Szukaj FAQ Album

Przesunięty przez: DrCruel 2009-04-16, 08:53
Autor Wiadomość
pedington
Wysłany: 2008-04-05, 18:13   Spectral Wave
0
UP DOWN

Witam serdecznie wszystkich, od długiego czasu pilnie śledzę wszystko o czym się na forum "mówi".
interesuje mnie system Spectral Wave Novola, czy ktoś już na tym pracuje, jeżeli tak to jakie są opinie na temat tego produktu, czy warto wchodzić w ten temat?

marikk 
Wysłany: 2008-04-06, 10:19   
0
UP DOWN

Było już troche na ten temat http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=601

pedington
Wysłany: 2008-04-06, 11:33   
0
UP DOWN

Ok. ale ponawiam pytanie "czy ktoś już na tym pracuje, jeżeli tak to jakie są opinie na temat tego produktu, czy warto wchodzić w ten temat? "

Benos77
Wysłany: 2008-04-06, 20:00   
0
UP DOWN

Cisza to też jakaś odpowiedź...Choć kibicuje Novolowi nie od dzisiaj to wydaje mi się że ze Spectral Wave im nie wyszło.

rbfm 
Wysłany: 2008-04-06, 20:45   
0
UP DOWN

Cytat:
Cisza to też jakaś odpowiedź...Choć kibicuje Novolowi nie od dzisiaj to wydaje mi się że ze Spectral Wave im nie wyszło.

za wczesnie na takie wnioski. po prostu nikt nie uzywa, skoro nadal w sprzedazy stary system.

baqo 
Wysłany: 2008-04-06, 20:53   
0
UP DOWN

rbfm napisał/a:
po prostu nikt nie uzywa, skoro nadal w sprzedazy stary system
niech czekają! dyrektywa nie ominie,a inne firmy zajmują miejsca na warsztatach.

rbfm 
Wysłany: 2008-04-06, 22:24   
0
UP DOWN

baqo napisał/a:
niech czekają! dyrektywa nie ominie,a inne firmy zajmują miejsca na warsztatach.

spokojna twoja rozczochrana. w krakowie 99% warsztatow omija dyrektywe z powodzeniem.

baqo 
Wysłany: 2008-04-07, 08:01   
0
UP DOWN

rbfm napisał/a:
w krakowie 99% warsztatow omija dyrektywe z powodzeniem.
do czasu!i są to pewnie garażowcy. wszystkie porządne warsztaty robią zgodnie z normami unijnymi, czyli na wodzie,dziwię się tylko że jeszcze konwencjal jest w sprzedaży. może to ten ostatni rok, albo do pierwszej kontroli :mrgreen: :mrgreen: . dlaczego dyrektywa ma obowiązywać te warsztaty co inwestują w sprzęt, a garażowcy to mają jakieś uprzywilejowania i wciąż robią rozpem. jak zniknie rozp to i zniknie część garaży ,bo nie chciałbym malować wodą bez kabiny i wdychać wodne opary :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a co z tym idzie zniknie część konkurencji i właściciele pojazdów samochodowych docenią wtedy naprawy blacharsko -lakiernicze. POWODZENIA :!:

pedington
Wysłany: 2008-04-07, 08:30   
0
UP DOWN

Dyskusja rozgorzała, ale odpowiedzi na postawione pytanie nikt nie udzielił.
Czy nikt nie pracuje na materiałach NOVOLA a konkretnie na "MIESZALNIKU WODNYM"?
Właśnie zamierzam podjąć decyzję wstawienia do siebie "Spectral Wave" i dlatego z uporem maniaka szukam informacji z "pierwszej ręki" czyli od osób pracującvych już tym systemem.

rbfm 
Wysłany: 2008-04-07, 11:30   
0
UP DOWN

baqo, mylisz sie. nie tylko garazowcy olewaja dyrektywe.

ixell
Wysłany: 2008-04-08, 01:03   
0
UP DOWN

baqo napisał/a:
rbfm napisał/a:
w krakowie 99% warsztatow omija dyrektywe z powodzeniem.
do czasu!i są to pewnie garażowcy. wszystkie porządne warsztaty robią zgodnie z normami unijnymi, czyli na wodzie,dziwię się tylko że jeszcze konwencjal jest w sprzedaży. może to ten ostatni rok, albo do pierwszej kontroli :mrgreen: :mrgreen: . dlaczego dyrektywa ma obowiązywać te warsztaty co inwestują w sprzęt, a garażowcy to mają jakieś uprzywilejowania i wciąż robią rozpem. jak zniknie rozp to i zniknie część garaży ,bo nie chciałbym malować wodą bez kabiny i wdychać wodne opary :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a co z tym idzie zniknie część konkurencji i właściciele pojazdów samochodowych docenią wtedy naprawy blacharsko -lakiernicze. POWODZENIA :!:

BAQO nie pieprz. Chcesz konwencjonalny system DuPonta? Bez problemu mogę załatwić. Ja sprzedałem dokładnie 200 ml bazy wodnej. Każdy to zlewa i ma w d..ie wodę z którą są tylko problemy. Mam klienta, który podniecał się tak jak Ty DuPontem i ich wodą. Każde auto poprawiali po 3 razy. Mają umowę z BMW z raichu i wpadli na genialny pomysł, że nowe auta są lakierowane wodą i pasowalność z baz wodnych będzie idealna. A tu okazało się gów..o. Mało co nie zbańczyli. Dla mnie dobrze, przynajmniej wrócili do mojej mieszalnii. tak wogóle, jaki masz rabat na DuPonta? Może pohandlujemy? Mam dobre warunki
www.autolakier.pl

pedington
Wysłany: 2008-04-08, 06:38   
0
UP DOWN

Witam wszystkich bardzo serdecznie i dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi, widzę że każdy temat sprowadza się do jednego, no cóż moje pytanie było widocznie trudne i dlatego na konkretną odpowiedź będę musiał jeszcze poczekać.

Przypomnę chodziło o mieszalnik SPECTRAL WAVE

rbfm 
Wysłany: 2008-04-08, 12:44   
0
UP DOWN

pedington, bierz smialo. koszt praktycznie zaden (pakiet startowy 2 tysiace). najwyzej zrezygnujesz jak bedzie lipa. to nie duponcik za kilkanascie (?) tysiecy.

baqo 
Wysłany: 2008-04-08, 15:38   
0
UP DOWN

rbfm napisał/a:
najwyzej zrezygnujesz jak bedzie lipa.
taka rezygnacja z PALINALA , kosztowała mnie pięć tysia.firma miła jak zaczynasz brać towar,ale jak zmieniasz dystrybutora, bo materiały nie spełniały oczekiwań,czyli lipa ,to cię tak okroją.dwa mieszalniki odkupili za 1/3 ceny :sad:

tomek_gorzów
Wysłany: 2008-04-08, 21:07   
0
UP DOWN

Bago fajna kabina pokaz warsztat i co masz wokół warsztatu pewnie też tak ładnie

rbfm 
Wysłany: 2008-04-08, 21:09   
0
UP DOWN

Cytat:
taka rezygnacja z PALINALA , kosztowała mnie pięć tysia.firma miła jak zaczynasz brać towar,ale jak zmieniasz dystrybutora, bo materiały nie spełniały oczekiwań,czyli lipa ,to cię tak okroją.dwa mieszalniki odkupili za 1/3 ceny :sad:

po pierwsze cena 2,5 raza nizsza, po drugie support novola miazdzy calego twojego wspanialem duponcika i wszystko inne co mamy na rynku :)

ixell
Wysłany: 2008-04-09, 01:33   
0
UP DOWN

Co wy opowiadacie. DuPont rozdaje wodę za złotówkę. Tylko frajer za to płaci. Oczywiście podpisujesz lojalkę i dostajesz ZERO :lol: rabatu.
www.autolakier.pl

baqo 
Wysłany: 2008-04-09, 14:14   
0
UP DOWN

tomek_gorzów,
tomek_gorzów napisał/a:
Bago fajna kabina pokaz warsztat i co masz wokół warsztatu pewnie też tak ładnie
chyba coś ci się [...] :mrgreen: :mrgreen: pedington, pytał o wodę novola a nie o to jak ja mam na warsztacie!jak jesteś taki ciekaw to przyjedż sobie zobaczyć, ale myślę że h..j ci do tego. masz swój bałagan to pilnuj swego :evil: ale widzę że bardzo cię boli PALINAL. ja mam swoje zdanie , ty masz swoje??? a ode mnie się od....ol!!! z palinalem KONIEC!!!

[ Dodano: 2008-04-09, 15:16 ]
a!!! i naucz się czytać!!! baqo a nie :lol: :lol: bago :mrgreen: :mrgreen: chyba że masz tu takiego bago :lol: :lol: :lol:

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu