Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2014-05-11, 13:52
Autor Wiadomo¶æ
gugun 
Wys³any: 2012-03-09, 10:58   PRODUKTY POLYKAR
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
dobra panowie wytarga³em dla was kilka darmowych zestawów (lakier,podk³ad,szpachlówki) w ramach testów.niestety ilo¶æ mamy ograniczon± ale postaramy sie wmiare mo¿liwo¶ci to rozdysponowaæ.chêtne osoby zapraszam do tematu lub do mnie na PW. oczywi¶cie jest 1 warunek:dokumentacja obrazkowa z testów + opis w temacie ;)



je¶li kto¶ jest zainteresowany szczegó³owymi informacjami,producentem,kartami charakterystyki,technicznymi produktu to pytaæ dystrybutora,chêtnie odpowie na kazde pytanie
  
 
 

Nokia 
Wys³any: 2012-03-09, 17:43   
0
UP DOWN
:)


Pomóg³: 8 razy
Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
Ja dodam od siebie ze dystrybutor oczekuje na rzeteln± opinie na temat tych produktów.
 

kosior
Wys³any: 2012-03-10, 08:36   
0
UP DOWN


Posty: 102
ja tam moge cos potestowac . :spoko:
_________________

 

SYBORG 
Wys³any: 2012-03-10, 20:21   
0
UP DOWN

Posty: 53
Sk±d: cz-wa /Konopiska
ja tez z checia moge wziasc do testow co nieco ;]
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-10, 22:36   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
kosior, SYBORG, sory ch³opaki ale zakonczyli¶my w ten sam dzien co temat zosta³ rozpoczety ;) nie miejcie mi tego za zle ale itak znacznie przekroczylismy maxymalny "budzet" prosze jeszcze paw³a i jacentego o namiary ¿eby wszystko od poniedziqalku posz³o
 
 

kosior
Wys³any: 2012-03-11, 10:39   
0
UP DOWN


Posty: 102
to trudno , a moderatorzy sie za³apali ? :rotfl: :rotfl:
_________________

 

gugun 
Wys³any: 2012-03-11, 13:42   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
a co??masz co do mnie jakie¶ w±tpliwo¶ci panie kolego???ja poza kolejno¶ci± sie zlapalem ;) taki bonus ;)
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-03-11, 13:48   
+1
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
gugun napisa³/a:
masz co do mnie jakie¶ w±tpliwo¶ci panie kolego???

Jak dla mnie to jest to bonus dla tych co siê dla forum udzielaj±.
Tak wypada bynajmniej ja tak s±dzê.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2012-03-11, 14:08   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Lackdoctor napisa³/a:
jest to bonus dla tych co siê dla forum udzielaj±.

Tak w³a¶nie powinno byæ :tak: Udzielasz siê i bierzesz aktywny udzia³ w "¿yciu forum" to masz .... materia³y do tzw. testów :tak:
Tak samo powinno byæ z tymi szkoleniami np. Novola a z tego co widzê to kilka osób jest zapisanych z tzw. zerowym udzia³em na tym forum :D
A ich jedyny wpis to w³a¶nie zg³oszenie gotowo¶ci i chêci udzia³u w takim szkoleniu ;)
Pozdrawiam! :spoko:
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-11, 14:28   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
i pod tym wzglêdem tylko wybralismy...mieli¶my pakiet i zaczelismy od osób którzy maja najwiecej wspolnego z forum dopiero pózniej mieli¶my zamiar dobieraæ,no ale nie bylo takiej potrzeby ;) adresy wyslane,za chwile dosylam spóznialskich i od poniedzialku przesylki lec± i testujemy co to za sprzêt:P
 
 

kosior
Wys³any: 2012-03-11, 16:47   
0
UP DOWN


Posty: 102
gugun napisa³/a:
a co??masz co do mnie jakie¶ w±tpliwo¶ci panie kolego???ja poza kolejno¶ci± sie zlapalem ;) taki bonus ;)




absolutnie nie przecie¿ wiadomo ze wszystko zosta³o rozdyspownowane rzetelnie , nic tylko czekac na obszerne fotorelacje i odczucia z u¿ywanie tych produktów .
_________________

 

Mart-Dent
Wys³any: 2012-03-11, 17:13   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 178
Sory za g³upie pytanie, ale na czym to bêdziecie testowali? Na autach klientów? Nikt by mnie ¿adnymi gratisami nie przekona³ do tego ¿ebym polakierowa³ czyje¶ auto nie sprawdzonym materia³em. No chyba ze dajecie gewarancje do bramy to co innego ^^
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-03-11, 17:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Mart-Dent napisa³/a:
Sory za g³upie pytanie, ale na czym to bêdziecie testowali?

Nie takie g³upie.
Pewne ryzyko jest, wiêc ka¿dy wie co robi... mam nadzieje.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

jacenty 741
Wys³any: 2012-03-11, 18:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Ja na swojej Corsie,w³a¶nie siê prosi o face lifting.
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-11, 18:48   

jacenty 741 napisa³/a:
Ja na swojej Corsie,w³a¶nie siê prosi o face lifting.


Mo¿e siê Pan nie obawiaæ - za jako¶æ produktów gwarantujê g³ow± :-) . A je¶li wysoka jako¶æ siê potwierdzi proszê tylko o rzeteln± relacjê na forum . Oczywi¶cie je¿eli wg Pana jako¶æ bêdzie poni¿ej krytyki - równie¿ proszê o informacjê aby ostrzec innych u¿ytkowników :-)
 

SYBORG 
Wys³any: 2012-03-12, 18:59   
0
UP DOWN

Posty: 53
Sk±d: cz-wa /Konopiska
ja tam nic nie mam trudno sie mowi
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-13, 18:13   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
SYBORG napisa³/a:
ja tam nic nie mam trudno sie mowi
i ¿yje siê dalej:) materia³y testowe dostali najwieksi wyjadacze mimo ze chetnych nie brakowalo ;) ale z tego co wiem poki co mozna zakupiæ sobie taki pakiecik w bardzo atrakcyjnej cenie :) a co do materia³ów to s± w drodze i jutro najprawdopodobniej bedziecie je mieli w swoich warsztatach :D
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-13, 18:43   Wa¿na uwaga dla osób do których zosta³y wyslane zestawy

W ka¿dej paczce , opakowana w foliê b±belkow± znajduje siê p³yta CD z kartami technicznymi i kartami charakterystyki produktów POLYKAR . Proszê zatem o ostro¿ne rozpakowywanie przesy³ek . ¯yczê pomy¶lnych testów i jeszcze raz proszê o zamieszczenie rzetelnej opinii na forum .
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-03-14, 12:29   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Chyba jestem pierwszym przez kuriera odwiedzonym.
Testowa paczuszka.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-14, 12:50   

Nokia napisa³/a:
Ciekawie sie prezentuje ;)

No ja my¶lê :D !!! Tylko nie ¶miejcie siê z napisów po czesku - plnic to podk³ad , tvrdidlo to utwardzacz a tmel to szpachla ;P
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-14, 12:53   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
a ja czekam jak na zbawienie... :tak: zaraz zadzwonie i powiem zeby sie pospieszyl bo wiezie materia³y wybuchowe :D :D :D
 
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-14, 12:58   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Nokia napisa³/a:
Gugun to wtedy juz wgl. Zwolni
odwiedz± mnie antyterorysci i zamkn± zanim saperzy nie otworz± paczki :D ja czekam bo mam busa stac w epoxydowym w plamki i chcialbym go dzisiaj wziasc w obroty,moze nawet zapodkladowaæ ;)
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-14, 12:59   

gugun napisa³/a:
Nokia napisa³/a:
Gugun to wtedy juz wgl. Zwolni
odwiedz± mnie antyterorysci i zamkn± zanim saperzy nie otworz± paczki :D


Zaraz zamkn± ... zastrzel± a pó¼niej bêd± pytaæ jak siê nazywasz :D
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-14, 14:22   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
hehe i gugunek dostal z tym ze ja mam mieszane uczucia :D :D :D podczas transportu uszkodzili lekko podk³ad wiec nie musze chyba mowiæ jak w srodku wygladalo ;) ale dobra polowa zostalo na ktor± mam ju¿ przeznaczenie :D no ale za to mimo ze adres poda³em domowy to itak mi na warsztat przywiezli...no i w sumie dobrze bo moja by przepuchliny dosta³a :D wielki + dla ciebie bogutek za zestaw,a¿ milo popatrzeæ i ¿al rozpakowywaæ...dorzucam poki co foto podk³adu:
http://screenshooter.net/1425918/khdapxi :rotfl:
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-14, 14:27   

gugun napisa³/a:
hehe i gugunek dostal z tym ze ja mam mieszane uczucia :D :D :D podczas transportu uszkodzili lekko podk³ad wiec nie musze chyba mowiæ jak w srodku wygladalo ;) ale dobra polowa zostalo na ktor± mam ju¿ przeznaczenie :D no ale za to mimo ze adres poda³em domowy to itak mi na warsztat przywiezli...no i w sumie dobrze bo moja by przepuchliny dosta³a :D wielki + dla ciebie bogutek za zestaw,a¿ milo popatrzeæ i ¿al rozpakowywaæ...dorzucam poki co foto podk³adu:
http://screenshooter.net/1425918/khdapxi :rotfl:


Szlag by to jasny trafi³ . Paczki by³y perfekcyjnie opakowane , naklejone nalepki góra-dó³ , nie rzucaæ - a ci pier..... kurierzy musieli w rugby t± paczk± graæ :sad: :sad: :sad:
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-14, 14:47   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
nic sie nie sta³o...ponad polowa zostala wiec jest co testowaæ ;)
 
 

kalbi 
Wys³any: 2012-03-14, 15:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
ja te¿ paczuszkê dosta³em, przysz³a ca³a, tak¿e jako¶ na dniach powoli zacznê testowaæ :spoko:
_________________

 
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-14, 16:22   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
hehe najwidoczniej dla mnie juz ta¶my zabrak³o :D
ja ju¿ oczywi¶cie w gor±cej wodzie kompany i wszystko poroztwiera³em :tak:
z wygl±du bardzo pozytywnie...lakier bardzo gesty-taki jak lubie :spoko: a w szpachlowkach po otwarciu nie widaæ zeby sie zywica wytr±ci³a jakakolwiek,same jednolite mase³ka a to chyba dobrze?? ;) od jutra ostre testy bo z rana astra robi odjazd i wchodzi nastepne ;)
 
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-03-14, 18:38   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Moja paczka dopiero przed chwil± dotar³a a ju¿ siê martwi³em :D
_________________

 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-14, 18:39   

Homer S. napisa³/a:
Moja paczka dopiero przed chwil± dotar³a a ju¿ siê martwi³em :D


W takim razie od jutra zapraszam do testów :) . Przesy³ka ca³a , nieuszkodzona ?
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-03-14, 18:57   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
bogutek napisa³/a:
Homer S. napisa³/a:
Moja paczka dopiero przed chwil± dotar³a a ju¿ siê martwi³em :D


W takim razie od jutra zapraszam do testów :) . Przesy³ka ca³a , nieuszkodzona ?

Paczka ca³a nie uszkodzona, jutro pierwsze testy :spoko:
_________________

 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-14, 19:02   

Homer S. napisa³/a:
bogutek napisa³/a:
Homer S. napisa³/a:
Moja paczka dopiero przed chwil± dotar³a a ju¿ siê martwi³em :D


W takim razie od jutra zapraszam do testów :) . Przesy³ka ca³a , nieuszkodzona ?

Paczka ca³a nie uszkodzona, jutro pierwsze testy :spoko:


No to wygl±da , ¿e tylko gugun mia³ pecha :sad:
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-03-14, 19:12   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Która ze szpachli typowo jest przeznaczona na plastikowe zderzaki :?:
_________________

 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-14, 19:13   

Homer S. napisa³/a:
Która ze szpachli typowo jest przeznaczona na plastikowe zderzaki :?:


PLASTER - na plytce CD sa wszystkie karty . proszê tez poczytac :)
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-03-14, 19:51   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
bogutek napisa³/a:
Homer S. napisa³/a:
Która ze szpachli typowo jest przeznaczona na plastikowe zderzaki :?:


PLASTER - na plytce CD sa wszystkie karty . proszê tez poczytac :)

Czyta³em czyta³em chyba tylko po czesku ^^ a tyle tych szpachli :shock:
_________________

 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-14, 19:54   

Ale karty wszystkie s± po polsku przecie¿ ? Niemo¿liwe , ¿e jakie¶ po czesku siê tam zapodzia³y .... ale pewno¶ci nie mam . Jesli tak to przepraszam :)
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-14, 19:59   

Nokia napisa³/a:
A czyli jednak p³yty s±, ja nie mam :P


Panie Kamilu , niemo¿liwe . Do ka¿dej paczki w³ozy³em p³ytê owiniêta w foliê b±belkow± . Je¶li faktycznie nie ma jej Pan to karty wy¶lê na maila .
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-14, 20:08   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
nokia juz spali³ p³yte razem z foli± :D
no dobra to ja zaczne bo wieczoram sobie na szybko wstawilem auto testowe,oszlifowa³em....
http://screenshooter.net/1425918/fkgrbwb

wiec w³ókno szklane: po otwarciu jak widaæ tez zero ¿ywicy,drobny w³os...
http://screenshooter.net/1425918/hsiftcl
rozk³ada sie extra,az sie swieci za szpachelkem
http://screenshooter.net/1425918/axgpuyr
no i obróbka...jak to w tego typu szpachlach wiadomo ze ciezka ale mi zajelo to kilka sekund bo nie dotykalem palcem,dziurek ogolnie ma³o..
http://screenshooter.net/1425918/ivkxlef

no i po w³óknie przyszla pora w moim przypadku na softa.pucha:
http://screenshooter.net/1425918/qjpnwnp
jak widaæ mase³ko,tez zero zywicy
po na³ozeniu:
http://screenshooter.net/1425918/gerkhxm

tak wiec reasumuj±c póki co pozytywnie..
moze zaraz skocze docieraæ...
 
 

adniem21
Wys³any: 2012-03-14, 22:15   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 131
A dlaczego nak³ad siê szpachlówkê z w³óknem szklanym na zeszlifowany element a nie t± jasn± uniwersaln±.
 

kosior
Wys³any: 2012-03-14, 22:37   
0
UP DOWN


Posty: 102
Hehe a ja mimo ze sie nie za³apa³em to jak zabaczy³em puszki to skojarzy³êm ze zu¿y³em kilka puszek szpachli z w³oknem i softa ,, kurcze jaki ten ¶wiat ma³y....
Moje odczucia tez s± jak najbardziej na tak powiem wiecej szpachla z w³oknem to dla mnie numer 1 zaraz po niej jest fiber micro z Novola , soft tez jest fajny ogólnie szpachlówki o klase wy¿sze ni¿ Novol ,

jedyny minus to cena ... niestety
_________________

 

gugun 
Wys³any: 2012-03-15, 15:58   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
no to dorzucam wykonczeniówke zanim mi podeschnie ;)
konsystencja mówi sama za siebie:
http://screenshooter.net/1425918/ukgmjpd
i na aucie:
http://screenshooter.net/1425918/obmgqvi

tak wiêc reasumuj±c to w³ukno,soft oraz wykonczeniówka-finisch zero jakichkolwiek zastrzezen,wrecz przeciwnie...wiecie co panowie??nie marnujcie materialu na jakie¶ stare rumple bo chyba szkoda. :tak:
ciekawe jak zachowuje sie to po czasie...??mo¿e kto¶ bedzie mial okazje zobaczyæ...
zaraz ide docieraæ obklejaæ i wieczorem dorzuce jak tam podk³ad siê sprawuje:)
a od jutra w obroty idzie bus i szpachla alu i uni
 
 

adniem21
Wys³any: 2012-03-15, 17:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 131
Znowu moje pytanko dlaczego na busa nak³adasz szpachle z alu i co to jest uni, a na osobówkê nak³ada³e¶ szpachle z w³óknem i wykoñczeniow±.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-03-15, 17:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
gugun napisa³/a:
ciekawe jak zachowuje sie to po czasie...??mo¿e kto¶ bedzie mial okazje zobaczyæ...

Co masz na mysli po czasie?
Jak d³ugo masz zamiar testowaæ ;P

Dzi¶ glass poszed³ na problematyczne miejsce i po otwarciu puszki..... (a ³awo nie by³o) zobaczy³em materia³ o bardzo zwartej konsystencji.

Nak³adanie i szlifowanie (maszynowe) to poprostu bajka.
I co wa¿ne (po czasie, tak jak chcia³e¶ wiedzieæ @Gugun) po wygrzaniu promiennikiem nie siada a u¿ywany polfil z w³óknem przy wygrzewaniu promiennikiem potrafi³ pu¶cic soki , dodam ¿e wygrzewa³em w tydzieñ po wyrobieniu elementu.
Z w³ókna polecia³o zielone i oczywi¶cie po wygrzaniu musia³a byc poprawka bo potrafi³ do³ek wyj¶æ.

Tu tego nie zauwa¿y³em a powierzchnia by³a nierówna ze wzglêdu na reakcje epoksydu ze starymi pow³okami.

Glass na wielki plus.

PS
W mailu z cennikiem dosta³em tylko informacje o b³êdzie na forum i nie znam cennika POLYCAR
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-15, 17:56   
+2
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
poprostu z wluknem- nie przepuszcza wody,stosowana g³ównie w miejscach pokorozyjnych lub tez na nia nara¿onych-1 warstwa
z alu-g³ównie dachy maski i elementy nara¿one na podwy¿szon± temp,z biedy mozna nia zast±piæ kit z w³uknem
soft-miekka fajna w nak³adaniu,obrobce itp
uni-uniwersalna,poprosrtu zwyk³a szpachla twardsza od softa,miekciejsza od alu i wlukna
no i wykonczeniowa-na ma³e dziurki i inne drobne braki przed lakierowaniem czy przed podk³adem-bardzo mieciutka

czyli 1 warstwa alu lub wlukno nastepnie ulni lub soft i ewentualnie wykonczeniowa
albo poprostu od poczatku jedziesz do konca uniwersalna czy softem...jak kto woli.
prosta zasada jesli uzywasz kilka rodzjów-zaczynasz od najtwardszej konczysz na najmiekciejszej sorka za orty i inne malo poprawne wyrazy ale ...
ps. co do podk³adu w nakladaniu extra,fajnie sie rozlewa i malo p³yn±cy bo wyla³em testowo dosc grubo i nic nie leci.ale nie zapeszam bo jeszcze nie wiem jak bedzie sie go tar³o itp
 
 

adniem21
Wys³any: 2012-03-15, 18:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 131
Ok dziêkuje za info. :spoko: :spoko: :spoko:
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-15, 18:03   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
doktorku ja chce wiedzieæ po czasie a nie po wygrzaniu...poprostu czy nie siada te¿ ale oprocz tego to czy nie spêka itp itd wiele moze byæ defektow ktore wychodz± p[o czasie
 
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-03-15, 18:18   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
PLASTER nazwa podejrzana a to cudo na zderzaki :spoko: .Szpachla bardzo fajna w nak³adaniu konsystencja nie za ,,gêsta ,, ³atwo rozk³ada siê na elemencie . Wysycha szybko w temp. 15C po 20min nadawa³a siê do obróbki. Jak wiadomo wiêkszo¶æ szpachli na zderzaki po wyschniêciu ,,klei,, siê do papieru tu jest podobnie ale nie do przesady .PLASTER mo¿na ¶mia³o poleciæ do nak³adania na giêtkie elementy :spoko: :spoko: :spoko:
_________________

 

gugun 
Wys³any: 2012-03-15, 18:25   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Homer S. napisa³/a:
Wysycha szybko w temp. 15C po 20min nadawa³a siê do obróbki
ci powiem ze reszta tak samo...wczoraj jak troche przepalilem tak do 20-25 to musia³em sie strasznie streszczaæ :D póki co to na plus ale za to latem to bedzie trzeba lataæ najszybciej jak sie da :D
 
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-03-15, 18:29   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
W³a¶nie te¿ tak siê zastanawiam co bêdzie latem bo robiê na Roberlo Multiextender a ta szpachla i tak jest szybka w wysychaniu .Próbowa³em Uni Plus i jest na Plus :spoko: g³adziutka w nak³adaniu i bez dziurek :D
_________________

 

gugun 
Wys³any: 2012-03-15, 18:49   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
nie czasem soft plus?? ;)
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group