Szukaj FAQ Album

Przesunięty przez: Tech 2009-04-22, 20:34
Autor Wiadomość
marek
Wysłany: 2008-03-10, 21:09   pęknięta szyba
Gość
Jeśli musicie wyciąć szybę bo słupek jest zgięty i prawdopodobnie ta szyba przy wycinaniu pęknie to kto ponosi jej koszta: klient czy wy ?

rbfm 
Wysłany: 2008-03-10, 22:24   
0
UP DOWN

mowimy klientowi ze jest mozliwosc ze peknie i nie bierzemy za nia odpowiedzialnosci. to chyba logiczne ?

DUMM 
Wysłany: 2008-03-11, 00:44   
0
UP DOWN

I w tym momęcie albo koleś się decyduje albo nie ... wszystko w temacie.

marek
Wysłany: 2008-03-11, 19:21   
Gość
a jeżeli muszę wyciąć szybę żeby usunąc rdzę spod uszczelki?

rbfm 
Wysłany: 2008-03-11, 19:23   
0
UP DOWN

marek napisał/a:

to wycinasz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
no chyba ze usuwasz bez wycinania.....

chlopie, nie masz innych zmartwien? czy jestes dzieckiem i trzeba ci wszystko tlumaczyc i prowadzic za raczke ?

Bisuside14 
Wysłany: 2008-03-11, 19:32   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D

rbfm napisał/a:
marek napisał/a:

to wycinasz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
no chyba ze usuwasz bez wycinania.....

chlopie, nie masz innych zmartwien? czy jestes dzieckiem i trzeba ci wszystko tlumaczyc i prowadzic za raczke ?

No nie moge :razz: ..... kolo sie poprostu pyta, żeby nie mieć później żadnych kłopotów z klientem(odszkodowania, bo tego nie było w umowie itp..)

rbfm 
Wysłany: 2008-03-11, 19:34   
0
UP DOWN

Bisuside14 napisał/a:
No nie moge :razz: ..... kolo sie poprostu pyta, żeby nie mieć później żadnych kłopotów z klientem(odszkodowania, bo tego nie było w umowie itp..)

a co nie dostal odpowiedzi w pierwszym poscie?

marek
Wysłany: 2008-03-11, 21:27   
Gość
pytanie do rbfm: ile szyb udało ci się wyciąć które zostały źle wklejone ?

marek
Wysłany: 2008-03-11, 21:33   
Gość
czasami zdarza się że ktoś wklejając docisnoł szybę do blachy i nie da się jej wyciąć ale jest już po fakcie bo uzgadniając z klientem o tym nie wiedziałeś i co wtedy?

rbfm 
Wysłany: 2008-03-11, 21:51   
0
UP DOWN

marek napisał/a:
pytanie do rbfm: ile szyb udało ci się wyciąć które zostały źle wklejone ?

a po co zadajesz takie pytanie ?

marek napisał/a:
czasami zdarza się że ktoś wklejając docisnoł szybę do blachy i nie da się jej wyciąć ale jest już po fakcie bo uzgadniając z klientem o tym nie wiedziałeś i co wtedy?

nie moze dojsc do takiej sytuacji bo sprawy rozbicia szyby uzgadniam przed robota. jesli ty robisz inaczej to plac za nowa szybe.

po co w ogole zalozyles ten watek ?

marek
Wysłany: 2008-03-11, 22:13   
Gość
bo kiedys mi sie trafiła szyba źle wklejona i niestety pękła a lakiernicy których znam wycinają szyby na swoją odpowiedzialnośc więc chciałem poznać zasady innych lakierników

rbfm 
Wysłany: 2008-03-11, 22:24   
0
UP DOWN

marek napisał/a:
bo kiedys mi sie trafiła szyba źle wklejona i niestety pękła a lakiernicy których znam wycinają szyby na swoją odpowiedzialnośc więc chciałem poznać zasady innych lakierników

no to skoro przydarzylo ci sie ze pekla to miales nauczke zeby nie brac odpowiedzialnosci. ale zeby sie pytac o takie rzeczy innych? ja mam w dupie jak co kto robi i robie po swojemu. czy jesli bysmy ci napisali ze bierzemy odpowiedzialnosc za takie rzeczy to uznalbys to za standard i tez tak robil ?

marek
Wysłany: 2008-03-11, 22:39   
Gość
byc może ,w końcu sam świata nie zmienię

ewa
Wysłany: 2008-03-13, 23:38   
Gość
warsztat mamy ubezpieczony "od " takich przypadków ,ale ze względu na "udział własny" korzystamy często z usług firmy "od szyb" ,bo tak się opłaca .

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu