Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-22, 14:59
Autor Wiadomo¶æ
Czester
Wys³any: 2008-01-13, 22:06   PISTOLET LAKIERNICZY S4000 EVO-T (LVLP)
Go¶æ
Witam
Mam pytanko,co s±dzicie o pistolecie S4000 EVO-T (LVLP)??? Naddaje sie to do malowania czy kicha??? Proszê o porady
 

gruber
Wys³any: 2008-01-13, 22:45   LVLP
Go¶æ
Ja ostatnio zdecydowa³em siê na Leader LVLP, jeszcze nie mia³em okazji nim lakierowaæ ale jak to nast±pi dam znaæ.S³ysza³em o nim dobre opinie...
 

online 
Wys³any: 2008-01-14, 08:35   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
star evot ma same dobre opinie w ¶rodowiskum lakierniczym, je¶li chodiz o sprzêt za t± kase. jednak wydaje mi sie, ze walcom slim s za t± cene bêdzie lepszy :wink:
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

Czester
Wys³any: 2008-01-14, 22:00   PISTOLET LAKIERNICZY S4000 EVO-T
Go¶æ
no w³asnie czyta³em ze to dobry pistolet jak na ta cenê.G³ównie chodzi mi o to ¿eby malowa³ cienk± równ± warstw± i by³ bezawaryjny. Wczesniej mai³em jakis z³om za 160.Pierwsze malowanie wysz³o ³adnie a potem jak rozebra³em d mycia co¶ sie pop* cisnienie zacze³o biæ na kielich...no i kicha .raz malowa³ pieknie ,raz plu³ i chwilowo zrezygnowa³em z malowania..ale na wiosne jak skompletuje szprzet mam nadzieje ¿e zaczne.
Pozdro i dziekuje za porady
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-14, 22:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Czester napisa³/a:
cisnienie zacze³o biæ na kielich


bo go nie domyles i nie przedmuchales w druga strone
 

Czester
Wys³any: 2008-01-14, 23:21   
Go¶æ
pistolet jest umyty dobrze(rozbiera³em go w mak) wszystkie czesci by³y myte w rozpuszczalniku potem przedmuchane.wed³ug mnie winna jest uszczelka miedzy dysz± a korpusem,no ale tego raczej nie dokupiê.
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-14, 23:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Czester napisa³/a:
pistolet jest umyty dobrze(rozbiera³em go w mak) wszystkie czesci by³y myte w rozpuszczalniku potem przedmuchane.wed³ug mnie winna jest uszczelka miedzy dysz± a korpusem,no ale tego raczej nie dokupiê.


mimo wszystko upieram sie przy swoim. tak samo dzieje sie w walcomie slim s gdy go nie przedmucham w druga strone.
 

zed
Wys³any: 2008-01-14, 23:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 328
(rozbiera³em go w mak)to blad
jesli to taka czarna z 5 mm grubosci to sprobuj podgrzac ja opalarka (tylko z wyczuciem)i mocno dokrec dysze.
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

gruber
Wys³any: 2008-01-15, 09:24   ---
Go¶æ
Co to znaczy przedmuchaæ pistolet w drug± stronê? Jak siê wykonuje tak± czynno¶æ ?
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-15, 11:00   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Te¿ chcia³bym siê dowiedzieæ jak czy¶ciæ po¿±dnie pistolet ¿eby troche s³u¿y³ i czym czy¶ciæ
A co powiecie na Leadera HVLP :?:
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-15, 11:57   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
gruber napisa³/a:
Co to znaczy przedmuchaæ pistolet w drug± stronê? Jak siê wykonuje tak± czynno¶æ ?


to znaczy zatkac mu wylot
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-15, 12:21   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
wylot powietrza i lakieru?
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-01-15, 13:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Bisuside14 napisa³/a:
wylot powietrza i lakieru?


tak. zatykasz palcem dysze
 

mebArth 
Wys³any: 2008-01-15, 13:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Zatykasz nadgarstkiem wylot lakieru i powietrza i ci¶niesz cyngiel. Wtedy wszytsko ci wraca do góry. Uwazaj na oczy i sufit i nie zakrêcaj kielicha. Jakim stary tak nieraz po oczach dosta³em z kielicha bo cz³owiek nie my¶li i sie spieszy.
_________________
Bart
 
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-01-15, 13:48   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
gogle se spraw :wink: . widzia³em kiedy¶ jak w filmiku kole¶ w³±¶nie czy¶ci³ i by³o zbli¿enie do ¶rodka kielika, to b±belki lecia³y, ale nie wiedzia³em jak to zrobiæ.
Dziêki :smile:
A co my¶lisz o Leader'ze HVLP :?: powinienem siê wyrobiæ z pompk± (a raczej dwoma o ³±cznej wyjano¶ci 300l/min lub nawet wiêcej :?: i bañka 24l +50l :?:
 
 

maras 
Wys³any: 2008-01-15, 18:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 211
Sk±d: Sokolniki k.Poznania
rozumiem twój problem, z poprzednim pistoletem te¿ tak mia³em. Przyczyn± jest to,ze te tañsze pistolety nie s± robione z uszczelnieniami na sto¿kach, tak jak dro¿sze, ale np leader ma ju¿ sto¿ki na dyszy. Te¿ mia³em kupiæ evo-ta, ale wybra³em air-gunsa, czyli tañsz± markê Iwaty. Model az3 hte kosztuje ok 5 stów(taki mam), wiêc trochê wiêcej ni¿ evot, ale dla mnie rekomendacj± jest to,¿e produkuje go Iwata. System natrysku jest taki jak w w400 lv, wiêc te¿ jaki¶ rodzaj lvlp. Ma bardzo ma³e zapotrzebowanie na powietrze. http://gambrinus.poznan.p...products_id=472
Tylko dysze do niego s± dro¿sze ni¿ do evo-ta, o jakie¶ 100z³
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group