Szukaj FAQ Album

Zamknięty przez: DrCruel 2016-10-18, 21:59
Autor Wiadomość
Matix 
Wysłany: 2014-03-07, 23:30   

POLYKAR.PL, też sprzedajesz Mipe ??? Mógłbyś wysłać orientacyjne ceny detaliczne na PW???

mariusz80 
Wysłany: 2014-03-07, 23:34   

Ma mega zajebiaszcze ceny na Mipe :-)

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-03-07, 23:36   

mariusz80 napisał/a:
Ma mega zajebiaszcze ceny na Mipe :-)

nie przesadzaj ... po prostu normalne :)

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-03-07, 23:37   

Matix napisał/a:
Mógłbyś wysłać orientacyjne ceny detaliczne na PW???

na PW mogę tylko napisz mi na PW co Cię interesuje bo całego asortymentu nie mam na stanie i w razie zamówienia trzeba niestety czekać - cos na ten temat wie mariusz80 .....

mariusz80 
Wysłany: 2014-03-07, 23:45   

Boguś nie przesądzaj :-) nawet na przykładzie załatwiłeś mi podkład 4+1 komplet 4 litry za 220zł a w mieszalni powiedzieli mi co najmniej 280zł . Tylko teraz nie podnieś cen hehe :-P

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-03-08, 00:01   

mariusz80 napisał/a:
Tylko teraz nie podnieś cen hehe

kurna ! mogłeś napisać :( ... żarcik taki .... a tak szczerze - ceny są takie bo brałeś też POLY . Przekonasz się do pomarańczy to ceny utrzymamy ... :)

mariusz80 
Wysłany: 2014-03-08, 00:06   

Coś za dużo napisałem? Ano wziąłem podobno ok zobaczymy. Jak mi przypasuje to będę brał czemu nie :-)

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-03-08, 00:11   

mariusz80 napisał/a:
Coś za dużo napisałem?

nie ma się czego wstydzić :) .... PolyKar w linii ProLine to naprawdę dobry produkt ... zobaczysz , powąchasz , nałożysz , poszlifujesz ... będzie OK , uwierz ....

mariusz80 
Wysłany: 2014-03-08, 00:14   

Ale ja się nie wstydzę! Wziąłem szpachlę Polykar i zamierzam ją wypróbować :-)

zloty213 
Wysłany: 2014-03-08, 09:07   
złoty

mariusz80 napisał/a:
Wziąłem szpachlę Polykar i zamierzam ją wypróbować :-)

I nie pożałujesz, ja jestem zadowolony :)
Jak dobrze że Boguś mieszka tak blisko ;)

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-08-12, 17:23   

Promocja w stylu "po bandzie" :D

Lakier bezbarwny POLYkar Compact HS 2:1 w cenie za komplet 1,5 litra - 39,67 zł brutto. Promocja obowiązuje przy jednorazowym zamówieniu produktów z oferty www.polykarshop.pl na kwotę 200 zł brutto. Oczywiście lakier wliczany jest do wartości zamówienia. Czyli oprócz klaru wystarczy zamówić produkty na 81 zł :shock:

mariuszcwa 
Wysłany: 2014-08-18, 18:01   

Do kiedy ta oferta obowiązuje ? Bo może skuszę się na jakieś zakupy ;>

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-08-18, 21:00   

Od dzisiaj do 20 sierpnia kolejne materiały w promocyjnych cenach : szpachle ( metalik i finex w opakowaniach 2kg ), podkład ( kolor biały ) i lakiery bezbarwne ( POLYkar i U-POL ).
Zamówienia prosimy składać za pośrednictwem sklepu - www.polykarshop.pl

mariuszcwa 
Wysłany: 2014-08-20, 08:17   

POLYKAR.PL, Mam szybkie pytanko, czemu nie mogę wybrać na stronce sposobu dostawy ? Przed chwilą miałem że wysyłka pobranie domówiłem parę rzeczy i tylko mogę wybrać odbiór osobisty ... :< Waga to zawyżając 15kg nie więcej. Chyba że jestem ślepy i nie wiem gdzie nacisnąć żeby zmienić sposób dostawy ;x Ps. Już jest, widocznie chwile coś na stronie się stało ;) . Już zamówione, relacje zdam w najbliższym czasie :)

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-08-25, 19:10   

Do 27 sierpnia do 40% w dół .

rogal-master1
Wysłany: 2014-08-26, 18:00   

Na wszystkie produkty?

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-09-11, 21:32   

Do 15 września robimy rabatowanko na klar i podkład. Może ktoś zainteresowany ? Jeśli tak to wbijać na www.polykarshop.pl i klikać w baner z informacją o promocji lub na zakładkę "Zestaw-Set" :spoko:

Lackdoctor 
Wysłany: 2014-09-11, 22:54   

A sam klar bez podkładu mogę jakoś promocyjnie zakupić?

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-09-18, 20:08   

Dokonując zakupów na www.polykarshop.pl w dniach 19-26 września za przesyłkę płacicie tyle co nic czyli ZERO :shock:

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-09-19, 21:26   

Zapraszamy na nasz fanpage www.facebook.com/POLYkarPL .Tam znajdziecie nowości i informacje. Na przykład takie, że od 19 do 26 września zakupy w sklepie premiowane są darmową wysyłką :)
Poniżej dwa z wielu produktów dostępnych w sklepie www.polykarshop.pl . Są to produkty klasy premium TURBO Premium Refinish System.

pawel1108 
Wysłany: 2014-09-19, 22:03   lakier c072

lakier bezbarwny C072 już wypróbowany, szczerze polecam, bardzo stabilny i nie gazuje nawet przy 3-4 warstwach, dobry towar :spoko:

mariusz80 
Wysłany: 2014-09-19, 22:46   

:spoko:

mariuszcwa 
Wysłany: 2014-09-20, 09:05   

Kurdę chyba fajny klar się szykuję. Mam jeszcze z 4 pełne puchy więc na razie nie kupie :<. Pobraniowa wysyłka też free? Zakupy za ponad 400 brutto .

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-09-20, 11:19   

Przesyłka pobraniowa również jest darmowa :)

pawel1108 
Wysłany: 2014-09-20, 17:50   C072

Turbo C 072

mariuszcwa 
Wysłany: 2014-09-27, 20:42   

Przepraszam za offtop ale nie wiem gdzie to wrzucić. Praca wykonana na produktach polykar. Cały proces : Fertan, podkład epoksydowy troton, podkład akrylowy polykar biały, szpachla uni wypełniająca polykar, szpachla wykończeniowa polykar, podkład szary polykar, baza t4w , klar polykar na 1.5 warstwy. Auto dla mnie i zaryzykowałem klar polykar, czas pokaże jak się zachowa :) . Co do nakładania jest bardzo łatwy w "obsłudze" i szybko schnie, (23* w norze) z 30 minut i już nie przyjmował pyłów :) . Zdjęcia :

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-09-27, 22:49   

mariuszcwa napisał/a:
zaryzykowałem klar polykar, czas pokaże jak się zachowa

dramaturgia lakierowania jak w horrorach Hitchcocka .... ^^ jak się zachowa ? mam nadzieję grzecznie i będzie długie lata pięknie błyszczał :spoko:

mariuszcwa 
Wysłany: 2014-09-28, 07:30   

POLYKAR.PL napisał/a:
mariuszcwa napisał/a:
zaryzykowałem klar polykar, czas pokaże jak się zachowa

dramaturgia lakierowania jak w horrorach Hitchcocka .... ^^ jak się zachowa ? mam nadzieję grzecznie i będzie długie lata pięknie błyszczał :spoko:

Tyle co mnie kosztował ten klar , to jak najtańszy z mieszalni którą odwiedzałem :) . Tylko tamten klar z mieszalni po roku robił się "biały" i polerka pomagała tylko na miesiąc ;x.
Zapomniałem dodać jednego, "niestety" nie ściemnia sreberka ^^ . Do drzwi odcień nie pasuję (drzwi są ciemniejsze, i w dodatku całe w chmurach :) ), do tylnego błotnika jest taki sam :) . Teraz wyjazd na ramę, i trzeba będzie myśleć o lakierowaniu reszty :)

POLYKAR.PL
Wysłany: 2015-01-22, 18:35   

nowa, niższa cena tylko do północy ... podkład akrylurethan POLYkar Pro-Line Premium

http://www.polykarshop.pl...ourethanowy/108
http://www.polykarshop.pl...ine-PREMIUM/189

i inne promocje - pooglądajcie ...

Wciąż obowiązuje fajna promocja na materiały TURBO - marka należąca do General Paint Company - www.turborefinish.com - jednego z najszybciej rozwijających się na świecie producentów branży car-refinish ... jak mielibyście jakieś pytania - służę :)

zapraszam serdecznie do polubienia fanpage firmy pod adresem www.facebook.com/POLYkarPL
jedno kliknięcie - a jak wiele znaczy :spoko:

w załączeniu fotki z dostawy produktów dla jednego z użytkowników forum - przekonał się do klaru po czym zamówił od razu 10 litrów - ma chłopak rozmach :spoko:
i przesłał kilkadziesiąt zdjęć - ale cóż zdjęcia ... w oryginale to jest efekt :fiu: www.turborefinish.com

darek1
Wysłany: 2015-01-22, 19:24   

Witam ! polykar cena taśmy Smart jest fajna ale juz po odznaczeniun szerokości cena sie zmienia na wyższą . Cy nie należałoby napisac na stronie ze taśma jest od 2,20 zł w górę . Cena trochę myląca .

Lackdoctor 
Wysłany: 2015-01-23, 00:44   

darek1 napisał/a:
ale juz po odznaczeniun szerokości cena sie zmienia na wyższą .

To chyba normalne ?

POLYKAR.PL
Wysłany: 2015-01-23, 20:08   

darek1, gwoli wyjaśnienia . Konfiguracja platformy sklepowej, z której korzystam zezwala na wprowadzenie tak zwanych wariantów produktów. O co chodzi już wyjaśniam. Produkty jednorodne można umieścić w jednej ofercie zaznaczając tylko na przykład różnice w szerokości, wadze, gradacji itp. Taśma lakiernicza to jeden produkt występujący w różnych szerokościach. Niestety też w różnej cenie. Wprowadzając go do sklepu wprowadziłem opcję szerokości natomiast z automatu pokazywana jest najniższa cena to jest cena taśmy 19mm . Zaznaczając opcję 30mm lub 48mm wyświetla się cena danego produktu. Żadnej ściemy ani próby oszustwa tu nie widzę . Oglądasz asortyment , wybierasz szerokość i pokazuje się cena. Jeżeli cena Ci pasuje podejmujesz decyzję o zakupie jeżeli natomiast nie pasuje - odstępujesz od zakupu . To tyle żeby była jasność w temacie .

PS. A na marginesie dziękuję za zakupy i polecam się na przyszłość :spoko:

kalbi 
Wysłany: 2015-01-31, 20:47   

POLYKAR.PL napisał/a:
PS. A na marginesie dziękuję za zakupy i polecam się na przyszłość
ja zakupy w Polykar też zrobiłem, może nie zbyt częste ale w 100% polecam, dobre ceny i przyzwoite materiały. Częstotliwość się zmieni chyba bo powoli rezygnuję z APP na rzecz Bogutka.
PS nie jest to reklama tylko moje spostrzeżenia :D

KK 
Wysłany: 2015-01-31, 23:00   

Powiedzcie mi natomiast co z bazami? Wszyscy robią zakupy, klary, szpachle, podkłady...a bazy z mieszalnika innej firmy? Gdzie tu zgodność z jednym systemem.

kalbi 
Wysłany: 2015-01-31, 23:16   

KK napisał/a:
Gdzie tu zgodność z jednym systemem.
raz kozie śmierć ;)

unek
Wysłany: 2015-02-01, 10:22   

Cytat:
raz kozie śmierć
Dokładnie ^^ ja też wziąłem na próbę Turbo :D ale jeszcze trochę musi wody upłynąć aby coś napisać ...

kalbi 
Wysłany: 2015-02-01, 11:30   

unek napisał/a:
Dokładnie ja też wziąłem na próbę Turbo ale jeszcze trochę musi wody upłynąć aby coś napisać ...
ten Turbo 72 ma niezły połysk i łatwość aplikacji więc dla początkującego jak i weterana nie będzie jakimś wyzwaniem. Co mi się w nim podoba to to, że idzie zapyłka plus jedna warstwa - i wychodzę. jedynie może cena do najniższych nie należy ;)

unek
Wysłany: 2015-02-01, 12:40   

kalbi napisał/a:
ten Turbo 72 ma niezły połysk i łatwość aplikacji
To też już zauważyłem .. tylko nie wiem jak to wygląda po czasie ..
Minusem w moich warunkach jest to, że przy normalny utwrdzaczu zostawia ślady po palcach na 2 dzień ..tzn można go przepiłować papierem i zrobić polerkę ale do pełnego utwardzenia jeszcze musi trochę upłynąć ...
Temp w czasie aplikacji 20 . przez godz taka sama później przez noc 15 .. nie wygrzewałem go jeszcze promiennikiem . i nie stosowałem szybkiego utwrdz ale chyba narazie go nie ma w ofercie u Bogusia ;)

kalbi 
Wysłany: 2015-02-01, 13:06   

ja lakierowałem auto teścia tym lakierem na testy. Minęły narazie 2 miesiące i nic się nie dzieje.

POLYKAR.PL
Wysłany: 2015-02-03, 20:23   

Miał być dostępny od wczoraj ale czekam na dostawę :sciana:
Tymczasem ulotka dotycząca lakieru TURBO C050 . Cena detaliczna to 85 zł . Dla stałych klientów oczywiście oferta specjalna :spoko:
Zapraszam do odwiedzin www.polykarshop.pl

POLYKAR.PL
Wysłany: 2015-02-03, 22:13   

kalbi, miną lata i będzie taki jak go nałożyłeś :) spooooko :)

POLYKAR.PL
Wysłany: 2015-02-03, 22:14   

kalbi napisał/a:
ja lakierowałem auto teścia tym lakierem na testy. Minęły narazie 2 miesiące i nic się nie dzieje.

kalbi, miną lata i będzie taki jak go nałożyłeś :) spooooko :)

sev-car
Wysłany: 2015-02-03, 22:18   

POLYKAR.PL, prowadzisz tylko sprzedaż internetową czy na miejscu też? Mam nie daleko do Ciebie to bym może kiedy wstapił ;)

POLYKAR.PL
Wysłany: 2015-02-06, 09:25   

Jedne z wielu promocji - POLYkar "baranek" czyli środek ochrony karoserii w opakowaniach 1 litr , kolor szary i czarny w cenie 10 zł / szt .

http://www.polykarshop.pl...ia-karoserii/81

Podkład akrylowy POLYkar Pro-Line Medium w cenie 37,50 zł / kpl

http://www.polykarshop.pl...Line-MEDIUM/197

zapraszam na www.polykarshop.pl :spoko:

hansio
Wysłany: 2015-02-06, 13:44   

szefie link do promo nie bangla...

POLYKAR.PL
Wysłany: 2015-02-13, 20:54   

Jeden z forumowiczów napisał cyt. "Jakoś nie mam przekonania do mało znanych firm ...."

W takim razie, ta mało znana firma obecna w 59 krajach na świecie , istniejąca od 1960 roku proponuje nowość na polskim rynku czyli lakier bezbarwny fast uhs C075. Dostępny u stacjonarnych przedstawicieli marki oraz w sklepie internetowym pod adresem

http://www.polykarshop.pl...5-l-komplet/206

POLYKAR.PL
Wysłany: 2015-02-16, 09:25   

W dniach 16 i 17 lutego o 30% niższa cena na lakier bezbarwny. Zapraszam na www.polykarshop.pl

Kurytoo88
Wysłany: 2015-02-16, 10:10   

Kupiłem ten was lakier i jak najbardziej polecam dobry jest na podkładówke :)

hansio
Wysłany: 2015-02-17, 14:27   

ja miałem kupić ale jak strona firmy nie działa to nie dobrze :x:
tylko szop został? ocb

POLYKAR.PL
Wysłany: 2015-02-17, 20:44   

hansio, jak strona nie działa ? Moze coś źle wpisujesz ? wpisz www.polykar.pl i musi być dobrze :spoko:

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Ogłoszenia

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi