Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kristofer001
Wys³any: 2012-01-31, 11:29   Farby Createx
+1
UP DOWN

Posty: 22
Z tym, ¿e od pewno czasu zajmuje siê malowaniem aerografem chcia³bym zacz±æ malowaæ na farbach do tego stworzonych czyli na farbach Createx. Aby nie byæ go³os³ownym mogê zamie¶ciæ link do moich prac http://kosart-aerograf.manifo.com/ zapraszam do galerii.

A teraz pytania

1. Jaka jest ró¿nica miêdzy farbami "Auto Air" a "Classic"?
2 Czy mogê malowaæ farbami "Classic" na samochodach lub motocyklach.?
3 Jaki lakier po³o¿yæ na zabezpieczenie wzoru czy mo¿e byæ akrylowy na bazie nitro.?
4 Czym rozja¶niaæ farby transparentne skoro po dodaniu epaque z transparentu robi siê epaque.?
5 i czy to prawda, ¿e do "Real fire" lepsze s± candy od transparentów.

To by by³o na tyle z góry dziêkujê za odpowied¼.

pozdrawiam
 

Mcdevil 
Wys³any: 2012-01-31, 23:26   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
Yo
Wbij temat z prackami do galeri.
Odp1: Pewnie rozró¿nia je chemia i docelowe pod³o¿e. AA blachy, Createx koszulki. No i linia dostêpnych farb. w AA masz wiêcej i sporo do custo paintingu.
Odp2 Tak, ale po co? pozbawisz siê np cukierów i wy¿ej wspomniana chemia.
Odp3 mo¿e
Odp4 Nie kumam rozwiñ. Dajesz mniej warstw na biel itp.
Odp5 ?Nie jestem firemanam ale na moje tak ;)
Pozdro
_________________

 

kristofer001
Wys³any: 2012-02-01, 09:45   
0
UP DOWN

Posty: 22
Witam i dziêki za odpowied¼ :spoko:

A z tym pytaniem 4 chodzi³o mi o to czym rozja¶niaæ je¶li mam niebieski transparent to czy tylko go rozja¶niæ mo¿na np. bia³ym transparentem czy mo¿na do tego u¿yæ bia³ego opaque?

No i jeszcze jedno pytanie czy farby createx'a mo¿na mieszaæ z wod± destylowan± czy tylko z rozpuszczalnikiem do tego przeznaczonym. A je¶li woda desty. mo¿e byæ to jak bardzo odbija siê to na malowaniu. Wiadomo rozpuszczalnik kosztuje tyle co puszka farby 120ml fajnie by by³o kupiæ dodatkow± puszkê ni¿ pchaæ kasê w rozpuch.
 

goroo 
Wys³any: 2012-02-01, 15:21   
0
UP DOWN

Posty: 132
Sk±d: Wroc³aw
jak najbardziej mozesz uzywac destylatu jako rozcienczalnika.

rozjasniac mozesz i kryjacym iu transparentem...jesli rozjasniasz mocno kryjacym...i kryje ci za bardzo to albo rozcienczasz destylka ostro albo jesli chodzi o createxy mozesz kupic transparent base. ale w sumie z tego co zauwazylem to wystarcza rozcienczenie destylatem choc przez to farbka staje sie coraz bardziej rzadka. ale przy mniejszych dyszach to nawewt chyba i zaleta. choc nawet przy swojej 0.4 zauwazylem ze createxy trzeba STRASZNIE rozcienczac, wiem juz ze wiecej ich nie kupie a zamiast nich wezme wickedy ...z tego co sie naczytalem maja mniejszy pigment i ogolnie sa podobno lepsze.
_________________
zak³ad pogrzebowy "RADO¦Æ" - w naszej trumnie wygladasz jak ¿ywy.
 
 

kristofer001
Wys³any: 2012-02-01, 16:10   
0
UP DOWN

Posty: 22
Dziêki za odpowiedz :spoko:

Ja bêdê bardziej skupia³ siê na tym aby malowaæ na blaszy czyli motory, portrety, auta itp. wiêc uderzê w kolekcjê "Auto Air" trochê mnie zaniepokoi³e¶ tym, ¿e Createx'y s± tak gêste i trzeba tak mocno rozcieñczaæ, a ja gównie u¿ywam dysz 0,2. A seria Wicked te¿ jest na auta tyle co czyta³em? Odno¶nie transparent base jak dobrze doczyta³em jest to tak jakby rodzaj rozcieñczalnika? A tak¿e jak siê dowiedzia³em daje siê go do serii "Candy" aby mia³a wiêksze krycie?

Sorki za tyle pytañ, ale lepiej siê dopytaæ ni¿ kupiæ i spapraæ na wej¶ciu.

Czyli mam go³± blachê np. bak od motoru i taka kombinacja mo¿e byæ?

1 podk³ad akrylowy na bazie nitro
2 farba bazowa np. metalic na bazie nitro (czy lepiej woda?)
3 wzór farbami Auto Air
4 Lakier bezbarwny na bazie nitro ( czy lepiej woda?)

Je¶li odpowiecie mi na te pytanie bêdê zamawia³ i dzia³a³ ;)
 

osiouek 
Wys³any: 2012-02-01, 21:27   
0
UP DOWN

Posty: 22
Sk±d: TRN/£DZ
Pod³±cze siê pod temat. W³a¶nie stan±³em przed zakupem pierwszych farb do aerografu. Po przeczytaniu ro¿nego rodzaju opinii zdecydowa³em siê na wicked i tu moje pytanie jako ¿e nie ma serii farb transparent tylko opaque, to tworzenie z nich transparentnych odbywa siê na zasadzie mieszania z transparent base czy z wod±? Chcia³bym siê te¿ dowiedzieæ czym siê ró¿ni± opaque od detail?

i jeszcze jedno: na filmiku na yt widzia³em ¿e go¶ciu u¿ywa³ elektrycznej gumki do highlightow. U¿ywacie czego¶ takiego? Sprawdza siê? Na jakich powierzchniach próbowali¶cie?


ps. czy jeszcze w jakim¶ polskim internetowym sklepie oprócz fine-art mo¿na dostaæ farbki wicked? Gdzie najtaniej wychodzi?
 

goroo 
Wys³any: 2012-02-01, 22:04   
0
UP DOWN

Posty: 132
Sk±d: Wroc³aw
kristofer jesli uzywasz 0.2 to chyba lepiej bedzie Ci zainwestowac w wickedy. ja w swoim evo tez mam 0.2 i nei dalo sie nimi malowac...tak jak pisalem wczesniej nawet na 0.4 potrafi sie przytykac. to sa dobre farbki do koszulek przy dyszy 0.5.

transparent base nie rozciencza farbki. do rozcienczania jest np ilustration base. transparent base zwieksza tylko transparetnosc farbki. nie wyczytalem nigdzie ze uzywa sie go tylko z candy. ja uzywam do zwyklych createxow i w tym celu wlasnie zostal mi polecony i sprzedany.


siouek : nei wiem jakie media sa do wickedow... jest reducer czyli poprostu rozcienczalnik..na pewno jesli rozcienczysz bardziej opaque to powstanie Ci transparentna. nei ma chyba do wickedow transparent base chyba ze mozna uzywac tego od createxow ale tego nie wiem.

opaque to kryjace ...detail to transparenty.

nei wiem czy mozna dostac wickedy gdzies indziej ...wszystko co do tej pory kupowalem kupowalem w fine arcie...i polecam.
_________________
zak³ad pogrzebowy "RADO¦Æ" - w naszej trumnie wygladasz jak ¿ywy.
 
 

Mcdevil 
Wys³any: 2012-02-01, 22:41   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
No trochê mieszacie :sciana: :)
Mo¿e napiszê co¶ o farbach w oddzielnym temacie.
Tak na szybko:
"A tak¿e jak siê dowiedzia³em daje siê go do serii "Candy" aby mia³a wiêksze krycie?"
w AA candy ¿adnej wody czy transparent base, tylko 4011 flash reducer. Nawet 1:1.
"opaque to kryjace ...detail to transparenty." :nie: Wszystkie to opaque. I tak jest transparent base. I mi³o siê tego u¿ywa :tak: .
Je¶li szkoda wam kasy na rozciêczalniki firmowe, to poco ¿ucacie siê na Wicked? Nie ma sensu. Koniecznie W100 rozciêczalnik i transparent base.
"go¶ciu u¿ywa³ elektrycznej gumki do highlightow"przynajmniej dla mnie na razie ciê¿ki temat. Jako¶ mi cholerstwo siê nie wkrêci³o.
kristofer001, Spoks opcja AA ale te¿ koniecznie wspomniany 4011. Daj± radê i przy detalu mo¿esz tylko do mega precyzyszyn uzupe³niæ o biel i czerñ wickeda. Lub Auto Burne.
_________________

 

osiouek 
Wys³any: 2012-02-01, 23:18   
0
UP DOWN

Posty: 22
Sk±d: TRN/£DZ
Mcdevil napisa³/a:

Je¶li szkoda wam kasy na rozciêczalniki firmowe, to poco ¿ucacie siê na Wicked? Nie ma sensu. Koniecznie W100 rozciêczalnik i transparent base.


Wiêc co proponujesz zamiast wicked skoro ró¿nica w cenie miêdzy nimi a zwyk³ymi createxami wynosi 2 z³? Wszyscy pisz± ¿eby w miarê mo¿liwo¶ci uczyæ siê na dobrej jako¶ci farbkach przeznaczonych do aero, które i tak s± drogie, a media kosztuj± drugie tyle co farba dlatego staram siê szukaæ jakich¶ tañszych rozwi±zañ ¿eby chocia¿ na mediach zaoszczêdziæ.
 

Mcdevil 
Wys³any: 2012-02-02, 01:37   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
Je¶li jest tak ma³a róznica to wicked na luzaku ale do¿uciæ te parê groszy i z³apaæ W100 reducer. Jest sporo zagmatwania i marketingu. Ale i 4011 tez podejdzie bo mo¿e byæ tym samym :shock: podobnie zreszt± jak Wicked a linia AA Auto-Borne. Wody nie dajesz podobnie jak w AA. Wicked Detail nie jest sam siebie transparentem, dodajesz Transparent base i W100. Te dwa p³yny nie s± zamienne a maj± nieco inne zadanie. Jak pomalujesz to sam sobie to wykminisz. Po pierwszych próbach WickedyD zajebi¶cie mi siê wkrêci³y z powodu bieli a zw³aszcza czerni kozunia :) . AA i W bez rozciêczalnika w standardzie 3/1, (zaleznie jak mi siê w danej chwili wkrêci modyfikujê te proporcje) po prostu nie wlewam do aero.
Mo¿na i taki przynajmniej ja wprowadzam plan u¿ywaæ Wickedów/Autoborne z AA jako oddzielne warstwy. Uwa¿aj±c tylko ¿eby raczej nie mieszaæ ich, ale jak kto lubi. I zapewne podobnie sprawa siê ma z Createxem.
Jest sporo nie jasno¶ci wynik³ej po prostu z polityki producêta. Wicked nie wypar³ Createxa poniewa¿ nadal wielu ludziom odpowiadaja C. "W" a standard AA podobnie, plus AA ma najszersz± znan± mi paletê w akrylach. Dobrze dla produceta jest po prostu posiadaæ wiêksz± ofertê ;) . Czy istnieje i jaka, ró¿nica miêdzy W a Autoborne. Czy 4011 a W100to mo¿na sobie gdybaæ, zapytaæ produceta, albo wynaj±æ chemika :) .
Mam nadziejê ¿e w miarê jasno naskroba³em.
Pozdro
_________________

 

Mcdevil 
Wys³any: 2012-02-02, 04:37   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
W sumie to odjecha³em od tematu :)

kristofer "A z tym pytaniem 4 chodzi³o mi o to czym rozja¶niaæ je¶li mam niebieski transparent to czy tylko go rozja¶niæ mo¿na np. bia³ym transparentem czy mo¿na do tego u¿yæ bia³ego opaque?"
Mo¿esz wszystko ale ;) Z³amanie bieli kolorem transparêtem luz. Ale rozja¶nianie opaqiem trochê bez sensu. Gdy¿ ca³y pic polega na przezroczysto¶ci/transparêtno¶ci dodaj±c opaq przymulisz go. Po prostu nasycasz kolorem warstwami. Takie duperele przychodz± z czasem i naturalnie podczas malowania.
goroo woda/rozciêczalnik nie jest odpowiedzi± na wszystko. Gdy przasadzisz bêdzie lipa, zacieki brak fajnej krechy. I tu na ring wdrapuje siê transparent base.
Jescze upraszczaj±c

Createx: koszulki / destylka (ale jest te¿ illustration base / opaq i trans
AA: Blachy/ 4011 /opaq i trans
Wicked: Koszulki i Blachy/ W100 /opaq i opaq detail
Do wszystkich trzech transparent base chocia¿ do pierwszych dwóch nie tak potrzebny gdy¿ transparêty wystêpuj± oddzielnie.
_________________

 

kristofer001
Wys³any: 2012-02-02, 10:22   
0
UP DOWN

Posty: 22
Zbzikowa³em :x: :rotfl: :blee: :shock:

Po przeczytaniu wypowiedzi po 4 razy zacz±³em co nieco kumaæ :D

"McDevil ¿y³o jednak by siê pro¶ciej gdyby¶my mogli poprosiæ o poradnik na temat farb "Createx" "Auto Air" itp. o ile czas Ci na to pozwoli.

Ale tak jak piszesz wszystko wychodzi w praktyce nikt idealny i z wiedz± na te tematy siê nie urodzi³, wiêc bêdzie trzeba siê zastanowiæ i kupiæ ten pierwszy zestaw.
 

goroo 
Wys³any: 2012-02-02, 15:21   
0
UP DOWN

Posty: 132
Sk±d: Wroc³aw
Mcdevil pwoiedz mi w takim razie czym rozni sie wicked detail od opaque ? bo widocznie nie wiem i wprowadzam w blad ;)

goroo woda/rozciêczalnik nie jest odpowiedzi± na wszystko. Gdy przasadzisz bêdzie lipa, zacieki brak fajnej krechy. I tu na ring wdrapuje siê transparent base.

z tego co ja wiem transparent base nie rozciencza tylko sprawia ze farba staje sie transparentna.

czasem rozciencze farbke destylka tak mocno ze powstaje ala transparent...mowiles o zaciekach..pwoiem Ci ze malujac z bezpiecznej odleglosci po np brystolu o zacieki sie nie martwie. wiadomo ze jak bede chcial zrobic cieniutka kreche i zblize aero do kartki to nie ma szans zeby obeszlo sie bez kleksa :)
_________________
zak³ad pogrzebowy "RADO¦Æ" - w naszej trumnie wygladasz jak ¿ywy.
 
 

Mcdevil 
Wys³any: 2012-02-02, 16:36   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
Sorry ¿e tak zagmatwa³em próbowa³em na kilka pytañ naraz odpowiedzieæ do tego wkrêci³em spisek brandowy :) Jek siê prze¶piê to spróbujê naskrobaæ jaki¶ temat o farbkach.
goro Wicked Detail to nie transparent a ró¿ni siê od zwyk³ego wickeda mniejszym ziarnem.
Co do rozciêczania to musisz trafiæ w odpowiedni± gêsto¶æ. Przesada nie jest na topie, gdy¿ malowanie tym czym¶ zaczyna byæ cenzura. Tu tylko praktyka. Kazdy i tak rozrabia pod swój sprzet, ³apê, ci¶nienie i filozofiê.
Transparêt base ka¿da z wymienionych lini ma swoje. I biega o to ¿eby z opaqa zrobiæ transparêta nie rozwadniaj±c go za ostro. Zachowuj±c odpowiedni± gesto¶æ do akcji jak± chce nam siê wykonaæ.
Yo znowu zaczynam mieszaæ :)
_________________

 

goroo 
Wys³any: 2012-02-02, 16:59   
0
UP DOWN

Posty: 132
Sk±d: Wroc³aw
a transparent base do wickedow to ?:> bo wlasnie planuje zakupic wickedy ze wzgledu wlasnie na mniejsze ziarenko ...do createxow powoli sie zrazam
 
 

kristofer001
Wys³any: 2012-02-02, 18:15   
0
UP DOWN

Posty: 22
Zagmatwa³e¶, nie zagmatwa³e¶ (zrozumieæ mo¿na) i tak jestem Ci wdziêczny, ¿e po¶wiêcasz czas na nasze amatorskie pytania co w konsekwencji doprowadzi do tego, ¿e bêdê wiedzia³ co i jak± farbê mam kupiæ i do tego, ¿e nie bêdê w plecy z zakupem farbek nie odpowiednich do tego nad czym bym chcia³ pracowaæ. Wiêc je¶li bêdziesz mia³ ochotê i czas to poproszê o napisanie oddzielnego tematu na pewno przyda siê mi i innym u¿ytkownikom tego forum i nie tylko! :spoko:
 

Mcdevil 
Wys³any: 2012-02-03, 03:47   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
a transparent base do wickedow to ?
Wicked W200 Transparent Base
kristofer001 Dedykowany akryl do aero :)
_________________

 

kristofer001
Wys³any: 2012-02-03, 10:13   
0
UP DOWN

Posty: 22
I o to w³a¶nie chodzi³o :D :spoko:

Ale z mojej strony pojawia siê pytanie, aby nie za¶miecaæ to piszê tutaj:

"Candy Colors 4604, 4606 – 4616: 4102 Aluminum Base (med.)"
"Candy Color 4605: 4333 Metallic Gold"

poda³e¶ tu jaki "Candy" k³adzie siê na jaki podk³ad?

I jeszcze to stwierdzenie:

"jakie¶ maskowania klar pomiêdzy" czyli pomiêdzy warstwami candy? o co chodzi?

Oczywi¶cie czekamy na nastêpne poradniki które bêd± s³u¿y³y dla pokoleñ ;)
 

Mcdevil 
Wys³any: 2012-02-03, 11:43   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
Jo wychodzi ¿e producent do candy zaleca jako baze "4012Aluminium base medium". Jest bardziej b³yszcz±ca ni¿ zwyczajny srebny metalik. Do tego jeszcze pod "Aluminium"4002 Dark seller. Z jednym wyj±tkiem gdzie kolorem bazowym pod cukierka jest metalic gold.

Przy kozackich stosuj± miêdzy warstwy klaru by zabezpieczyæ to co ju¿ siê zrobi³o. Raczej nie przejmuj siê tym. W przysz³o¶ci sobie pokombinujesz przy konkrêtnych projektach. Ten moto z candy, dla kozaka zaj± ok 200h. :shock:
_________________

 

kristofer001
Wys³any: 2012-02-03, 14:19   
0
UP DOWN

Posty: 22
Orientowa³em siê w cenach i dostêpno¶ci no i ciê¿ko jest

Szuka³em tego "aluminium base 4102" i nie widzia³em nigdzie.
A tak¿e tego "dark sealer 4002" tym bardziej nie dostêpne w Polsce. Dziwne bo to wygl±da jak zwyk³y opaque, chyba, ¿e jest z jaki¶ ziarnem czy co¶ takiego.

Jak ju¿ bym mia³ robiæ taki wzór to z rozmachem i wszystkimi materia³ami do tego przeznaczonymi tylko, ¿e w Polsce jest problem ze wszystkim co prawda od roku 2002 jak zacz±³em siê tym zajmowaæ powoli to i tak jest wielki postêp, ale i tak jeste¶my bardzo, bardzo do ty³u.

A co by¶ my¶la³ aby zast±piæ to aluminium base na jaki¶ srebrny metalic? Wiadomo z tym podk³adem pod candy chodzi o to aby mia³o po³ysk co¶ w a'la chromu, a ze zwyk³ego metaliku tego siê nie wyci¶nie.

I dodaje fotkê jak zachowuje siê seria pere³ 4300, na podk³adzie sealed dark lub white 4001, 4002

CXA044341.jpg
Plik ¶ci±gniêto 99 raz(y) 167.49 KB

 

kristofer001
Wys³any: 2012-02-03, 15:10   
0
UP DOWN

Posty: 22
Sorki za post pod postem, ale nie mog³em edytowaæ.
Tu równie¿ mamy ciekawe przyk³ady.

Cholipa zag³êbiaj±c siê w temat farb "Auto Air" normalnie ¶wiruje jakie cuda mo¿na wyczyniaæ :D Pozamiatane. Gdyby tak mo¿na dostaæ wszystkie materia³y by³by "Miodzik"

CXA044233.jpg
Plik ¶ci±gniêto 100 raz(y) 282.53 KB

 

Mcdevil 
Wys³any: 2012-02-04, 12:05   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
"A co by¶ my¶la³ aby zast±piæ to aluminium base na jaki¶ srebrny metalic? Wiadomo z tym podk³adem pod candy chodzi o to aby mia³o po³ysk co¶ w a'la chromu, a ze zwyk³ego metaliku tego siê nie wyci¶nie." Nie wiem, mo¿esz podpytaæ lakierników. Na moje powinno wyj¶æ. Ale pewnie dobrze by³o by strzeliæ testow± wprawkê.
Co do cókierów to gdzie¶ widzia³em jakie¶ budrzetówy.
I mo¿esz znale¼æ tu na forum ofertê HOKów typa Chino.
LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia / [Sprzedam] House Of Kolor - Lakiery i komponenty lakiernicze

Ale nie wiem czy w warunkach polskich wielu klijentów znajdziesz na robotê wykonan± HOK cz AA :(.
_________________

 

kristofer001
Wys³any: 2012-02-04, 20:08   
0
UP DOWN

Posty: 22
Mcdevil napisa³/a:
Ale nie wiem czy w warunkach polskich wielu klijentów znajdziesz na robotê wykonan± HOK cz AA :(.


No có¿ polskie realia, ale najwa¿niejsze jest to, ¿e czerpie z tego przyjemno¶æ i zapominam o ca³ym ¶wiecie co relaksuje mnie i odprê¿a. Z wielu hobby jakie posiadam to w³a¶nie malowanie aerografem daje mi najwiêcej przyjemno¶ci hmmm to jest nawet lepsze ni¿ sex eee.. mo¿e nie lepsze jak sex, ale te¿ jest zajebiste. ;P :cool:
 

cube 
Wys³any: 2012-02-05, 11:42   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 110
tak mniej wiêcej wygl±da candy na podk³adzie AA alu coarse

P1020605.JPG
Plik ¶ci±gniêto 119 raz(y) 265.04 KB

 

kristofer001
Wys³any: 2012-02-05, 20:13   
0
UP DOWN

Posty: 22
Szkoda, ¿e tak trudno jest dostêpne w Polsce.
"Cube" a to Ty kombinowa³e¶ z efektem zamro¿onej farby czy co¶ takiego wiesz o co mi chodzi?
 

cube 
Wys³any: 2012-02-06, 20:15   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 110
yep, to ja. I z kilkoma innymi efektami na które mog³em po³o¿yæ upaprane farb± r±czki :tak:
ja swoje sprowadza³em z niemiec, z usa (dziêki primo), z UK i czê¶æ tylko uda³o siê lokalnie...
rynek ma³o rozwiniêty, cczyli ma³y popyt nie kreuje poda¿y ;P , choæ ostatnio i przedstawiciela HOK siê dorobili¶my :cool:
 

kristofer001
Wys³any: 2012-02-06, 20:45   
0
UP DOWN

Posty: 22
A masz jakie¶ dostêpne poradniki co i jak?
 

cube 
Wys³any: 2012-02-07, 20:12   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 110
by³y na labie a tu labu brak...
co ciê konkretnie interesuje?
 

osiouek 
Wys³any: 2012-02-07, 22:00   
0
UP DOWN

Posty: 22
Sk±d: TRN/£DZ
Znalaz³em na anglojêzycznym forum recepturê na zrobiony w domowych warunkach reducer. Mia³ kto¶ z Was przyjemno¶æ pracowania z czym¶ takim?
 

cube 
Wys³any: 2012-02-07, 23:55   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 110
tylko po co? obawiam siê ¿e przyjemno¶æ by³aby w±tpliwa. po to s± dedykowane rozcienczalniki ¿eby ich u¿ywaæ, zazwyczaj jeszcze w kilku wersjach, wiêc modyfikacje na w³asn± rêkê? - nie widzê sensu. :nie: oszczêdno¶æ znikoma, a strata czasu na takie kombinacje zupe³nie zbedna, ale je¶li kogo¶ to krêci to moze kiedy¶ i zostanie drugim Kosmoskim :spoko:
 

936
Wys³any: 2012-02-09, 19:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 905
Nie podpuszczaj :)
 

violek79
Wys³any: 2013-02-22, 11:49   
0
UP DOWN

Posty: 7
ja ostatnio wypróbowa³am farby wicked i dodawa³am do tego rozpuszczalnika w100. Bardzo fajnie sie tym maluje. Pomalowa³am klapê do mana. U¿ywam aerografów 0,2 0.3 0.5 przechodzi przez dyszê bez problemów. :D

IMG_2884.JPG
Plik ¶ci±gniêto 183 raz(y) 447.98 KB

 

YAMAHER
Wys³any: 2013-02-22, 12:01   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
co to flaga US po³aczoan z unijn± ?? :blee:
 

braciszek
Wys³any: 2013-02-22, 22:49   
0
UP DOWN

Posty: 4
YAMAHER napisa³/a:
co to flaga US po³aczoan z unijn± ?? :blee:


to efekt wyobrazni bujnej jak konska grzywa ^^
 

violek79
Wys³any: 2013-02-25, 08:13   
0
UP DOWN

Posty: 7
YAMAHER napisa³/a:
co to flaga US po³aczoan z unijn± ?? :blee:


to jest z gry assasin creed .
  
 

violek79
Wys³any: 2013-02-25, 08:16   
0
UP DOWN

Posty: 7
braciszek napisa³/a:
YAMAHER napisa³/a:
co to flaga US po³aczoan z unijn± ?? :blee:


to efekt wyobrazni bujnej jak konska grzywa ^^


tylko tyle czy masz co¶ m±drego do powiedzenia??
 

braciszek
Wys³any: 2013-02-26, 20:04   
0
UP DOWN

Posty: 4
violek79 napisa³/a:
braciszek napisa³/a:
YAMAHER napisa³/a:
co to flaga US po³aczoan z unijn± ?? :blee:


to efekt wyobrazni bujnej jak konska grzywa ^^


tylko tyle czy masz co¶ m±drego do powiedzenia??


i po co sie odrazu wkurzac , zylka moze peknac , nerwicy sie nabawisz , zarty to zarty , a nie krytyka , proste :cool:
 

violek79
Wys³any: 2013-03-05, 09:40   
0
UP DOWN

Posty: 7
braciszek napisa³/a:
violek79 napisa³/a:
braciszek napisa³/a:
YAMAHER napisa³/a:
co to flaga US po³aczoan z unijn± ?? :blee:


to efekt wyobrazni bujnej jak konska grzywa ^^


tylko tyle czy masz co¶ m±drego do powiedzenia??


i po co sie odrazu wkurzac , zylka moze peknac , nerwicy sie nabawisz , zarty to zarty , a nie krytyka , proste :cool:




bo uwa¿am ze jak co¶ pisaæ to sensownie, jak masz skrytykowaæ to krytykuj prosze bardzo , pzryjmaê wszystko zw³aszcza ze dopiero siê ucze .
 

Aerograf-Fengda 
Wys³any: 2013-06-13, 14:42   
0
UP DOWN

Posty: 6
Sk±d: Czechy
Witam,

farby createx za najlepsze ceny. www.aerograf-fengda.pl :)
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group