Szukaj FAQ Album



Otwarty przez: Tech 2008-07-17, 11:05
Autor Wiadomo¶æ
mrlucky
Wys³any: 2007-12-22, 17:38   Grafika....aero na kompie.....!!!
0
UP DOWN

Posty: 15
Witam po d³ugiej przerwie.......tym razem chcia³bym pokazac efekty mojej zabawy na komputerze...... :oops: a kilka nowych prac aero mozna zobaczyc na mojej stronce:www.eastsidemonsters.prv.pl :twisted: ....komentarze mile widziane.....

11.JPG
....no i ostatnia praca........jeszcze duzo przedemn±....ale fajna zabawa na wieczory......
Plik ¶ci±gniêto 5063 raz(y) 48.64 KB

13.JPG
....druga robótka.......juz troche wiêcej obczai³em........
Plik ¶ci±gniêto 5054 raz(y) 52.38 KB

12.JPG
.....pierwsza praca....zapoznawanie sie z programem.....
Plik ¶ci±gniêto 5051 raz(y) 46.03 KB

 

maverik
Wys³any: 2007-12-22, 20:34   Re: Grafika....aero na kompie.....!!!
0
UP DOWN

Posty: 71
mrlucky napisa³/a:
Witam po d³ugiej przerwie.......tym razem chcia³bym pokazac efekty mojej zabawy na komputerze...... :oops: a kilka nowych prac aero mozna zobaczyc na mojej stronce:www.eastsidemonsters.prv.pl :twisted: ....komentarze mile widziane.....


jakiego tabletu uzywasz?mam zamiar niedlugo kupic wacoma intuos.a4, bo taki cintiq to marzenie ;)
pozdr. Arek
 

mrlucky
Wys³any: 2007-12-22, 21:34   
0
UP DOWN

Posty: 15
.......prosty tablet GENIUS.......ale wiêkszosc robie myszk± :lol: ........jakis lepszy tablet napewno by sie przyda³.....ale narazie wystarczy mi to co mam....... :mrgreen:
 

Sylwia 
Wys³any: 2007-12-23, 21:38   
0
UP DOWN

Pomog³a: 1 raz
Posty: 83
Nie¼le Ci wychodz± te zabawy na komputerze. Wiem, ¿e to do naj³atwiejszych nie nale¿y, te¿ kiedy¶ tak siê bawi³am, mo¿e nie, inaczej-pracowa³am :mrgreen: Mia³am wtedy jaki¶ zwyk³y PENTAGRAM i niemo¿liwe by³o dla mnie uzyskanie ³adnej, prostej linii. Je¶li takie by³y potrzebne, to tylko wektory mnie ratowa³y, co wymaga³o niestety wiêcej czasu, którego i tak brakowa³o :roll: Gdy przeczyta³am ten post to wygrzeba³am stare rysunki. Oto jeden z nich:

¦mieszny :oops: krzywe linie i jeszcze te kiczowate serca w tle :mrgreen:
Je¶li kto¶ chce u¿ywaæ tabletu to polecam Wacomy, a najlepiej ¿eby by³y czu³e na k±t nachylenia piórka.
Pozdrawiam!
 
 

aeroarte 
Wys³any: 2007-12-23, 22:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 110
Sk±d: Starachowice
Ja mam w³a¶nie pentagrama PF1209. Jest tani i na projekty moim zdaniem wystarczy.Taki zk±tem pochylenia to juz wypas za du¿±kasê.To jeden z projektów smoka /znaczy siê etap/ malowany w³a¶nie na nim.
Dodam jeszcze ¿e jest w A3 i nie trzeba ¶ciboliæ przy rysowaniu tylko mo¿na poci±gn±æ jak na kartce.

smok lakierowanko.jpg
Pobierz Plik ¶ci±gniêto 664 raz(y) 403.07 KB

 

mrlucky
Wys³any: 2007-12-24, 16:04   wprzedwczorajsza grafa.....2 dni roboty......
0
UP DOWN

Posty: 15
........no ten anio³....czy kto to tam...to jeszcze do dopracowania...ale mi tak samo na pocz±tku sz³o(ze 3 dni).....a co do smoka to nawet nawet....ale tez duzo do roboty jeszcze.....!!! :roll: Ja w³asnie skonczylem projekcic.....który do³±czam do postu.....!!!Pozdrawiam!!! :lol: ..No i weso³ych swi±t........!!!

mr.L.JPG
Plik ¶ci±gniêto 5021 raz(y) 29.37 KB

 

Sylwia 
Wys³any: 2007-12-24, 16:17   
0
UP DOWN

Pomog³a: 1 raz
Posty: 83
Ja ju¿ raczej nie bêdê siê bawiæ tabletem. Szkoda mi oczu - i tak czujê, ¿e powoli mi siê wypalaj±, a nie chce chodziæ w dnach od butelek :mrgreen: Wolê aero.
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang