Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
maaks 
Wys³any: 2009-05-19, 13:55   The Prodigy
0
UP DOWN

Posty: 81
Dzi¶ pomaza³em koszulke ;)

_________________
www.maaks.pl
 
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-05-19, 14:34   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Ogólnie fajnie.... twoje prace s± na takim poziomie ze ziê¿ko jest powiedzieæ co¶ krytycznego i konstruktywnego zarazem... jedynie kompozycja pozostaje lekko w tyle, ale wyczucie przestrzeni przychodzi z czasem... przynajmniej u mnie ;)
moim zdaniem dajesz rade...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

dawid
Wys³any: 2009-05-19, 16:43   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Moim zdaniem jak najbardziej przestrzen odczowalna postac na pierwszym planie jest zrobiona dokladniejsza kreska , drugi plan bardziej rozmyty mysle i wydaje mi sie ze pracka na poziomie bardzo realistyczna i jak narazie to najleprza twoja pracka jaka widzialem! brawo
_________________
hmmm
 

acidhouse
Wys³any: 2009-05-19, 20:15   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
to ja te¿ do¿uce 5 groszy - widaæ granice maski a praca wy..na tzn khem bardzo ³adna
_________________
Training all life
 
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-05-20, 08:55   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Z wyczuciem przestrzeni chodzi³o mi o charmonijn± kompozycjê i zape³nienie koszulki po ca³o¶ci... dobranie odpowiedniej ostro¶ci do kolejnych planów, lub jak kto woli perspektywy powietrznej to jedna sprawa... a tworzenie kompozycji tworz±cej kompletn± przestrzeñ dla tematu pracy to inna rzecz... to nie zmienia faktu ze praca mi siê podoba, co na swój sposób napisa³em w po¶cie wy¿ej....
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

maaks 
Wys³any: 2009-05-20, 09:13   
0
UP DOWN

Posty: 81
Nad zape³nieniem koszulki po ca³o¶ci jeszcze pomy¶le. Chcia³em domalowaæ ramke kliszy
ale nie wiem czy bedzie to dobrze wygl±daæ ew. logo zespo³u. Wszystko do przemy¶lenia ;)
Dziêki za opinie :) czas dzia³aæ dalej
_________________
www.maaks.pl
 
 

over
Wys³any: 2009-05-22, 18:00   
0
UP DOWN

Posty: 14
pomys³ z klisza fajny ale juz chyba za ma³o na nia miejsca, polecam napis the prodigu jakas fajna czcianka i odrobine t³a..ogó³em bardzo dobra praca kompozycja tez kozak:)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group