Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
nikacb
Wysłany: 2015-05-14, 19:32   problem z białą perłą
0
UP DOWN

Witam kolegów po fachu, jestem tu nowanownie bardzo wiem gdzie podpiąć mój temat, mianowicie mam problem z białą perłą, otórz mam kijankę do lakierowania, z podstawy biała baza musiała być przerabiana bo za cholere do żadnego elementu nie pasowała, po 3 przerobieniu myślę sobie że po przecieniowanie elementów będzie igła, lakierowałam przedni błotnik cały, na przednie drzwi przejście, błotnik lewy cały i przejście na tylne drzwi, 2x biała baza na to 2x xyralit, i jaki efekt ? Każdy element ma inny kolor....mimo cieniowania żaden do siebie nie pasuje,nawet środki drzwi które nie miały bazy tylko były zmatowione do siebie nie pasują, z mieszalni gdzie dorabiali kolor podjechał ich pracownik i sam rozkłada ręce, nie wiem już co robić i jak teraz lakierować by to zgubić, liczę na pomoc

barteek933
Wysłany: 2015-05-14, 20:05   
0
UP DOWN

2 boki i po problemie :D

nikacb
Wysłany: 2015-05-14, 20:13   
0
UP DOWN

Bartek ja sorry nie jestem tez pck, klient mi za całe boki nie zapłaci, i tak chciał mieć na krechę i trzeba było sporo wysiłku by mu przetłumaczyć że przejście musi być

natium
Wysłany: 2015-05-14, 20:22   
0
UP DOWN

podaj kod lakieru. postaramm sie ci pomoc, bo jeszcze nie wiem co robiles ?

nikacb
Wysłany: 2015-05-14, 20:30   
0
UP DOWN

Kod tego lakieru to Swp

kalbi 
Wysłany: 2015-05-15, 12:30   
0
UP DOWN

nie bardzo rozumiem, cieniowałeś wszystko i masz inne kolory?? jak cieniowałeś? element przy elemencie??
nikacb napisał/a:
Bartek ja sorry nie jestem tez pck, klient mi za całe boki nie zapłaci,
aaa czyli nie cieniowałeś, to do kogo masz pretensje? tylko możesz mieć do siebie. Białą perłę się cieniuje element przy elemencie lub nie podchodzi się do tematu i takiemu klientowi się grzecznie dziękuję. Niestety Ty bierzesz odpowiedzialność za robotę i Ty potem będziesz za nią odpowiadał, a przy białej perle zrobić coś "na kreską" to jest raczej nie duża szansa.

nikacb
Wysłany: 2015-05-15, 12:36   
0
UP DOWN

Cieniowałam elementy sąsiadujące, białej perły nie robi się na krechę, więc dlatego nie rozumiem dlaczego każdy elemnt w zasadzie jest inny

zed
Wysłany: 2015-05-15, 19:23   
0
UP DOWN

wszystkie elementy były na samochodzie zamontowane :?:

kalbi 
Wysłany: 2015-05-15, 19:46   
0
UP DOWN

nikacb napisał/a:
Cieniowałam elementy sąsiadujące, białej perły nie robi się na krechę, więc dlatego nie rozumiem dlaczego każdy elemnt w zasadzie jest inny
ja też tego nie rozumiem. Możliwe, że masz jeszcze ściemniający lakier bezbarwny. Bez większej ilości inf to wróżenie z susów co tam porobiłeś...

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materiały

Odpowiedz do tematu