Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
8ball
Wysłany: 2013-09-29, 12:59   Dziura w poszyciu, koszt naprawy.
0
UP DOWN

Witam,
sprawa wygląda tak: http://img407.imageshack.us/img407/9651/x9b8.jpg
To element znajdujący się pod zderzakiem. Kiedyś po ściągnięciu zderzaka zauważyłem nalot rdzy, zeszlifowałem i pomalowałem farbą miniową. Po jakimś czasie, przy okazji ściągnięcia zderzaka zauważyłem, że znów coś wyskakuje. Po zeszlifowaniu okazało się, że jest dziura. Tymczasowo zakleiłem taśmą, żeby żadne zabrudzenia nie dostały się do środka, bo to miejsce blisko nadkola.
Jeździłem tak od wiosny, a teraz przy okazji ogólnego ogarniania samochodu chciałbym dać to jakiemuś fachmanowi do zrobienia, bo sam to najwyżej pianki umiałbym napuścić, ale takie rzeczy nie w tym aucie.

Do rzeczy, jak miałaby wyglądać naprawa tego elementu? Chcę żeby było porządnie, zakonserwuję sobie sam, zawsze mam gdzieś w garażu puszkę fluidolu, na zdjęciu po lewej stronie widać korek do konserwacji.
No i jakie byłoby koszty tego?

Dodam, że na zdjęciu wygląda to gorzej niż w rzeczywistości, ale to dobrze, bo lepiej widać. Chociaż wiadomo, najlepiej byłoby pomacać, ale myślę, że jesteście w stanie coś o tym powiedzieć.

Z góry dziękuję za pomoc!

hematol 
Wysłany: 2013-09-29, 23:40   
0
UP DOWN

8ball napisał/a:
jeździłem tak od wiosny, a teraz przy okazji ogólnego ogarniania samochodu chciałbym dać to jakiemuś fachmanowi do zrobienia, bo sam to najwyżej pianki umiałbym napuścić, ale takie rzeczy nie w tym aucie.

Więc daj to "Fachmanowi" on również zrobi Tobie kosztorys narawy. :spoko:

8ball
Wysłany: 2013-10-01, 00:20   
0
UP DOWN

Jedno z większych for o tej tematyce i dostaję taką odpowiedź.

Ze zdjęcia nie da się wyczytać nie wiadomo czego, ale liczyłem na posty typu "ja bym to zrobił tak i tak/koszt nie powinien przekroczyć tyle i tyle".

KK 
Wysłany: 2013-10-01, 01:07   
0
UP DOWN

Dla mnie koszt około 30zł + 20 groszy.
5tka benzyny i pudełko zapałek.

Ja bym to zrobił tak, wylał 5 litrów benzyny na auto, podpalił zapałkami i uciekał.
Koszt nie duży i duma ze zrobienia czegoś własnoręcznie.
Nie poddawaj się.

A tak na serio...nikt Ci nie odpisuje ponieważ na forum podobnych tematów jest kilkanaście, tylko musi Ci się zachcieć, aby poszukać.

8ball
Wysłany: 2013-10-01, 14:19   
0
UP DOWN

Szukałem i nie znalazłem podobnego przypadku.

Moglibyście trochę pomóc i dać linka, ale lepiej ponabijać bezsensowne posty.

hamir 
Wysłany: 2013-10-01, 16:17   
0
UP DOWN

8ball, najlepiej podjedz do jakiegos zakladu,aby to wycenili.Tak na sucho to trudno cokolwiek wycenic.Takie gadzety trzeba widziec na zywca :spoko:

8ball
Wysłany: 2013-10-01, 16:27   
0
UP DOWN

Zdążyłem podjechać, ale wcześniej chciałem już coś wiedzieć. Na przykład jak to porządnie powinno się zrobić.

Wiecie... "Jakość ASO w cenie w stodole u Józefa".

8ball
Wysłany: 2013-10-04, 17:28   
0
UP DOWN

30zł.

:x:

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu