Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
YAMAHER
Wysłany: 2013-01-10, 23:39   NIE MOGE WYSYŁAC FOTEK na PW

Pojemność twojej prywatnej skrzynki na załączniki została przekroczona. Usuń kilka starych plików i spróbuj ponownie.

taki komunikacik mi sie pojawił :(

wykasowame wiadomosci i lipa.

gugun 
Wysłany: 2013-01-11, 15:57   

jak wejdziesz w wiadomosci masz 2 paski:
wykorzystanie zalacznikow
wiadomosci w skrzynce zajmuja...
fajnie by bylo jakby to pierwsze bylo na zero... nie wiem jaki jest limit na zalaczniki,ale cenzura... wszystkie wiadomosci,i pokombinuj moze z rozmiarem bo za duzy i powinno wchodzic...chyba ze znowu cos sie cenzura.. z forum. ^^

YAMAHER
Wysłany: 2013-01-11, 16:38   

wykorzystanie załaczników ----> 0 % :D

a wiadomosci zajmuja 54%

wysłane 0%

:D hehehe no moze sie cos po je ba ło :D

Homer S. 
Wysłany: 2013-01-11, 16:52   

Ja też nie mogę dodawać zdjęć :/ a mam kilka ciekawych :devil: do pokazania

pawel1108 
Wysłany: 2013-01-11, 19:12   

a to dlatego bo zimno jest ;)
Homer wrzucaj przez screenshoter lub podobny program

YAMAHER
Wysłany: 2013-01-11, 23:45   

a tam pier**** ze zimno :D antysylikonu dodałes :D ??

a ten screenshoter to wstawia na forum fote czy tylko wtedy link :) ?

gugun 
Wysłany: 2013-01-12, 00:23   

jakby tu ktokolwiek zagladal raz na tydzien chociazby to bynie bylo zadnych problemow i wszystko by dzialalo jak sie nalezy...zaden problem w PA w 2min zmienic kilka cyferek,powiekszyc komus limit na zalaczniki itp...ale kto to ma zrobic..?ja nie mam dostepu,moge co najwyrzej jebnac komus warna iprzestawic jakis temat...ewentualnie nap. do admina i czekac przy dobrych wiatrach 2-3 tyg. a przy zlych pol roku...bawcie sie panowie poki jeszcze idzie,bo ja mimo szczerych checi wszechmogacy nie jestem i gowno mam tu do gadania...wiec z problemami tech. zwracac sie do aministracji.moze ktos wkoncu poswieci kilka min tygodniowo swojego czasu..?a jak nie to pomalu mozna kupowac wience i zegnac sie z lakierowankiem :x: bonawet mi,mimo ze bardzo lubie ta strone nie chce mi sie tu wg. logowac iczytac cenzura o sico srico i pw ze cos nie dziala...

YAMAHER
Wysłany: 2013-01-12, 01:19   

gungun --> to kto jest szefem wszystkich szefów :D ?

Jak komus nie zalezy to niech przesle Ci dane wszystkie do stornki itd :) i wtedy bedziesz wszechmocny :D

teac27 
Wysłany: 2013-01-13, 16:09   

musimy napiosać podanie ! Gunguna za admina :D hmm albo przejąć stronę .. ja mogę składać się na serwer :) no problem ! :) grunt żeby coś tu ruszyło ..

YAMAHER
Wysłany: 2013-01-13, 18:34   

teac27 --> no ja to bym zrobił wiecej przykeljonych tematów ale opsinych od deski do deski zeby nikt głupio nie pytał czy wystarczy taki mały kompresor wielkosci koła samochodowego :D

zrobic recenzje sprzetu --> cena jak sie maluje parametry itd i bez opisów Oooo ładnie wylakieorwac czy cos tylko robi tak tak tak i tak :D

albo naprawa podwoszia to zrobic foto story :D i kropkk po korku :)

teac27 
Wysłany: 2013-01-14, 21:10   

no o to wlasnie chodzi :D to panie ja Ci awans juz daje :D tylko ktoś z góry musi kliknąć i dodać Ci uprawnien zebyś miał taki kolorowy nick :D i wtedy wszyscy będą czytać te różne tematy :D działać coś trzeba bo w tym forum to jest fajne ze jest parę takich osób które ciągle sie udzielaja i ma sie takie wsparcie .. a nie ze ciagle przylazi ktos inny ..

YAMAHER
Wysłany: 2013-01-15, 00:41   

Dokładnie :)

z pomoca
gunguna , hommera , projektera, lacka , pawela1008 i inniych trzeba napisac od deski do deski co kazdy znajdzie w ksiazce w sowim doswicdczeniu w magazynie i opisac na full :)

Tech 
Wysłany: 2013-01-17, 11:56   

Homer S., Już podwyższony limit.
YAMAHER, Zobacz czy teraz działa. Jak nie to sprawdź czy załączniki nie siedzą jeszcze w wiadomościach do wysłania (nie odebranych). Generalnie to do wysyłania większej ilości zdjęć na priv lepiej użyć darmowych hostingów, które usuwają je po jakimś czasie. Tutaj zajmują niepotrzebnie miejsce - wystarczy, że jeden z użytkowników nadawca/odbiorca nie usunie starej wiadomości, dlatego załączniki na PW są mocno ograniczone. Oczywiście daj znać jeśli nadal nie możesz dodać załącznika.

Robertlodz09 
Wysłany: 2013-01-17, 12:23   

gugun napisał/a:
bonawet mi,mimo ze bardzo lubie ta strone nie chce mi sie tu wg. logowac iczytac cenzura o sico srico i

Eeeeee bez przesady ... to są moje "ulubione tematy" o "chińskich cacuszkach" :D

Homer S. 
Wysłany: 2013-01-17, 16:49   

Teraz mam tak
Fatal error: Allowed memory size of 50331648 bytes exhausted (tried to allocate 1966080 bytes) in /home/easy1099/domains/lakierowanko.easyisp.pl/public_html/cache/tpl_TECH.posting_body.php on line 860
1/ Zdjęcia są po kompresji z 5MB do poniżej 1MB i tak nie idzie ich załadować .
2/ Mam problem z dodawaniem odpowiedzi bo nie można edytować postu po 20min a u mnie edytuję się nawet po tygodniu .Wobec powyższego nie mogę ,,podbić,, tematu do góry :/ .

YAMAHER
Wysłany: 2013-01-17, 18:02   

Czyzby działało :D ?

DSC_0420.JPG
Plik ściągnięto 31 raz(y) 510,63 KB

Tech 
Wysłany: 2013-01-17, 23:32   

Homer S. napisał/a:
Fatal error: Allowed memory size of 50331648 bytes exhausted (tried to allocate 1966080 bytes)
Ten błąd nie powinien mieć związku z wysyłanymi załącznikami. Prawdopodobnie jakiś błąd servera, bo jeśli skrypt w normalnych warunkach przekracza 48MB to zdarzałoby się to częściej i byłoby trudne do naprawy. Może przekraczasz limit załączników w jednym poście? - Nie wiem, bo prawdę mówiąc nie jestem pewny czy dobrze rozumiem to zdanie:
Homer S. napisał/a:
2/ Mam problem z dodawaniem odpowiedzi bo nie można edytować postu po 20min a u mnie edytuję się nawet po tygodniu .Wobec powyższego nie mogę ,,podbić,, tematu do góry :/ .
Czy znaczy to, że chcesz mieć możliwość edycji posta, której nie masz tutaj (ograniczenie 20 min), ale masz na innym forum ("u siebie")?

Dodatkowo: edytując posta nie podbijesz tematu. Może w takim razie chodzi ci o łączenie postów na którymś z forów? Było to wyłączane na forach z tego powodu, ale chyba nie na wszystkich (przy okazji daj linka do tematu z którym masz problemy).

Homer S. 
Wysłany: 2013-01-18, 12:15   

Tech napisał/a:

Homer S. napisał/a:
2/ Mam problem z dodawaniem odpowiedzi bo nie można edytować postu po 20min a u mnie edytuję się nawet po tygodniu .Wobec powyższego nie mogę ,,podbić,, tematu do góry .
Czy znaczy to, że chcesz mieć możliwość edycji posta, której nie masz tutaj (ograniczenie 20 min), ale masz na innym forum ("u siebie")?

Dodatkowo: edytując posta nie podbijesz tematu. Może w takim razie chodzi ci o łączenie postów na którymś z forów? Było to wyłączane na forach z tego powodu, ale chyba nie na wszystkich (przy okazji daj linka do tematu z którym masz problemy).

Właśnie nie chcę mieć możliwości edytowania postu po upływie 20min (teraz mogę edytować nawet po tygodniu :rotfl: )

gugun 
Wysłany: 2013-01-18, 13:18   

http://lakierowanko.info/...r=asc&start=100
tu w temacie wszystkie fotki sa razy2 "ost. temat"i za cholere nie moge nic z tym zrobic. zalaczniki sa 2 o takiej samej nazwie,jak wywalam 1 to itak dwa znikają. zreszta edytuj sobie posta i sam zobacz ;)

Homer S. 
Wysłany: 2013-01-18, 16:11   

gugun napisał/a:
http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=3498&postdays=0&postorder=asc&start=100
tu w temacie wszystkie fotki sa razy2 "ost. temat"i za cholere nie moge nic z tym zrobic. zalaczniki sa 2 o takiej samej nazwie,jak wywalam 1 to itak dwa znikają. zreszta edytuj sobie posta i sam zobacz ;)

To wywal całą ostatnią odpowiedz wstawie zdjęcia i opis jeszcze raz :)

gugun 
Wysłany: 2013-01-18, 16:15   

mowisz i masz :spoko:

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-01-18, 17:37   

Nie moge pisac nowego tematu pod działem ogłoszenia.
Gdy klikam na NOWY TEMAT dostaje komunikat że tylko moderatorzy mogą tu pisac nowe tematy.
Kiedys mogłem i np. Okazje znalezione w necie to mój temat który załozyłem.
Teraz na dole strony pisze że...