Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
kalbi 
Wysłany: 2013-04-06, 22:59   Produkty Polykar
0
UP DOWN

chyba ktoś się zezłościł...

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-04-06, 23:03   
0
UP DOWN

ale kto ? pytanie tylko ... tyle napisałem :(

pawel1108 
Wysłany: 2013-04-06, 23:08   
0
UP DOWN

czemu nie ma dyskusji dotychczasowej?

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-04-06, 23:19   
0
UP DOWN

Cytat:

ale kto ? pytanie tylko ... tyle napisałem

Jak kto.
Damiano,,, ale mógł sie zapytac czy może... :cool:

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-04-06, 23:20   
0
UP DOWN

kalbi napisał/a:
ktoś się zezłościł...

Czytając wątek było coraz bardziej kolorowo.
Szkoda tego czego nima :nie:

pawel1108 
Wysłany: 2013-04-06, 23:28   
0
UP DOWN

Krzychu nie martw się ;)
Ja na szczęście mam to wszystko skopiowane bo staram się odpowiadać za swoje słowa i analizuję to co czytam.Trzeba będzie to przepisać lub wkleić z powrotem.
Zastanawia mnie tylko fakt KOMU ZALEŻAŁO ABY TEGO NIE BYŁO ??
Po co zatem publiczne forum na którym usuwa się ciekawe dyskusje??
Zaszkodziły informacje dotyczące produktów POLYKAR?
Po jaki hoooj się testuje, porównuje, PYTAM SIĘ !!!

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-04-06, 23:43   
0
UP DOWN

Mnie martwi tylko ten ostatni post .... nie mam czasu odpowiadać na każdy i chciałem hurtem to zrobić ... był widoczny raptem kilka minut i temat został skasowany . Do administratora :

jeśli w temacie dzieje się coś , co wykracza poza ramy regulaminu oczywiście trzeba interweniować .
Ale skoro tak się nie działo - to jest nadużycie i sterowanie wypowiedziami . Dlatego proszę o przywrócenie tematu o produktach POLYkar i wszystkich wpisów w tym temacie .

gugun 
Wysłany: 2013-04-07, 00:32   
0
UP DOWN

Lackdoctor napisał/a:
Jak kto.
Damiano,,, ale mógł sie zapytac czy może...
tobie to mogę w dekla przy... jak chcesz..? nie moja zasluga,ale jesli temat nie wroci to ja sie wypisuje. :!: :!: :!: :!:

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-04-07, 00:42   
0
UP DOWN

gugun napisał/a:
tobie to mogę w dekla przy... jak chcesz..?

Dzieci nie bijam :cool:
Ale przez kolano zawsze mozna przełożyc.

Nie lataj Damian bo przeciez ponoc na zartach sie znasz ...chyba że nie :fiu:

gugun 
Wysłany: 2013-04-07, 00:46   
0
UP DOWN

nie no zly jestem i tyle, nie moja wina ze temat poszedl fruuu bo komus zalezało... wiesz dobrze ze ja zawsze grzecznie daje sie wyszczekac.... a poczatku nie skomentuje lepiej ;)

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2013-04-07, 11:07   
0
UP DOWN

Moim zdaniem mieliśmy tu do czynienia ze zmasowanym atakiem hakerskim ze strony Pata i Mata którzy jak powszechnie wiadomo są na na agenturalnej liście płac Departamentu IV Służby Bezpieczeństwa d/s Pozytywnej Opinii o Produktach Polykar, którego Dyrektorem jest Krecik. Nie wiem jak Wam, ale mnie ten Krecik to już od małego nie pasował.

hamir 
Wysłany: 2013-04-07, 11:24   
0
UP DOWN

ja obstawiam na 'Sasiadów'-zawsze dzialali NIE KONWENCJONALNIE :!: :cool:

gugun 
Wysłany: 2013-04-07, 12:11   
0
UP DOWN

a ja obstawiam ze po polsce krązy calkiem niezły towar.parodia normalnie...ja sie poddaje i chyba podam sie normalnie do dymisji :x: ^^

Homer S. 
Wysłany: 2013-04-07, 12:20   
0
UP DOWN

Anonymous umieścili w sieci nazwiska północnokoreańskiej "elity" .Tu też było część tych nazwisk i stąd znikający post :tak:

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2013-04-07, 12:54   
0
UP DOWN

Stała się rzecz zła!
Każdy ma prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także poszanowania tego zdania przez innych. To jeden ze współczesnych standardów cywilizacyjnych, który przyświeca tworzeniu forów dyskusyjnych.
Usunięty post, wisiał przez rok i nikt się nim nie interesował. Powielany w nim był mit pomarańczowej rewolucji w Polskich warsztatach. Kilka dni temu, kilku sceptyków zaczęło ten mit badać i poddało go na wstępie pod wątpliwość już za pomocą wektora ceny. Ożywiło to dyskusje i ujawnili się zwolennicy i sceptycy teorii pomarańczowej rewolucji. W zamiarze docelowym pojawiła się propozycja testu kilku klarów, oraz konfrontacja materiałów w warsztacie lakierniczym, jako założenie ceteris paribus.
Jako, że ekonomia dotyka każdego z nas czy tego chcemy czy nie chcemy, była to propozycja subiektywnego porównania, w którym swój udział mógł zgłosić każdy użytkownik, w zastępstwie bezmyślnego wczytywania się w posty tych co to się znają.
Niestety. takie porównanie niesie ze sobą pewne niebezpieczeństwo w postaci obalenia mitu, który wiązać się może z dolegliwościami ekonomicznymi.
Ciekaw jestem jaki będzie następny krok? Zostanie zablokowany dostęp do forum, selektywnie wybranym użytkownikom w ramach ekonomicznej cenzury??

Siekiera
Wysłany: 2013-04-07, 13:08   
0
UP DOWN

To pewnie przeze mnie.
Przepraszam, czuję sie winny za tę tragedię.

gugun 
Wysłany: 2013-04-07, 14:12   
0
UP DOWN

sam jestem ciekaw jaki jest powod zeby sciagac z forum roczny temat i kto za tym stoi :?: nie raz nie 2 byly klotnie i wyzwiska,zawsze mozna zamknac temat,zwrocic uwage,posprzatac...ciekawe o ile sie admin wzbogacił i kto tak bardzo nie lubi pomaranczy ^^ ^^ ^^

Homer S. 
Wysłany: 2013-04-07, 14:15   
0
UP DOWN

gugun napisał/a:
i kto tak bardzo nie lubi pomaranczy

może jest odwrotnie zniknął bo lubi pomarańczę ;)

pawel1108 
Wysłany: 2013-04-07, 14:28   
0
UP DOWN

gugun napisał/a:
kto tak bardzo nie lubi pomaranczy ^^ ^^ ^^

Gugun wystarczy sięgnąć pamięcią kto się tak bardzo udzielał i był przeciw.
Jeden kutas ze wsi co to ponoć ma dobre ceny a hooja prawda i drugi przygłup wychwalający to co sprzedaje.Proste,długo szukać nie trzeba.

gugun 
Wysłany: 2013-04-07, 14:28   
0
UP DOWN

nic nie dzieje sie bez powodu,nie wywala sie tematu na 12 stron ktory wisi od roku,jest wylapywany przez google i inne wyszukiwarki tylko dlatego ze 2 osoby sie ze soba posprzeczaly :tak: oooooj smierdzi ^^

SYBORG 
Wysłany: 2013-04-07, 14:31   
0
UP DOWN

cos za bardzo tu smierdzi widac komus bardzo zalezalo na tym
bardzo mi to przypomina czasy kiedy cenzura panowala ;]

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2013-04-07, 14:38   
0
UP DOWN

Cytat:
Jeden kutas ze wsi co to ponoć ma dobre ceny a hooja prawda i drugi przygłup wychwalający to co sprzedaje.Proste,długo szukać nie trzeba.

Czy nazywanie kogoś kutasem lub przygłupem, prowadzi do wydłużenia prącia czy kasuje złe wspomnienia z dzieciństwa?

pawel1108 
Wysłany: 2013-04-07, 14:41   
0
UP DOWN

trzeźwy inaczej napisał/a:

Czy nazywanie kogoś kutasem lub przygłupem, prowadzi do wydłużenia prącia czy kasuje złe wspomnienia z dzieciństwa?

Poczułeś się jednym bądź drugim, że się odzywasz.Rozumiem.Wytrzeźwiej Kolego :spoko:

gugun 
Wysłany: 2013-04-07, 14:41   
0
UP DOWN

tak to jest jak sie novolowi w droge wchodzi i jest sie za silną konkurencją dla innych produktow :tak: zero czystej gry,wszystkie chwyty dozwolone :D :D :D no ale moze admin sie pomylił,albo dobrze zjarał i zaraz wejdzie w temat i nam wszystkim wytlumaczy o co chodzi,bo my nie rozumima :rotfl:

pawel1108 
Wysłany: 2013-04-07, 14:42   
0
UP DOWN

Myślisz,że Novol"a byłoby stać na taki chwyt?

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2013-04-07, 14:43   
0
UP DOWN

pawel1108 napisał/a:

Poczułeś się jednym bądź drugim, że się odzywasz.Rozumiem.Wytrzeźwiej Kolego :spoko:

Dbam, o higienę języka. Dobre maniery to nie wstyd w dzisiejszych czasach.

gugun 
Wysłany: 2013-04-07, 14:44   
0
UP DOWN

trzeźwy inaczej, nie o cb zapewne pawlowi chodzilo, ty nie miales zlych intencji i miales wyebane na wszystko,

pawel1108 
Wysłany: 2013-04-07, 14:45   
0
UP DOWN

Cytat:
trzeźwy inaczej, nie o cb zapewne pawlowi chodzilo, ty nie miales zlych intencji i miales wyebane na wszystko,

Pewnie, że nie.
Jak inaczej można nazwać sprawcę tej ,,czystki"...

gugun 
Wysłany: 2013-04-07, 14:48   
0
UP DOWN

pawel1108 napisał/a:
Myślisz,że Novol"a byłoby stać na taki chwyt?
nie wiem,nic sie nie dzieje bez powodu...

gugun 
Wysłany: 2013-04-07, 14:51   
0
UP DOWN

normalnie nawet na forach korupcja hehehe ^^ ^^ ^^ co z tą polską się dzieje :?: hehe a najgorsze jest to ze moj portfel sie uszczupli o jakies 5k miesiecznie ^^ ^^ ^^ ^^ ^^

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-04-07, 14:55   
0
UP DOWN

Zrobiliście własnie super forum www.polikarowanko.info.pl

Strach czytać.
:cool: :cool: :cool:

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2013-04-07, 14:59   
0
UP DOWN

Nie odebrałem aluzji at personam. Spierajmy się na argumenty, a nie na obelgi.

W mojej ocenie Novol to ostatnia firma która miałaby cokolwiek przeciw przeprowadzeniu takiego porównania.

gugun 
Wysłany: 2013-04-07, 15:00   
0
UP DOWN

po co taka dluga nazwa? żal.pl wystarczy ^^

pawel1108 
Wysłany: 2013-04-07, 15:18   
0
UP DOWN

Nie odebrałem aluzji at personam.

Nie miałem zamiaru Cię obrazić.
Spierajmy się na argumenty, a nie na obelgi.

No właśnie próbowaliśmy porównywać, testować i co z tego wyszło?
Samo to wszystko nie znikło,atak hakera? - to jakiś dziwny haker, który czyści wszystko a na dodatek zmienia nazwę tematu z PRODUKTY POLYKAR na Produkty Polykar, nazwa tematu wcześniej była pisana z wielkich liter i to nie tyle,że wszystko zostało wyrzucone do kubła a po prostu usunięte i został otwarty nowy temat, w jakim celu?

Z PEWNOŚCIĄ, BO TAK MOŻNA SĄDZIĆ POZWOLIŁ NA TO, LUB ZROBIŁ KTOŚ Z MODERATORÓW FORUM !!!!

MOŻNA WIEDZIEĆ DLACZEGO, W JAKIM CELU ????????????

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2013-04-07, 15:26   
0
UP DOWN

Ktoś przypomni ostatnie godziny życia tamtego wątku?
Ostatnią rzeczą jaką sam napisałem, to była propozycja porównania materiałów u któregoś z forumowiczy. Potem poszedłem na piwo. Dziś rano zdałem sobie sprawę, że temat został skasowany, a więc musiało się coś strasznego wydarzyć, że admin wywalił wątek zanim (jak przypuszczam) ktoś zgłosił swój udział w teście.
Kto wie co się stało, proszony jest o krótkie streszczenie!!!

Na marginesie tylko dodam, że wczoraj wieczorem otrzymałem też dziwnego maila na skrzynkę która nie jest sprzężona z tym forum, gdzie trudno oprzeć się wrażeniu, że jego autor podający się za forumowicza szuka jakiejś wypowiedzi którą można by zacytować. Przykro mi, że moja odpowiedź nie zaspokoiła jego potrzeb.

gugun 
Wysłany: 2013-04-07, 15:37   
0
UP DOWN

Cytat:
Na marginesie tylko dodam, że wczoraj wieczorem otrzymałem też dziwnego maila na skrzynkę która nie jest sprzężona z tym forum, gdzie trudno oprzeć się wrażeniu, że jego autor podający się za forumowicza szuka jakiejś wypowiedzi którą można by zacytować. Przykro mi, że moja odpowiedź nie zaspokoiła jego potrzeb.
nie rozumiem?
ale podłącze sie pod prosbe bo tez nie wiem co sie dzialo bo tez bylem na piwie i dostalem tel jak juz bylo po wszystkim

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2013-04-07, 15:40   
0
UP DOWN

Cytat:
nie rozumiem?

Czego nie rozumiesz?

pawel1108 
Wysłany: 2013-04-07, 15:41   
0
UP DOWN

to co POLYkar tak umocnił się na rynku, że stanowi tak mocną konkurencję dla rodzimych producentów produktów lakierniczych ??
fiu fiu ;P ;P ;P
otrzymałem też dziwnego maila na skrzynkę która nie jest sprzężona z tym forum, gdzie trudno oprzeć się wrażeniu, że jego autor podający się za forumowicza szuka jakiejś wypowiedzi którą można by zacytować.

Możesz coś więcej napisać na ten temat Kolego?

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2013-04-07, 15:55   
0
UP DOWN

Moja firma działa pod jedną nazwą, ale składa się z dwóch samodzielnie żyjących organizmów. Jeden z nich zajmuje się sprzedażą farb, lakierów i materiałów lakierniczych i ma przypisany adres mailowy, który sprzężony jest z tym forum. Drugi organizm też ma adres mailowy ale ze świecą go szukać na tym forum. O godzinie 22:11 niejaki Pan Michał napisał na ten drugi adres, że jest zainteresowany produktami Polykar bo widział je u kolegi i znalazł moje wpisy na forum i chciałby abym przedstawił mu ich zalety bo nie jest do końca przekonany itd. Żenada!

pawel1108 
Wysłany: 2013-04-07, 16:04   
0
UP DOWN

no i to jest Pomarańczowa Rewolucja ^^

kalbi 
Wysłany: 2013-04-07, 18:57   
0
UP DOWN

pawel1108 napisał/a:
to jakiś dziwny haker, który czyści wszystko a na dodatek zmienia nazwę tematu z PRODUKTY POLYKAR na Produkty Polykar
akurat nowy temat ja założyłem pod tą nazwą zaraz po skasowaniu wątku przez kogoś

kalbi 
Wysłany: 2013-04-07, 18:59   
0
UP DOWN

ostatnie posty były odnośnie porównywania cen Novol, gdzie kolega Siekiera się rąbnął w obliczeniach

SYBORG 
Wysłany: 2013-04-07, 20:35   
0
UP DOWN

a pozniej jeszcze bogutek napisal zbiorczego posta i wszystko zaginelo

DrCruel
Wysłany: 2013-04-07, 21:42   
0
UP DOWN

Witam.
Chciałbym uciąć te bezpodstawne insynuacje o rzekomo czyichś działaniach nieformalnych w tym kontrowersyjnym temacie. Nic takiego nie miało miejsca. Ponadto gdybym miał coś przeciwko temu tematowi to już dawno była okazja do zamknięcia go.

Chyba co niektórzy pozapominali ile miałem nacisków na początku istnienia tematu, że to temat który wypacza ideę niezależnego forum, notabebne ze strony tych użytkowników którym obecnie wogóle nie przeszkadza wiele z tych działań, które wtedy były bee.

Nic nie robiłem z sugestiami i tymi oficjalnymi i tymi na PW a które sugerowały że administracja forum osiąga korzyści materialne z tego tytułu że @polykar.pl uprawia na forum regularną kampanię reklamową. Nic nie zrobiłem jak moderator przypiął temat, tak, że był cały czas na top-ie a też miałem z tego tytułu nieprzyjemne maile na PW bo niby dlaczego polykar.pl ma przypiety temat a inni nie?

Jednym słowem na wiele spraw przymykałem oko i nawet jak kłótnie przybrały charakter personalny wytrzymałem choć wtedy trzeba przyznać że zareagowali moderatorzy.

I tu parę słów wstępu do powodu usunięcia tematu.
Ponieważ nic mnie nie łączy z użytkownikiem @polykar.pl a to o czym wyżej pisałem wynikało wyłącznie z chęci utrzymania publicznego i otwartego charakteru forum powinno być przez niego docenione i uszanowane. W szczególności powinien dostosować się do nieformalnych zasad tu panujacych czyli, że udzielając się na forum stajemy się poniekąd osobami publicznymi. Jedni mniej inni bardziej, to sprawa indywidualna i każdy sam decyduje na ile ujawnić chce swoje personalia lub informacje, które mogą doprowadzić do pozyskania tychże personaliów przez innych użytkowników.
To jest podstawowy i zasadniczy warunek bo w innym przypadku administracja forum musiałaby odpowiadać za treści tu zamieszczane a to prowadzi do cenzury, której tak tu wszyscy nie lubią.

Kończąc te przydługie wywody, chciałbym oświadczyć, że temat został usunięty bo autor wątku czyli @polykar.pl po raz kolejny naruszył tę zasadę. Wcześniej przymknąłem na to oczy ale teraz już nie wytrzymałem.
Niestety, ale tak to jest, że ktoś kto ujawnia swoje personalia a w tym przypadku odbyło sie to świadomie i z rozmysłem musi w pewnych konfliktowych sytuacjach liczyć się z tym, że inni to wykorzystają. Straszenie dochodzeniami sądowymi, sprawdzaniem IP przez informatyków i kłopotami dla administracji forum nie mogą być tolerowane.

Teraz już chyba jest jasne dlaczego wczoraj wieczorem nastąpiła taka szybka reakcja. Ci którzy byli w tym czasie na forum i czytali wypowiedzi doskonale wiedzą o co chodzi. Ja nie chcę tutaj tego powtarzać.

Cruel

Siekiera
Wysłany: 2013-04-07, 23:14   
0
UP DOWN

pawel1108 napisał/a:
gugun napisał/a:
kto tak bardzo nie lubi pomaranczy ^^ ^^ ^^

Gugun wystarczy sięgnąć pamięcią kto się tak bardzo udzielał i był przeciw.

Jak już się wyjaśniło to chyba można wrócić do paru spraw.

ty @pawel11 coś tam, nie za bardzo sobie pozwalasz z tym k...., lepiej pilnuj dobrze swojego interesu w centrum wrocławia, ja może nie mieszkam w tak dużym mieście ale kompleksów nie mam.

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2013-04-08, 02:20   
0
UP DOWN

Przeczytałem post admina i doszedłem do wniosku, że ta sytuacja powinna uświadomić wszystkim do czego prowadzi publiczne wylewanie na siebie zawartości nocnika. Nie musimy się ze sobą zgadzać, ale też nie plujmy na siebie!
Uważam, że należy zrozumieć jego zachowanie, bowiem człowiek prowadzi to forum zapewne nie dla zysku, a z przyjemności i w poczuciu pewnej misji. W natłoku codziennych spraw i problemów, otrzymuje korespondencję z nakazem usunięcia całego wątku, wraz z informacją o skutkach jego nie usunięcia. Każdy z nas, postąpiłby podobnie. Po co się użerać, łazić po sądach. Prościej ustąpić.
Natomiast ta sytuacja jasno pokazuje, że wywierane są naciski na admina, w celu modyfikacji lub usunięcia niewygodnych postów. Pomijam fakt, że to w czystej postaci cenzura, ale jak czytać wpis polykara, przez pryzmat tego co napisał administrator!!??
Cytat:

Mnie martwi tylko ten ostatni post .... nie mam czasu odpowiadać na każdy i chciałem hurtem to zrobić ... był widoczny raptem kilka minut i temat został skasowany . Do administratora :

jeśli w temacie dzieje się coś , co wykracza poza ramy regulaminu oczywiście trzeba interweniować .
Ale skoro tak się nie działo - to jest nadużycie i sterowanie wypowiedziami . Dlatego proszę o przywrócenie tematu o produktach POLYkar i wszystkich wpisów w tym temacie .

Każdy ma swój rozum i niech z niego skorzysta w tej sytuacji!

Cieszyć się należy tylko z tego, że powodem usunięcia wątku nie była propozycja przeprowadzenia testu produktów. Z czasem trzeba będzie wrócić do pierwotnej idei przeprowadzenia takiego porównania, bo mit pomarańczowej rewolucji coraz bardziej przypomina olbrzyma na glinianych nogach.

Dementor
Wysłany: 2013-04-08, 06:31   
0
UP DOWN

ups, chwila nieuwagi i już człowieka ominą ciekawe akcje :/ no to sie musiało tu podziać że aż admin zareagował

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2013-04-08, 10:56   
0
UP DOWN

Skoro nie ma możliwości odzyskania starego tematu, postarajmy się go odtworzyć:
Polykar zamieścił na forum cytat wypowiedzi innego użytkownika innego forum. Ten użytkownik, wychowany od dziecka na produktach R-M, wypowiada się na temat lakieru bezbarwnego Polykar i jako jedyny lakier do którego może go przyrównać to Spectral 565.
Potem poznaliśmy przyczynę śmierci Bruca Lee, i dowiedzieliśmy się jak się czuje Pan Najman.
Ponieważ w mojej ocenie klary polykar są na poziomie linii Professional 580 i 510 oraz Profix CP1500 i CP2007, które są o 20-30zł tańsze na litrze, postanowiłem zbadać mit pomarańczowej rewolucji wspólnie z użytkownikami forum.
Obudziło to zwolenników polykara i dostało się trochę Novolowi. Jednak nikt do takiego testu, wychylić się nie zechciał.
Polykar do tej pory nie określił się czy zgadza się przekazać próbki do testów, czy też nie czuje takiej potrzeby ale sądzę, że przekaże je, jeżeli go o to poprosimy.
A zatem, proszę o kontakt użytkowników którzy chcieliby porównać sobie klary polykara z innymi klarami rodzimych producentów.
Moim pomysłem jest przesłanie jednemu użytkownikowi jednej próbki polykara, jednej Spectral 565 i jednej Professionala lub Profixa, w butelkach bez napisów. Potem użytkownik wypowie się która próbka jego zdaniem najbardziej mu odpowiada, a potem ja napiszę jaki klar (poza polykar i 565) otrzymał do porównania. Jest tez możliwość przesłania 5 próbek lakierów do kwoty 104zł (cena polykara), tak aby użytkownik sam wskazał który w jego ocenie najbardziej mu odpowiada. Potem zobaczymy czy mit pomarańczowej rewolucji nie zamieni się w buraczany wstyd.
Ktoś ma inny pomysł na test??

gugun 
Wysłany: 2013-04-08, 11:01   
0
UP DOWN

to może jeszcze na szybko podsumuje to co napisałeś...

DrCruel napisał/a:
Nic nie robiłem z sugestiami i tymi oficjalnymi i tymi na PW a które sugerowały że administracja forum osiąga korzyści materialne z tego tytułu że @polykar.pl uprawia na forum regularną kampanię reklamową. Nic nie zrobiłem jak moderator przypiął temat, tak, że był cały czas na top-ie a też miałem z tego tytułu nieprzyjemne maile na PW bo niby dlaczego polykar.pl ma przypiety temat a inni nie?
a z tym akurat ze "nic nie robileś" jak to sam napisałeśj akurat sie z tobą zgodze :tak: bo skoro coś ci nie pasowało to wystarczyło poprostu napisać mi na pw i byśmy sobie mogli wszystkie watpliwości wyjasnić :tak: co do korzysci to JA osobiscie uslyszałem kilka razy "dziekuje" od paru urzytkowników,i w zupełności mi to wystarczy :tak: no a jesli chodzi o podpinanie tematów...w tym akurat nie widze nic dziwnego :!: k. chino ma podpięty temat zeby mozna bylo zapytać o lakiery bez koniecznosci zakladania nowego watku,LARE ma,NOVOL...no i POLYKAR miał co jak widac konkurencji bardzo przeszkadzało ^^ a to ze komuś żal d*pe sciska to juz nie moja wina..

DrCruel napisał/a:
Kończąc te przydługie wywody, chciałbym oświadczyć, że temat został usunięty bo autor wątku czyli @polykar.pl po raz kolejny naruszył tę zasadę. Wcześniej przymknąłem na to oczy ale teraz już nie wytrzymałem.
Niestety, ale tak to jest, że ktoś kto ujawnia swoje personalia a w tym przypadku odbyło sie to świadomie i z rozmysłem musi w pewnych konfliktowych sytuacjach liczyć się z tym, że inni to wykorzystają. Straszenie dochodzeniami sądowymi, sprawdzaniem IP przez informatyków i kłopotami dla administracji forum nie mogą być tolerowane.
masz racje,wywody...wywaliłeś archiwalny temat na 12 str. z powodu kilku glupich postow :?: gdzie tu logika? zawsze można dac ostrzezenie,zamknąć temat itp wiec takie bajki to dziecią na dobranoc ;)

Natomiast ta sytuacja jasno pokazuje, że wywierane są naciski na admina, w celu modyfikacji lub usunięcia niewygodnych postów.
wszystkim nigdy nie dogodzi.

a sie rozgadalem ^^ ale bardzo mnie wkur... ten twoj post :tak: ubudziles sie po jakims czasie i dales sie zmaipulowac.ciekawe gdzie byles tydzien temu,miesiac,2..3...4 jak to sie chlopaki na mordobicie ustawiali publicznie,udostepniali swoje adresy a nawet zdjecia :tak: :?: nawet nie wiesz co tu sie dzieje czasami :x: :help: no ale mysle ze szybko sie przekonasz,bo w moich oczach te forum na tyle stracilo n wartosci ze nie mam zamiaru juz nikogo uciszać,i spedzac wolnego czasu na sprzataniu TWOJEGO forum zeby chociaz minimalny poziom trzymalo skoro ty mi wywalasz moje tematy o tak sobie bez zadnych wyjasnien i konsultacji,bo chyba tez mi sie cos nalezy co nie???

a na koniec jeszcze zapytam wszystkich,moze znajdzie sie ktos z jajami i mi odpowie. komu az tak bardzo przeszkadzał ten temat i dlaczego?na twoją odp oczywiscie nie licze z wiadomych przyczyn ;)

no i to na tyle,chciałem zebys wiedział co o tym mysle :tak: chcesz to mnie wywal z funkcji,czy tez calkowicie z forum. to moj ost. post w tym temacie,dziekuje. a teraz ide sie wysrac ;)
pozdrawiam gugun

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2013-04-08, 11:49   
0
UP DOWN

gugun napisał/a:
a na koniec jeszcze zapytam wszystkich,moze znajdzie sie ktos z jajami i mi odpowie. komu az tak bardzo przeszkadzał ten temat i dlaczego?na twoją odp oczywiscie nie licze z wiadomych przyczyn ;)

Cytat:

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materiały

Odpowiedz do tematu