Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-16, 09:02
Autor Wiadomo¶æ
marikk 
Wys³any: 2008-01-11, 12:51   Pistolety Jonneswey
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 249
Co s±dzicie o tym pistolecie http://moto.allegro.pl/it...za_grosze_.html warto ?? cena jest dosyæ przystepna mo¿e kto¶ z Was nim robi³
 

online 
Wys³any: 2008-01-11, 14:52   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
mam taki 1.3 mm, kiedy¶ u¿ywa³em go do baz i akryli z naprawdê du¿ym przerobem :wink:

teraz mam juz lepsze pistolety, wiêc u¿ywam go do podk³adów. M/M jak najabrdziej ok, rozlewa tak jak lakier, akrylowy wype³niaj±cy mimo ma³ej dyszy te¿ bez problemu wali :) )

P.S. Jak ju¿ kupisz, to nie zapomnij wyrzuciæ siteczka miêdzy zbiornikiem a korpusem :) )
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

marikk 
Wys³any: 2008-01-12, 19:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 249
Online mam jszcze jedno pytanie to jest niskoci¶nieniowy czy wysokoci¶nieniowy bo nie pisa³o w danych i 2 czy da rade tym malowaæ wodnymi ??
 

online 
Wys³any: 2008-01-12, 19:16   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
niby na moim pisze hvlp (mam inny kolor), to i tak trzeba nim pracowaæ tak jak HP :)
Za t± cene nie ma hvlp :wink:

co do wody, to mój nie rdzewia³, dysza jest z nierdzewki w moim, jedyne co bra³a rdza tylko od zewn±trz to ta ma³a czê¶æ, ale to tylko wtedy, gdy zdrapa³e¶ chrom. sorry za foto nie mam lepszego.



_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

marikk 
Wys³any: 2008-01-12, 19:29   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 249
Dzieki online za info chyba kupie tego Jonnesweya tak sie zastanawia³em nad podróbkami saty pe³no tego na allegro ale s³ysza³em ¿e sie szybko lubi± piepszyæ i na srebrnych bazach cienie na nim wy³a¿± a w koñcu wydaje mi sie ¿e Jonneswey ma dobre sprzety chyba bedzie lepszym wyj¶ciem kupiæ co¶ markowego
 

ixell
Wys³any: 2008-01-12, 23:35   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 283
Sk±d: Kalisz
Zobacz podróby SATA i ceny.
Ten z wy¶wietlaczem kosztuje 246 z³ brutto


bez wy¶wietlacza jak RP kosztuje 192 z³ brutto


oczywi¶cie jak potrzebujesz f-ry to nie problem. Obydwa s± ju¿ pod lakiery wodne. Maj± super wykoñczenie i cenê!
_________________
ZOBACZ
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7388319
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3442968
www.autolakier.pl
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-12, 23:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
ixell, ten pierwszy na wyswietlaczu pokazuje cisnienie czy godzine? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

ixell
Wys³any: 2008-01-13, 00:16   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 283
Sk±d: Kalisz
Promile, cz³owieku :lol: :lol: :lol: :wink:
_________________
ZOBACZ
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7388319
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3442968
www.autolakier.pl
 

zed
Wys³any: 2008-01-13, 00:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 328
ixell napisa³/a:
Maj± super wykoñczenie i cenê!

a jak jest z nanoszeniem towaru .psikales tym troche :?:
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

ixell
Wys³any: 2008-01-13, 00:46   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 283
Sk±d: Kalisz
Osobi¶cie nie. Od wrze¶nia sprzeda³em ok 20 sztuk u siebie w mieszalnii. Ludzie lakieruj± ró¿ne czary, ró¿nymi materi³ami. Nikt nic z³ego o nch nie powiedzia³. Jeden klient, który mia³ te karabinki w wersji oryginalnej, kupi³ podróbê niby do podk³adów. Ostatnio rozmawia³em z nim i stwierdzi³, ¿e niepotrzebie wywali³ kasê na orygina³y :roll:
Wiêkszo¶æ z tych ludzi, przerabia du¿e ilo¶ci aut. Jonnesweye by³y cienkie, tylko ³adnie wygl±da³y, tak jak LUX FOBO.
_________________
ZOBACZ
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7388319
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3442968
www.autolakier.pl
 

zed
Wys³any: 2008-01-13, 00:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 328
ixell napisa³/a:
rozmawia³em z nim i stwierdzi³, ¿e niepotrzebie wywali³ kasê na orygina³y
i ja sie zastanawiam.
a na wyswietlaczu mozna ustawic ci¶ jak w oryginale :?: (raz koles do mnie przywiozl taki gun i probowalem ustawic ci¶ ale nic sie niezmienalo caly czas 3 atm,moze byl rozwalony)
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

ixell
Wys³any: 2008-01-13, 01:09   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 283
Sk±d: Kalisz
zed napisa³/a:
ixell napisa³/a:
rozmawia³em z nim i stwierdzi³, ¿e niepotrzebie wywali³ kasê na orygina³y
i ja sie zastanawiam.
a na wyswietlaczu mozna ustawic ci¶ jak w oryginale :?: (raz koles do mnie przywiozl taki gun i probowalem ustawic ci¶ ale nic sie niezmienalo caly czas 3 atm,moze byl rozwalony)

Jutro sprawdzê, to dam znaæ. Tak na marginesie, ile kosztuj± orygina³y, a ile te podróby? Przelicz na sztuki. Tych kupisz 6 - 7 sztuk. Kiedy je zjedziesz? Raczej nie tak prêdko.
_________________
ZOBACZ
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7388319
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3442968
www.autolakier.pl
 

zed
Wys³any: 2008-01-13, 01:19   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 328
musze cos kupic dla pracownika bo mu mojej saty nie dam
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

ixell
Wys³any: 2008-01-13, 01:27   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 283
Sk±d: Kalisz
Oby siê nie okaza³o, ¿e nie dasz mu ¿adnego, tylko jeszcze kupisz Lux Fobo (HP lub HVLP 70 z³). Uwierz, to nie popelina. Nie o¶miesza³bym sie tutaj.
_________________
ZOBACZ
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7388319
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3442968
www.autolakier.pl
 

zed
Wys³any: 2008-01-13, 01:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 328
nie czaje o co chodzi??
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

ixell
Wys³any: 2008-01-13, 01:43   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 283
Sk±d: Kalisz
Te podróby maja naprawde dobre wykonanie. Pisalem, ¿e go¶æ który mia³ orygina³y saty by³ podniecony tymi podróbkami. Je¿eli masz swój karabinek i porównasz sobie ten tani z orygina³em, mo¿e siê okazaæ, ¿e obydwa s± na tyle dobre, ¿e szkoda je dawaæ komukolwiek. Dlatego bêdziesz musia³ kupiæ dla pracownika naprawdê co¶ taniego :wink:
_________________
ZOBACZ
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7388319
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3442968
www.autolakier.pl
 

zed
Wys³any: 2008-01-13, 01:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 328
ok czaje, a s± do tego jakies zestawiki naprawcze??
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

ixell
Wys³any: 2008-01-13, 01:49   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 283
Sk±d: Kalisz
jasne, orygina³y saty te¿ pasuj±
_________________
ZOBACZ
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7388319
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3442968
www.autolakier.pl
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-13, 02:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
ixell napisa³/a:
orygina³y saty te¿ pasuj±


he he he........... ciekawe czy jest na swiecie choc jedna osoba ktora ma w podrobie orginal saty hahaha
 

ixell
Wys³any: 2008-01-13, 02:32   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 283
Sk±d: Kalisz
To po³±czenie, jak wódka z pepsi. Pepsi to orygina³, a wódka od ruskich na sprycie, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
ZOBACZ
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7388319
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3442968
www.autolakier.pl
 

marikk 
Wys³any: 2008-01-13, 10:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 249
A co na to ¿eknie baqo co lepsze Jonneswey czy te podróbki saty??
 

baqo 
Wys³any: 2008-01-13, 11:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
jak widzê te podróbki to mnie nachodzi ¶miechem! :lol: :lol: :lol: widzia³e¶ kiedy¶ profesjonalistê na podróbach :shock: uwa¿am ¿e lepiej jest raz kupiæ porz±dne narzêdzie :!:
 
 

marikk 
Wys³any: 2008-01-13, 11:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 249
A co s±dzisz o tym Joonesweyu ??
 

baqo 
Wys³any: 2008-01-13, 12:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
za takie pieni±dze! powiem Ci szczerze z dziesiêæ lat temu kupi³em joonesweya(ko³o piêciu stówek),to nim trochê malowa³em,mam go do dzi¶,tak jak online -do brudniejszej roboty.z korpusu nawet ju¿ chrom odchodzi. teraz musisz patrzeæ pod wzglêdem wody,¿eby siê nadawa³,widzisz to zale¿y co i ile chcesz takim sprzêtem robiæ?
 
 

ixell
Wys³any: 2008-01-13, 12:37   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 283
Sk±d: Kalisz
baqo napisa³/a:
za takie pieni±dze! powiem Ci szczerze z dziesiêæ lat temu kupi³em joonesweya(ko³o piêciu stówek),to nim trochê malowa³em,mam go do dzi¶,tak jak online -do brudniejszej roboty.z korpusu nawet ju¿ chrom odchodzi. teraz musisz patrzeæ pod wzglêdem wody,¿eby siê nadawa³,widzisz to zale¿y co i ile chcesz takim sprzêtem robiæ?


Chrom odchodzi? I twierdzisz, ¿e to oryginalne produkty? Jooneswey, ciekawe co to za firma. Kiedy¶ chiñskie pistolety mia³y ró¿ne ³adne nazwy. Pamiêtam mój pierwszy z 1995 roku, który kosztowa³ 650 z³. To byl kosmos. Siê nim podnieca³em, a to by³o takie gowno jak te dzisiaj za 60 z³.
_________________
ZOBACZ
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7388319
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3442968
www.autolakier.pl
 

online 
Wys³any: 2008-01-13, 12:57   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
no ka¿dy musi zrozumieæ, ¿e takie pistolety s± dobre do nauki na paru elementach, a potem zostawiæ sobie w³a¶nie tak jak ja czy Baqo do brudnej roboty. stara sata jet 90 1.4mm, któr± kupi³em u¿ywan±, na oryginalnych czêsciach za 150z³ (ok 9 lat) sypie lepiej baze od tych jonnensweyów itd :wink:

za¶ sam jet 90 odbiega od mojej saty 2000 znacznie, a od 3000 to nie ma ju¿ co gadaæ ;]

wiêc nie ma rady, by te podróbki by³y chodzby w 15% tak dobre jak orygina³ :wink:
i nie rozumiê toku myslenia lakierników, ktorym Ixxel sprzeda³ te podróby: lepiej zmieniaæ co jaki¶ czas te pistolety zamiast kupic 1 porz±dny. to tak jakby zmieniaæ ci±gle zonê... zamiast jednej piêknej, m±drej i kochaj±cej co 3 miesi±ce braæ sobie inn±, ale brzydk±, g³upi± i ¼dzire :mrgreen:
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

baqo 
Wys³any: 2008-01-13, 13:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
online napisa³/a:
: lepiej zmieniaæ co jaki¶ czas te pistolety zamiast kupic 1 porz±dny. to tak jakby zmieniaæ ci±gle zonê... zamiast jednej piêknej, m±drej i kochaj±cej co 3 miesi±ce braæ sobie inn±, ale brzydk±, g³upi± i ¼dzire
:lol: ha...ha...ha...
 
 

online 
Wys³any: 2008-01-13, 14:06   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
baqo napisa³/a:
online napisa³/a:
: lepiej zmieniaæ co jaki¶ czas te pistolety zamiast kupic 1 porz±dny. to tak jakby zmieniaæ ci±gle zonê... zamiast jednej piêknej, m±drej i kochaj±cej co 3 miesi±ce braæ sobie inn±, ale brzydk±, g³upi± i ¼dzire
:lol: ha...ha...ha...


No co? :razz: przecie taka jest prawda :grin:

tu nie chodzi o sam± ¿ywotno¶æ (patent ze zmienianiem gun'ów), ale o jako¶æ przedewszystkim!

tak swoj± drog± dysza do saty koszt. min. te 200z³, a ca³y pistolet 190 :lol:
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-13, 14:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
online napisa³/a:
lepiej zmieniaæ co jaki¶ czas te pistolety zamiast kupic 1 porz±dny. to tak jakby zmieniaæ ci±gle zonê... zamiast jednej piêknej, m±drej i kochaj±cej co 3 miesi±ce braæ sobie inn±, ale brzydk±, g³upi± i ¼dzire


ja postepuje w ten sposob ze szlifierkami, opalarkami i innym gownem hipermarketowym. i mam ciagle nowy sprzet bo wymieniam na gwarancji. natomiast pistolety mam najweyzszej klasy i nie zamierzam brac szajsu.

[ Dodano: 2008-01-13, 14:31 ]
online napisa³/a:
tak swoj± drog± dysza do saty koszt. min. te 200z³, a ca³y pistolet 190 :lol:


dysza do moich sat kosztuje prawie 8 stowek.
 

Omnix
Wys³any: 2008-01-13, 14:47   
0
UP DOWN


Posty: 73
rbfm napisa³/a:
ja postepuje w ten sposob ze szlifierkami, opalarkami i innym gownem hipermarketowym. i mam ciagle nowy sprzet bo wymieniam na gwarancji.

Piszesz to na ka¿dym kroku, mia³e¶ doczynienia z urz±dzeniami Festoola? My mamy 3 szlifierki z EQ i codziennie przerobi± któr±¶ godzine i my¶lisz, ¿e w nich nic nie pada? ¦rednio 1/2 razy na rok lec± na serwis ka¿de urz±dzenie elektryczne wymaga serwisu tak samo z samochodem: filtry, klocki, tarcze, amory, dr±¿ki itp musisz wymieniaæ :wink:
Ale jako¶ci jak na Festoolu w ¿yciu na einhelu nie uzyskasz, kiedy¶ wujek "lakiernik" mi siê pochwali³ :mrgreen: Ja oczywi¶cie zachowa³em spokuj o pochwali³em :razz:
Tak samo z opalarkami Steinel nie jest drogi a za granic± stoji na poziomie Makity itp. Jak nie chcesz kupe kasy na Makity, Hitachi wywalaæ to Celma nie jest zabujczo droga a jako¶æ jest ok :wink:
rbfm napisa³/a:

dysza do moich sat kosztuje prawie 8 stowek.

Do moich Sat i Devillbisa te¿ :twisted: Po co to pisaæ jak ka¿dy kto siedzi w bran¿y wie jakie wi±¿± siê z tym koszta...
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-13, 15:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Cytat:

Piszesz to na ka¿dym kroku, mia³e¶ doczynienia z urz±dzeniami Festoola? My mamy 3 szlifierki z EQ i codziennie przerobi± któr±¶ godzine i my¶lisz, ¿e w nich nic nie pada? ¦rednio 1/2 razy na rok lec± na serwis ka¿de urz±dzenie elektryczne wymaga serwisu tak samo z samochodem: filtry, klocki, tarcze, amory, dr±¿ki itp musisz wymieniaæ :wink:


ty ale o co ci chodzi? ja wymieniam sprzet nie wtedy kiedy sie zepsuje, tylko profilaktycznie co kilk tygodni. jeszcze nigdy mi sie nic nie zepsulo bo po prostu nie mialo kiedy.

[ Dodano: 2008-01-13, 15:21 ]
Omnix napisa³/a:
Do moich Sat i Devillbisa te¿ :twisted: Po co to pisaæ jak ka¿dy kto siedzi w bran¿y wie jakie wi±¿± siê z tym koszta...


na tym forum nie kazdy jest zwiazany z branza. po to wlasnie pisza ci ktorzy wiedza wiecej niz laicy.
 

Omnix
Wys³any: 2008-01-13, 15:24   
0
UP DOWN


Posty: 73
rbfm napisa³/a:

na tym forum nie kazdy jest zwiazany z branza. po to wlasnie pisza ci ktorzy wiedza wiecej niz laicy.

Bo piszesz, ¿e tylko firmowych pistoletów u¿ywasz a wy¿ej wymienionych szlifierek itp nie...
Pisa³e¶ kiedy¶, ¿e einhell'em a firmówk± robi sie tak samo tylko d³u¿ej wytrzyma, porównaj festoola do einhella i bêdziesz wiedzia³ czym sie ró¿ni± profi narzêdzia od ogólno dostêpnego shitu.
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-13, 15:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Omnix napisa³/a:
Pisa³e¶ kiedy¶, ¿e einhell'em a firmówk± robi sie tak samo tylko d³u¿ej wytrzyma, porównaj festoola do einhella i bêdziesz wiedzia³ czym sie ró¿ni± profi narzêdzia od ogólno dostêpnego shitu.


a czym sie rozni praca markowej wiertarki, opalarki, flexa czy zwyklej prostokatnej oscylacyjnej? niczym. innych narzedzi nie uzywam.
 

Omnix
Wys³any: 2008-01-13, 15:36   
0
UP DOWN


Posty: 73
rbfm napisa³/a:

niczym.

Nie mam zamiaru siê k³uciæ bo wiem, ¿e to chyba Twoje hobby :mrgreen:
Porównanie oscylacyjnej festoola i porównanie oscylacyjnej Einhella jest jak porównanie klucza proxxona a topexem. Tak samo wiertarka z marketu telepie siê jak stara pinda a makita nie.
Mi to obojêtne czego u¿ywacie, ale nieraz jak jestem u jakiego¶ znajomego, kumpla i chce, ¿eby mu co¶ pomóc i jak biore do r±k tak± zabawke to nie wiem czy zaraz sie nie rozleci...

Co do pistoletów tej firmy mia³ kto¶ doczynienia z ich pistoletami do aerografu? Znajomy takie cu¶ chcia³ kupiæ.
 

baqo 
Wys³any: 2008-01-13, 15:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
online napisa³/a:
tak swoj± drog± dysza do saty koszt. min. te 200z³,
sama dysza!
rbfm napisa³/a:
dysza do moich sat kosztuje prawie 8 stowek.
a tutaj dysza ,g³owica i iglica :wink:
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-13, 15:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Omnix napisa³/a:
Tak samo wiertarka z marketu telepie siê jak stara pinda a makita nie.


chyba nie mailes w rece dawno marketowej wiertarki.

baqo napisa³/a:
a tutaj dysza ,g³owica i iglica :wink:


zgadza sie. bo kto kupuje sama dysze ? da sie w ogole kupic ?
 

online 
Wys³any: 2008-01-13, 15:49   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
ema panowie :) mi chodzi³o o dyszê do saty 2000, a konkretniej o ca³y zestaw, bo o takim by³a mowa w przypadku 'podrób' saty w tym topicu :wink:

no moze nie 200z³, a 300z³

http://allegro.pl/item296...1_4_.html#photo

czyli najtañsza wersja pistoletu 190z³, a sam zestaw 300 :razz: :grin:
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

Omnix
Wys³any: 2008-01-13, 17:12   
0
UP DOWN


Posty: 73
rbfm napisa³/a:


chyba nie mailes w rece dawno marketowej wiertarki.

Jaki¶ miesi±c temu, Pegas albo Pegasus z koniem czy tam pegazem w ka¿dym b±d¼ razie by³a...
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-16, 11:08   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Po¿±dna, bo polska :wink:
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-16, 14:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Omnix napisa³/a:
Jaki¶ miesi±c temu, Pegas albo Pegasus z koniem czy tam pegazem w ka¿dym b±d¼ razie by³a...


i co, nie wiercila? no to zepsuta byla.
 

Omnix
Wys³any: 2008-01-16, 17:06   
0
UP DOWN


Posty: 73
rbfm napisa³/a:

i co, nie wiercila? no to zepsuta byla.

...... jaki Ty cenzura jeste¶, g³ówka trzepa³a siê jak .... wie co !!!!!!
Po...... sobie einhelami guru lakiernictwa, k..... nie znam drugiego typa jak Ty co k.... na ka¿de s³owo krytyki beczy jak ma³e rozpieszczone dziecko !!!!!!
Dalej mów sobie, ¿e Novol, einhel i reszta h...... jest najlepsza !!!!!
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-16, 21:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Omnix napisa³/a:

...... jaki Ty cenzura jeste¶, g³ówka trzepa³a siê jak ..... wie co !!!!!!
P....... sobie einhelami guru lakiernictwa, k.... nie znam drugiego typa jak Ty co k.... na ka¿de s³owo krytyki beczy jak ma³e rozpieszczone dziecko !!!!!!


pieknie sie przedstawiles. niezly z ciebie prostak. a tak przy okazji to nie wiem o co ci chodzi z jakims einhelem. nie mam nic takiego.
 

Omnix
Wys³any: 2008-01-16, 21:38   
0
UP DOWN


Posty: 73
rbfm napisa³/a:

pieknie sie przedstawiles. niezly z ciebie prostak.

We¼ zluzuj cz³owieku bo jak widze Twoj± cenzura¶æ to mnie czepie czy tak trudno Tobie zrozumieæ, ¿e gówno w ¿yciu nie bêdzie lepsze od profesjonlanego sprzêtu?
Na okrête piszesz o syfie z super-marketu i novolu... Mo¿e Ty masz czas goniæ i prosiæ siê o gwarancje, ale ja nie mam czasu u ksiêgowej 5minut d³u¿ej posiedzieæ mimo, i¿ pracowników mamy zaufanych...
Na ka¿dym kroku jak Ci co¶ nie podpasuje to hamstwo i cenzura¶æ z Twojej strony!!! Nikt Ci nic nie napisze, ale ju¿ nie wytrzymuje na Twoje idiotyczne odzywki:

rbfm napisa³/a:
i co, nie wiercila? no to zepsuta byla.

Zepsuta? Ty wiesz co to znaczy, ¿e co¶ jest zepsute? Idiotyzm i tyle...

I Ty pieprzysz ca³y czas o ortografii i o sk³adni zdania... Jak Ci niepasuje, ¿e kto¶ jest dyslektykiem, albo mia³ na tyle barwne m³odociane ¿ycie, ¿e opuszcza³ szko³e i omija³ lekcje typu: "kiedy piszemy "rz" a kiedy "¿" to nie czytaj, robisz siebie poloniste po wy¿szej uczelni! Jak dojdziesz do poziomu, ¿e bêdziesz mia³ 20 pracowników i bêdziesz chodzi³ w fraku i bia³ych rêkawiczkach to sobie rozmawiaj z Panami z koncernów z którymi bêdziesz podpisywa³ kontrakty na "±-ê", ale szaro to widze bo nie wiem jaki koncern podpisze umowe z kim¶ kto nie prowadzi dzia³alno¶ci ca³y rok i wiêcej siedzi w markecie w dziale serwis ni¿ w biurze...

I w³a¶nie Online wiedzia³ dlaczego siê nie rejstrowa³em...
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-16, 22:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Cytat:
I w³a¶nie Online wiedzia³ dlaczego siê nie rejstrowa³em...


ojej tylko sie nie rozplacz. chcesz o tym pogadac?

ps. dyslektyk to jest inaczej leñ.
 

Omnix
Wys³any: 2008-01-16, 22:38   
0
UP DOWN


Posty: 73
rbfm napisa³/a:

chcesz o tym pogadac?

Mam ciekawsze tematy do omawiania :mrgreen:
rbfm napisa³/a:

dyslektyk to jest inaczej leñ.

Leñ to kto¶ komu siê ³askawie zdania od du¿ej litery nie chce napisaæ :mrgreen:
Dyleksja to choroba i tu mnie Panie polonisto nie poprawiaj bo z wykszta³cenia jestem medykiem :twisted: Tak z kaprysu :razz:

Tak wogóle to ponawiam pytanie o aerograf tej firmy bo kumpel ma jak±¶ wielk± okazje i nie wie czy warto czy lepiej jak±¶ podróbe z allegro zamówiæ...
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-16, 23:02   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
moj znajomek prowadzi studio aerorafu, maluje motocykle jak ja i uzywa tylko Saty, bardzo zachwala, wychodzi mu zajebiscie:
http://www.airbrushing.pl/content/view/3/5/
odsy³am tym linkiem na jego WWW, fotek prac chyba nie trzeba komentowaæ :wink:
Jak ma okazje to WARTO bo i bez okazii warto :lol:
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-16, 23:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Omnix napisa³/a:
Dyleksja to choroba


no choroba. lenistwo to niestety choroba.
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-16, 23:08   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
ja tych chinskich czasem uzywam bo zosta³o mi kilka z dawnych prac, dobrze sie nimi maluje, nawet cieniutkie linie fajnie wychodza, ale maja wielka wade czyli uszczelki które rozpuszczaja sie od rozpuzczalnika i dzieja sie cuda. ja jednak kupi³em pare lepszych aero do prac które wykonuje dla klientów bo tymi chinskimi to idzie sie zaje..æ :wink:
 
 

ixell
Wys³any: 2008-01-16, 23:19   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 283
Sk±d: Kalisz
danielpainter napisa³/a:
ja tych chinskich czasem uzywam bo zosta³o mi kilka z dawnych prac, dobrze sie nimi maluje, nawet cieniutkie linie fajnie wychodza, ale maja wielka wade czyli uszczelki które rozpuszczaja sie od rozpuzczalnika i dzieja sie cuda. ja jednak kupi³em pare lepszych aero do prac które wykonuje dla klientów bo tymi chinskimi to idzie sie zaje..æ :wink:


Mam troszkê takiego sprzêtu, ¿e o bazach, akrylach i per³ach nie wspomnê, równierz transparentach.
_________________
ZOBACZ
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7388319
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3442968
www.autolakier.pl
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-16, 23:23   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
jakie firmy??????

[ Dodano: 2008-01-16, 23:34 ]
ile masz kolorów transparentów????
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group