Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
Mariko12 
Wysłany: 2013-06-23, 18:50   Kupię pistolet Air gunsa AZ3 HTE 2
Myślibórz

Tak jak w temacie
Jak coś to pisać na PW

Robertlodz09 
Wysłany: 2013-06-23, 19:59   

Mogę Ci sprzedać Sata 4000 RP ;)
Jak już kupisz jakiś pistolet to nam napisz ;) :D

rogal-master1
Wysłany: 2013-06-23, 20:46   

Ile za sate?

Mariko12 
Wysłany: 2013-06-24, 20:06   
Myślibórz

Jaka cena za sate ? ;P

mareksob 
Wysłany: 2013-06-27, 08:20   

Też mam nowa 4000 RP do sprzedania

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-06-27, 20:17   

To ja tez sprzedam sata 4000 rp... czy Wam też bokiem spieprza powietrze?
I uszczelniacz gowicy rozpylacza się uszkadza przy zwykłych czynnosciach obsługowych?

Jak ktos zainteresowany satami 4000 rp to niech nie czyta tego o usterkach.... :x:

Lub zamienię na iwata supernova hd 1.3-1.4 evo.

Naprawdę,,, nie liczac tych wad to naprawde pistolet bez wad. :fiu:

Ale fajny jest i lepszy od konkurencji na s..

mareksob 
Wysłany: 2013-06-27, 22:58   

Krzysiek ja ze swoją nie mam żadnych problemów o których wspomniałeś w swoim poście. ;)

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-06-28, 17:21   

To nie sa mega problemy.
To taka pierwsza seria z pewnymi problemami.

unek83
[Usunięty]
Wysłany: 2013-06-28, 18:28   

Lackdoctor napisał/a:
iwata supernova hd 1.3-1.4

A Krzychu jaki miałeś rok temu??

Widzę temat wprost dla ciebie napaliłeś się jak szczerbaty na suchary :D :D

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-06-28, 21:31   

unek83,
Rok temu zwykła supernova 1.3 clear.
Niestety wolna, za wolna a do bazy chmurki robila, takie mini, ale nie była do bazy stabilna,,, w końcu to wersja clear.
Odpadały pokretla w trakcie lakierowania, to tez nie była zaleta.
Dlatego evo - bo pokretla tuningowane wkretami ;)
dlatego dysza hd, aby nie była tak przeraźliwie wolna
chmurki?
Skad mam wiedzieć czy hd robi je czy nie?
Sata 4k rp jak nie skrecisz to tez je robi chetnie i namiętnie.
No chyba ze masz dysze 1.2w jak ty unku.
Ale znów wolna jest jak sam mówisz... więc ?
O co ci chodzi?

unek83 napisał/a:
Widzę temat wprost dla ciebie napaliłeś się jak szczerbaty na suchary

Mogę wyrazic swoja opinię?
Bez wyrażania opinii o takich debilnych wpisach jak powyższy. :sciana: :sciana: :sciana:

unek83
[Usunięty]
Wysłany: 2013-06-29, 12:08   

Lackdoctor napisał/a:
Dlatego evo - bo pokretla tuningowane wkretami
dlatego dysza hd, aby nie była tak przeraźliwie wolna
chmurki?

A jesteś pewien czy nie jest też wolna??
Lackdoctor napisał/a:
Mogę wyrazic swoja opinię?

Możesz ja też wyraziłem swoją na temat 1.2W ale ktoś innym napisał, że mu się dobrze lakieruję nią i nie jest wcale wolna :) ... Widzisz opnia opinią ale jak nie masz w łapie to możemy sobie gdybać...

Tak bedziesz szukał spr i w końcu i tak sate 4000 kupisz.
:rotfl: :rotfl:

Masz dobry pistolet który do klaru jest idealny a narzekasz na niego bo coś tam puszcza bokiem...
Kurcze kup sobie ten komplet naprawczy i po sprawie ... ona już dawno zarobiła na niego ..przecież 2 lata bez problemu śmigała...

Czy nie???? :> Bedziesz siał propagandę , że sata to syf i ma pewne problemy ... tzn pierwsza partia...

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-06-29, 13:35   

unek83 napisał/a:
Kurcze kup sobie ten komplet naprawczy i po sprawie

800zł aby wyeliminować błąd saty, gdzie za 2000zł dają podobno jakość, pewność i renomę produktu.

Za chu...steczki nie wydam 800zł za coś co powinna sata gratis zrobić (jak producenci aut.. kilka set tysięcy wzywanych do serwisu bo cos tam... )

Lepiej dac te pieniądze rodzinie a sate okręcić dwa razy szmatą i do ich marketingowców podeslac fotki z tuningowana satą.

Prędzej zamienię na powrót na nową sata 3000 1.3rp digital... nawet doplacę (symbolicznie ;) ) aby mieć sprzęt który nie ma wad wieku dzieciecego. :rotfl:

Teraz pytanie czy zestaw który kupię będzie z serii po korekcie ?
Czy mój korpus potrzebuje korekty (wymiany).

To tak teoretycznie, bo nie jest źle.
Moja usterka zostala wyeliminowana w sposób prosty, skuteczny i trwały.
Założyłem nowy uszczelniacz i zabezpieczyłem go wciskajac stary (uszkodzony, poszarpany przez gwint) .
Teraz nic sie nie przemieszcza, gwint nie łapie uszczelniacza, powietrze bokiem w 90% nie leci.

To starcza, nic nie wymieniam, nic nie zamieniam.
Dzieki koledze Marcusowi mam własnie problem rozwiązany i to tyle w temacie.

PS.
Uważam jednak że produkt za 2000zł powinien być dopracowany a wszelkie wady producent powinien odpowiednio eliminowac nie zostawiajac nabywcy z problemem.
Sata stanela na wysokości zadania i..... zwyczajnie olała kilka set tysiecy problemów...

Ale mam to w dupie.
Pewnie model 5000 tez kupię, ale dopiero jak bedzie wchodzil model 6000 :x: :x: :x:

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-06-29, 13:36   

unek83 napisał/a:
Tak bedziesz szukał spr i w końcu i tak sate 4000 kupisz.

Kupię?
A po co?
Przeciez mam. :shock:

unek83
[Usunięty]
Wysłany: 2013-06-29, 20:40   

Lackdoctor,
No coż pozostaję tobie tylko napisać petycje do Strasburga...
:D :D

Lackdoctor napisał/a:
dają podobno jakość, pewność i renomę produktu.

Dają tylko nie tym co mają je przez 3 ręce i normalnym warsztom a nie takim jak my ^^ ^^

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-06-29, 21:00   

unek83 napisał/a:
No coż pozostaję tobie tylko napisać

Tu napisać że to nie doskonały produkt.
Ale z braku innego,,, będziem sie nadal tym sprzetem odbijać. ;)

unek83
[Usunięty]
Wysłany: 2013-06-29, 21:31   

Lackdoctor napisał/a:
Tu napisać że to nie doskonały produkt.

Nic to nie zmieni :tak:

Dlatego napisałem o tym szczerbatymm.....

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-06-29, 21:34   

unek83 napisał/a:
Dlatego napisałem o tym szczerbatymm.....

Nie kumam tej aronii ;)

PROJEKTER
Wysłany: 2013-06-30, 01:46   

Lackdoctor napisał/a:

PS.
Uważam jednak że produkt za 2000zł powinien być dopracowany a wszelkie wady producent powinien odpowiednio eliminowac nie zostawiajac nabywcy z problemem.
Sata stanela na wysokości zadania i..... zwyczajnie olała kilka set tysiecy problemów...

... Oj biedactwo :cry: ....

Serwis SATA olał tylko Ciebie Lackdoktor razem z twoim wyimaginowany problemem konstrukcyjnym ^^ i może jeszcze z kilku którzy z pośpiechu przy myciu pistoletu albo używania acetonu zrobili sobie podobne kosztowne kuku :tak: Tak się kończy brak wyobraźni i doświadczenia ^^ ... Zanim więc popsujesz tą IWATE co chcesz kupić to może poczytaj instrukcję obsługi ? ... i zmień tani rozpuszczalnik nitro z niewiadomego pochodzenia na specjalny znacznie droższy solvent do mycia pistoletów lakierniczych. Żeby nie było tu za kilka miesięcy postów jaki to szajs ta ... Supernova ^^ .

Beczysz dokładnie tak samo jak ci co zacierają nowe silniki ( krzywki na wałkach rozrządu ) bo się im ubzdurało że olej to olej .... dzieli się na syntetyczny, półsyntetyczny i mineralny i z tą przebogatą wiedzą nie czytając instrukcji i olewając zalecenia producenta samochodu robią sobie co trzecią wymianę oleju .... jedną wymianę silnika ^^ dalej olewając fakt że specjalne silniki wymagają specjalnego oleju, a czasy uniwersalnego MOBILA 1 odchodzą do Historii.

Piszczą potem ci zmotoryzowani specjaliści omijający ASO szerokim łukiem .... na formach internetowych jakie to teraz VW czy FORD produkuje tandetne silniki. :x:

Chciałbym doczekać takiego dnia żebyś choć raz w życiu zachował się jak facet z jajcami i przyjął pokornie na klatę fakt żeś z niewiedzy i oszczędności coś spier dzielił , albo zwyczajnie popsuł i zniszczył ... ale pewnie się nie doczekam bo TY nieomylny doktor wszechwiedzy jesteś i twoją życiową rolą jest poprawiać gów niane produkty i wyroby tych durnych inżynierków bez pojęcia o praktyce. :sciana:

Zmądrzej człowieku !

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-06-30, 09:08   

PROJEKTER napisał/a:
Zmądrzej człowieku !

Zmądrzałem i juz nie będę odgrzewał kotleta.
Przecież razem przerabialismy ten temat juz kiedyś a dogłębniej na PW.

I powiem Ci Robercie że niech to zostanie na PW, bo to co teraz piszesz to zaprzeczenie samemu sobie i ... resztę znasz.

PROJEKTER napisał/a:
Serwis SATA olał tylko Ciebie Lackdoktor

Serwis sata powiedział krótko...... kur*a co znów ten nawiedzony Projekter pier*oli za bzdury.
Potem..... prosze podesłać pistolet, my tam poskrobiemy zadziora i bedzie ok.

To ja podziekował za takie skrobanie, bo to nie problem ginekologiczny :rotfl:

A problem urasta do Twojej tajemnicy wiary... w sata.
Oficjalnie super,,, nieoficjalnie... dali ciała. :x:

PROJEKTER
Wysłany: 2013-06-30, 23:06   

A Ty dalej ... srata tata i dalej tylko same bzdury z tego są na forum. :nie:

Jakieś tajemnice z PW, tajne układy firm, tajne organizacje fanatyków SATA dybiących na twoje jakże bezcenne życie i jeszcze jakiś związek wyznaniowy kultu SATA , a przeciw temu wcielonemu złu jeden "biały rycerz o czystym sercu" .... ser ( z dziurami ) Lackdoktor obrońca uciśnionych przez germański szajs i zło HVLP / RP

Ty to najpierw się "naum raz na jutro", że to co na PW to nie istnieje w publicznej przestrzeni. Jak masz coś do przytoczenia to cytuj posty i podawaj ich lokalizację żeby każdy wiedział żeś wiarygodny, a nie gówno warty Usher wytrzepujący teorie z du py :tak: niby z PW, niby z rozmowy przez telefon, niby z e-maila.

Bzyczysz coś teraz w tym temacie, że cię serwis chciał wyrolować, że Projekter pie przy bzdury, że cwany z Ciebie inżynier i znawca konstrukcji pistoletów, .... a jak na razie to wychodzi na to, że najzwyczajniej w świecie nie potrafisz umyć i poprawnie złożyć prostego pistoletu ( a w zasadzie zamontować dyszy powietrznej na korpusie ) i przez pośpiech, rozwaliłeś w nim skutecznie uszczelkę. Do tego jesteś chytry i masz roszczeniową postawę więc szukasz winnych ... po za sobą i swoją Norą. :shock:

To banał Krzysiu ... i nic nie pomogą twoje opowieści o światowym spisku SATA i wypuszczeniu bubla 4000, a następnie przez hipnozę marketingową wmówienie użytkownikom na całym świecie, że to najlepszy pistolet do refinishu :tak: Czy Ty widzisz to że jesteś jedyny .... a nawet jakby takich jak TY była setka to i tak przyczyna pozostaje taka sama, bo rzekoma wada ^^ ^^ ... nie występuje u tysięcy innych użytkowników tego modelu :tak:

Ujmując sprawę statystycznie jesteś w grupie tych lakierniczych pajaców którzy nie dorośli jeszcze do posiadania markowego ... wrażliwego na głupotę ... aparatu natryskowego do refinishu. 90 % wszystkich wad i problemów pistoletami to ich nieprawidłowa obsługa i serwis. 90 % Tyle. .... i nie ma Tu jak widzisz żadnego problemu ... ogólnoświatowego razem ze spiskiem, czy udziałem diabła ^^ Jest tylko głupota użytkownika ^^

unek83
[Usunięty]
Wysłany: 2013-07-01, 09:27   

Lackdoctor,
Jak to nie rozumiesz ?? Przecież ty jesteś miszczemmm
Lackdoctor napisał/a:
aronii

W nie których momentach sam już nie wiesz co piszesz-gubisz się i włącza się tzw schizofrenia :D :D

Ale wyjaśnię Tobię w pierwszym poscię w tym temacie napisałem, że napaliłeś się jak szczerbaty na suchary
Ktoś tam napisał , że chce sprzedać sate potem 2 tak samo a ty odrazu jak ten ,,szczerbaty,, napisałeś to ja też sprzedaje . booo sata puszcza bąki z głowicy...
I co to dało popisaleś sobie, że sata jest beee i nie wydasz kasy na nowy komplet naprawczy ..

A dalej i tak sata psikasz u siebie...
Coś zmieniło się ?? poza tym, że sobie popisałeś??
Nie ;) ;)
sata dalej się sprzedaję :) I NIE ZMIENISZ TO ...

Robertlodz09 
Wysłany: 2013-07-01, 10:14   

unek83 napisał/a:
Ktoś tam napisał , że chce sprzedać sate

Ta Sata 4000 (o której to możliwości sprzedaży nadmieniłem) to po znajomym który zginął w wypadku motocyklowym ,dokładnie to sprzedawała ją wdowa po zmarłym :tak:
I to była jedyna przyczyna sprzedaży tego pistoletu.... :tak:

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-07-01, 16:33   

unek83 napisał/a:
I NIE ZMIENISZ TO ...

Tego a nie to... naum się języka ojczystego kolego.

unek83,
Nie błaznuj i tu, bo wazeliny Ci nie starczy.

A sam Wiesz co ja sądze o takich profesjonalistach jak Ty i kilku innych ..... co w pedzie ku profi zapedzili sie w szara strefe,,,, bo po co się dzielić?

A na forum to bajki dzieciakom możesz nawijać.
Kazdy ma swój rozum ,,, nawet projekter.

PW istnieje,,, fajne archiwum dwulicowości kolego Robercie.

Pozdro.

unek83
[Usunięty]
Wysłany: 2013-07-01, 18:15   

Lackdoctor,
Wymyśl coś nowego bo to już nudne robi się....
Cały czas to samoooo.....
Starość już ciebie chyba dopadła !!!

Dwulicowy to ty jesteś i nie jeden user tego i tamtego forum na tym się przejechał..
Śmieszny jesteś, że jeszcze napisałeś o pw kto jak kto ale ty jesteś w tym najlepszy aby wyciagnąć coś a potem pisać wszedzie...

wazelia to ty walisz z postu na post przeczytaj sobie swoje wpisy...

Ps cały dzień na tym myślałeś??? :help: :help:

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-07-01, 19:10   

unek83,
Nie jestem doktorem od Twoich kompleksów.
Pozdrawiam i zdrówka zycze.

PS.
Aby w temacie pozostać.

Zamienię swoją satę na ....
Jesli komus nie przeszkadza mało znaczaca wada fabryczna która działa destrukcyjnie na uszczelnienie dyszy rozpylacza.

unek83
[Usunięty]
Wysłany: 2013-07-01, 19:25   

Lackdoctor napisał/a:
Nie jestem doktorem od Twoich kompleksów.

To ty masz kompleksyyy ^^ ^^ Najpierw nasrasz w temacie a potem odwracasz kota ogonem ^^ ^^

Chyba słoneczko przygrzało trochę w tą .... dzisiaj ^^ ^^

unek83
[Usunięty]
Wysłany: 2013-07-01, 19:40   

A właśnie zapomniałem ty nie wiesz co u starych userów - przecież spaliłeś sobie wszedzie mosty...
Nikt nie rozmawia z tobą bo jak z schizofrenikiem rozmawiać :blee:
Tylko nowych werbujesz i wciskasz im na pw jaki z ciebie wujek dobra rada..

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-07-01, 19:45   

unek83,
Nie potrafię rozmawiac z osobnikiem co jego IQ zaczyna sie od zera.
:x: :x: :x:

unek83
[Usunięty]
Wysłany: 2013-07-01, 19:54   

Lackdoctor napisał/a:
zaczyna sie od zera

Ale ja mam -2 ^^ ^^ NIEDOPUSZCZONY DO RUCHU :x:

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-07-01, 20:34   

unek83 napisał/a:
Ale ja mam -2

Ok.
Rozumiem , przykro mi. :shock:

Mariko12 
Wysłany: 2013-07-01, 20:59   
Myślibórz

Kurde dałem ogłoszenie a tu taki cyrk hehe ^^

unek83
[Usunięty]
Wysłany: 2013-07-01, 21:43   

Mariko12, spoko
Krzysztof to taki osobnik który w każdym temacie umie tylko nasrać i nic wiecej. ^^ ^^

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Ogłoszenia » Rodzaj ogłoszenia » Kupię

Odpowiedz do tematu