjedziemy, naprawimy, a Ty ocenisz efekt. Jeśli będzie do bani napiszesz, że się nie udało, uczciwie, ale jak będzie ok też napiszesz, że ok - gramy fair. Jeśli będzie ok, będę powiedzmy co pół roku pytał "no i jak?" i będziesz odpowiadał ok, albo nie ok. Możemy tak zrobić? Zauważ, że ja tu ponoszę całe ryzyko. Jedna próba, wszystko na szali. I ufam w Twój obiektywizm, choć jesteś sceptykiem.

maciozw 
Wysłany: 2013-08-09, 17:23   
0
UP DOWN

Aha i nie jestem sprzedawcą. Serio.

PROJEKTER
Wysłany: 2013-08-09, 18:38   
0
UP DOWN

gugun napisał/a:
proponuje zakończyć te wasze pogaduchy bo nie o tym jest temat :tak: czlowiek sprzedaje g*wno za przeproszeniem,ale o tym jest ten temat właśnie zeby ten syf zwany "szprejem" zgromadzić w jednym miejscu tak wiec trochę mniej złośliwości :spoko:

Od początku tak uważam :spoko: ... Gówno czy rewelacja i tak jest w sprayu ... a o tym jest ten temat :tak: Im więcej takich systemów i im bardziej profesjonalnych ( na ile profesjonalny może być spray ;) ) tym mniej głupich pytań o taniochę i patenty w pozostałej części forum.

Na jak cholerę kopać temat który z założenia ma służyć tym co nie chcą się pakować w profesjonalną naprawę ... do tego kopać faceta któremu się w tym temacie chce jeszcze pomagać i udzielać jakiś informacji .... żaden zawodowy lakierni się tym nie zajmie bo się na tym nie zna. Sprzedawca czy nie ... niech pisze jak wie coś o takiej technice naprawy.

Zajmijmy się lepiej rozwalaniem tematów w stylu "tani pistolet dla amatora" ^^ Taki warto skopać bo jak nie to za kilka miesięcy powstanie głupie przekonanie że są jakieś tanie niezawodne i doskonałe pistolety do lakierowania samochodów w refinishu ....

Krysiu zostaw ten temat w spokoju ! :spoko:

gugun 
Wysłany: 2013-08-09, 19:26   
0
UP DOWN

maciozw napisał/a:
Znajdź chętnego z samochodem na zaprawkę (może być Twój?). Najlepiej dwa trzy punkty. Uprzedź, że będzie naprawiane sprayem i że to nie to samo co w warsztacie, ale nie mów nic o g*wnie. Obiektywnie.
Podasz mi kod koloru, my dobierzemy do wersji standard mając w dupie niuanse. Przyjedziemy, naprawimy, a Ty ocenisz efekt. Jeśli będzie do bani napiszesz, że się nie udało, uczciwie, ale jak będzie ok też napiszesz, że ok - gramy fair. Jeśli będzie ok, będę powiedzmy co pół roku pytał "no i jak?" i będziesz odpowiadał ok, albo nie ok. Możemy tak zrobić? Zauważ, że ja tu ponoszę całe ryzyko. Jedna próba, wszystko na szali. I ufam w Twój obiektywizm, choć jesteś sceptykiem.
z całym szacunkiem ale musze podziękować ;) byś kolego napisał ze wpadniesz z flaszką to byś nie musiał nic robić a bym napisał jakie to wspaniałe :D to się nazywa złe podejscie do klienta :) a wracając do tematu to wcale nie miałem na myśli ze g*wno,bo byc moze perełka,idealna o przydomowych napraw w czasach kryzysu,jenak ja osobiscie nie jestem zwolennikiem napraw produktami 1k :tak: ale może kto inny :?: pozdrawiam

maciozw 
Wysłany: 2013-08-09, 20:16   
0
UP DOWN

Jak bym napomknął o flaszce miałbyś kolejną teorię spiskową lansowaną przez - As-Best.

jondrownik
Wysłany: 2013-08-26, 19:00   
0
UP DOWN

Witam wszystkich serdecznie.
Zbliża się nieubłaganie zima muszę zabezpieczyć samochód.
Z racji braku podstawowych narzędzi kompresora, pistoletu itp...
Chciałbym pomalować to sprayem, dorobionym pod kolor budy.
Pytanie jest takie. Czy jest wogóle możliwe uzyskać dobry efekt końcowy.
Auto to Audi A3 8L 99r kolor metalik zielony LZ6L

Wygląda to tak :

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-08-26, 19:12   
0
UP DOWN

jondrownik napisał/a:
Czy jest wogóle możliwe uzyskać dobry efekt końcowy.

Nie.
Szkoda kasy na taka robotę.

Popatrz na ten temat o sprayach, tam sa foto totalnie skopanej audi (chyba audi) która w oczach speca od sprayów jest pieknie zrobiona.

Nie polecam.

jondrownik
Wysłany: 2013-08-26, 19:25   
0
UP DOWN

Ile może kosztować naprawa tych elementów.
Ogólnie lakier na całym samochodzie nie jest w najlepszej formie.

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-08-26, 20:50   
0
UP DOWN

jondrownik,
Naprawa będzie różnie kosztować.
W moim rejonie 200 zł za element, bez wielkiego proszenia się.

Jakośc standard, czyli normalna (choć ponoć nie da się za 200 zł brutto z legalnej firmy z dopuszczeniami)

Lakiernicy za 200, 400 i za 150 potrafią też nieźle robotę spier*dolić.

Więc to bardziej kwestia czynnika ludzkiego i . . . . Twojego szczęścia.

Spray daj spokój, już lepiej poczytac forum i pożyczoną sprężarką . . . samemu przy odrobinie zdolności i zrozumienia tematu?

Za to nie odpowiadam, ale sam tak zacząłem.. . kiedyś, gdzieś tam.

maciozw 
Wysłany: 2013-08-27, 08:17   
0
UP DOWN

Lackdoctor napisał/a:
jondrownik napisał/a:
Czy jest wogóle możliwe uzyskać dobry efekt końcowy.

Nie.
Szkoda kasy na taka robotę.

Popatrz na ten temat o sprayach, tam sa foto totalnie skopanej audi (chyba audi) która w oczach speca od sprayów jest pieknie zrobiona.

Nie polecam.

Nie słuchaj oszołoma. Spokojnie zrobisz taką naprawę.

maciozw 
Wysłany: 2013-08-27, 09:43   Kolejny przykład
0
UP DOWN

Tu kolega zrobił dużo więcej niż zalecamy. Odradzałem mu ale postawił na swoim. Oto efekty. Zobaczymy jak długo się to utrzyma, ale trzymam kciuki
Felicja 1996 nadgryziona zębem czasu

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-08-27, 14:40   
0
UP DOWN

maciozw napisał/a:
Spokojnie zrobisz taką naprawę.

Co Ty nazywasz naprawą?
To?
http://lakierujemy.home.p.../2013/08/16.jpg
Do takich pseudo napraw namawiasz swoich klientów i wpierasz im . . . i tu nam wszystkim , że to jest poprawna technologia?
Jesteś żałosny.
Syf, syf, syf.
Totalna cenzura już w dwa dni deszczowe, ech. . . tu nawet poranna i wieczorna rosa zrobi swoje w dwa trzy dni.

Dodając że kasę traci klient, to ja już do kolegi nie mam pytań.
Zwykły akwizytor nastawiony tylko na zysk majacy w tyłku wszystko.

Zdjęcia napraw nie przedstawiaja tak naprawde napraw, lecz poczatek i efekt końcowy.
Nie wiadomo tak naprawdę jak i kto to robił.

Od siebie dodam że taka naprawa ma sens tylko wtedy gdy zaczniemy od wycięcia korozji, wspawania reperaturek i dopiero wtedy można przystąpić do prac lakierniczych.
A wciskanie szpachlówki glass w dziury w skorodowanej karoserii to . . . . . sami sobie dopowiedzcie.

maciozw 
Wysłany: 2013-08-27, 15:00   
0
UP DOWN

Po prostu chory i to już z nieodwracalnymi zmianami. A wystarczy rozumieć język Polski. Tylko tyle, nawet lotnym być specjalnie nie trzeba, bo w tych dwóch linijkach nie ma ukrytego przekazu. Jest napisane, że technologia niezgodna? Jest. Jest, że odradzałem? Jest. O czym ty ciołku piszesz? Kogo i do czego ja namawiam? Do budy!
Pamiętajcie, że ten pacjent nawet na oczy nie widział nie tylko prawidłowej naprawy systemem NaprawSam, nie zna technologii, ani produktów, ani nigdy nawet koło tych produktów nie przechodził. Jest to po prostu piana kolejnego pieniacza. Będzie tak zalewał tymi swoimi durnotami ten wątek. Mam tylko nadzieję, że chociaż raz jego działanie będzie spójne z tym bełkotem i nie będzie miał już więcej pytań. Rosa, pustynna wilgoć, ech.. Zauważcie że pisze że nie wiadomo jak to kolega robił, ale on WIE, że źle. Idź już na pastwisko baranie.

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-08-27, 15:10   
0
UP DOWN

maciozw napisał/a:
Tu kolega zrobił dużo więcej niż zalecamy.

maciozw napisał/a:
Pamiętajcie, że ten pacjent nawet na oczy nie widział nie tylko prawidłowej naprawy systemem NaprawSam, nie zna technologii, ani produktów, ani nigdy nawet koło tych produktów nie przechodził.

Sam sobie przeczysz i nie muszę udowadniać że to co jest pokazane jako pseudo naprawa to zwykła szmira.

Zrobił więcej niż zalecacie? ? ? ?
No to wasz system musi być totalnym dnem.
Gliną ze smierdziawki i mchem z lasu zatykacie dziury?

Pogrążaj sie dalej.
Ten temat jest moim ulubionym od kiedy Twoja technologia zaistniała na tym forum.
PS.
Dlaczego nie spróbujesz swoich sił na forum www.lakiernik.info.pl ?

Za wysokie progi?
Czy strach przed elitą lakierniczą która zjedzie taką chałturę bez mrugnięcia okiem.

No, wpadniesz na lakiernika?
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

maciozw 
Wysłany: 2013-08-27, 15:54   
0
UP DOWN

Niestety. Strach przed elitą lakierniczą, że co? Że w domyśle elita to ty? Przyczepiło się gó*wno okrętu i mówi "płyniemy". Oj pokręciło ci się głowie.
Zrobił więcej, czyli przekroczył zakres prac do jakich ten system został stworzony. Rany co za idiota? Tobie ktoś płaci?
Kierunek Pacanów.

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-08-27, 16:15   
0
UP DOWN

maciozw napisał/a:
Zrobił więcej, czyli przekroczył zakres prac do jakich ten system został stworzony.

Przekroczył, , , dobre ^^ ^^ ^^
System, , ,duże słowo.
System lepienia kitem korozji, to musi być mocne połączenie.
Do reklamy Najmana bierzecie?

maciozw 
Wysłany: 2013-08-27, 16:21   
0
UP DOWN

Kontynuuj..

jondrownik
Wysłany: 2013-08-27, 17:02   
0
UP DOWN

Powiem tak że ja nie chcę kłaść szpachli na rdzę ja chcę to zabezpieczyć przed rdzą.
Wyczyścić do gołej blachy. A jak będzie dziura no to wtedy będzie lipa. Będę musiał szukać kogoś kto mi wspawa blachę.
1 Czyszczenie do gołej blachy.
2 Przemycie zmywaczem sylikonowym
3 Reaktywny.
4 Akryl
5 Szpachla
6 Szlifowanie
7 Zmywacz
8 Podkład
9 Baza
10 Klar

maciozw 
Wysłany: 2013-08-27, 17:09   
0
UP DOWN

Jeśli reaktywny to na to
4 Podkład 2K
5. Szpachla
6. Szlif
7. Zmywacz (bez szpachli)
8. Podkład
9. Szlif
10 Zmywacz
11 Baza
12 Ściereczka anty
13 Klar
14 ew Blender

hamir 
Wysłany: 2013-08-27, 17:12   
0
UP DOWN

jondrownik, :nie: moim zdaniem to przemysl ten temat 'sprayu' na spokojnie...oczywiscie to Twoje pieniadze,samochod i czas.. ;)

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-08-27, 17:36   
0
UP DOWN

jondrownik napisał/a:
Z racji braku podstawowych narzędzi kompresora, pistoletu itp...
Chciałbym pomalować to sprayem,

jondrownik napisał/a:
4 Akryl

Ok, rozumiem podkład spray 1K

A macio na to. . .
maciozw napisał/a:
4 Podkład 2K

Dasz linka do takiego podkładu w szpraju :x: np. tej tam waszej firmy samonaprawczej?

hamir napisał/a:
moim zdaniem to przemysl ten temat 'sprayu' na spokojnie...oczywiscie to Twoje pieniadze,

Tak to wychodzi jak dochodzi do konkretów.
Spray w kosz idzie, , , ,tylko co dalej ?

Dalej nie ma kasy na lakiernika a gościnny wystep kolegi jondrownik, na forum ma na celu wsparcie i pomoc w ekonomicznej ? naprawie uszkodzeń.
Szprej nadal jest bee, ale gdyby tu użyć wiedzy lakierniczej i kilku fajnych szprayów to ja bym się pod taką naprawą sam podpisał.

Nie podpisze się nigdy pod samonaprawą maciozarazwróci. . . . do poprawki. . . .cóż jaki system tacy akwizytorzy. ;) ;) ;)

maciozw 
Wysłany: 2013-08-27, 17:42   
0
UP DOWN

Kontynuuj.. Nabijaj licznik
Cytat:
Szprej nadal jest bee, ale gdyby tu użyć wiedzy lakierniczej i kilku fajnych szprayów to ja bym się pod taką naprawą sam podpisał.

Możesz się najwyżej podpisać na desce w kiblu klasy ToyToy

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-08-27, 17:46   
0
UP DOWN

maciozw napisał/a:
Możesz się najwyżej podpisać na desce w kiblu

Liczę na Twoje zwmacieju konkrety.
Wyjdź ze sracza i napisz cos na swojego systemu obronę.
Masz konkrety?

maciozw 
Wysłany: 2013-08-27, 17:55   
0
UP DOWN

Nie mam. Kłamałem. Nie ma takiego systemu. Wymyśliłem go sobie. Tak na prawdę ty jesteś jedyną wyrocznią. W każdym temacie. Pewnie jesteś podróżnikiem w czasie i znasz odpowiedzi na wszystkie pytania, nawet na te.. nie zadane.

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-08-27, 18:02   
0
UP DOWN

maciozw napisał/a:
Wymyśliłem go sobie.

I dobrze.
Robisz biznes, bardzo dobrze.
Tylko to co było 7 lat temu to juz było minęło.
Gdzie Wasz rozwój, gdzie wiedza jaka powinieneś mnie zgasic po 7 latach zgłębiania technologii i rozwoju Waszego systemu.
Tylko o to mam do Ciebie problem.
Gdzie produkty 2K, gdzie epoksydy 1K, dlaczego bazujecie na takim minimum?
Czy półka w casto jest za mała?
Skoro tak to wywalcie zbędne produkty i zróbcie system taki na odpowiednim poziomie.
Pozdrawiam.

Przecież w tej chwili Wasz system to chlewnia.
A wystarcza dwa, trzy nowe produkty i kilka zmian w technologii.
I juz mozna szprajowac furki bezśladowo.

Ale jakie to produkty to już nie mi Was uświadamiać.
Technologię udoskonalić, , ,tez nie mi to robić.

Oceniać, taaak, jak najbardziej.
Błędy wytykać, , ,a dlaczego nie ?

maciozw 
Wysłany: 2013-08-27, 18:08   
0
UP DOWN

Zażyj leki

jondrownik
Wysłany: 2013-08-27, 18:38   
0
UP DOWN

Widzę że z tej mąki chleba nie będzie trza poszukać kompresora może 2.
Butli podpiąć 2 kompresory.
Pistoletu i pomalować jak pan bucek przykazał :P
Jest na tym forum ktoś z okolic Myślenic koło Krakowa????

maciozw 
Wysłany: 2013-08-27, 19:02   
0
UP DOWN

jondrownik napisał/a:
Widzę że z tej mąki chleba nie będzie trza poszukać kompresora może 2.
Butli podpiąć 2 kompresory.
Pistoletu i pomalować jak pan bucek przykazał :P
Jest na tym forum ktoś z okolic Myślenic koło Krakowa????

A czego Ty chłopie oczekujesz? Spray czy profi?

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu