Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
camel
Wys³any: 2009-08-10, 09:26   jak wyczysciæ nadkole tylnie od wewn±trz w 206
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 94
Sk±d: Kraków
na rancie ok rozumiem, ale jak siê dostaæ bez piaskowania do takiej czê¶ci w kszta³cie stozka kolo lampy tylniej ? Piaskowanie nie mam gdzie - a nie wiem czy zapsikaæ tylko jakim¶ fluidolem, czy siê bawiæ w skrobanie papierkiem na drucie i na to reaktywny - nie mam pomys³u bo dostêp tam jest ¿aden, a ruda siê lekko pojawi³a ...
 

To_mas 
Wys³any: 2009-08-10, 19:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 10
Sk±d: ¯ywiec
a moze jaki¶ odrdzewiacz ?
_________________

-Diagnostyka VAG'iem - TDI grupa Vag do 2004r
-Polerowanie aluminium - felgi / pokrywy itp!!!!
gg 6794125
 
 

camel
Wys³any: 2009-08-11, 09:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 94
Sk±d: Kraków
ale jak ju¿ to jaki bo fosolu siê nie tkne, ¿eby mi zezar³o bardziej
 

To_mas 
Wys³any: 2009-08-11, 13:43   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 10
Sk±d: ¯ywiec
a nie wiem jeszcze nie mia³em przyjemno¶ci u¿ywaæ jakich¶ i poleciæ niestety :/
_________________

-Diagnostyka VAG'iem - TDI grupa Vag do 2004r
-Polerowanie aluminium - felgi / pokrywy itp!!!!
gg 6794125
 
 

shalashaska 
Wys³any: 2009-08-12, 11:48   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 190
Sk±d: Kraków
Wyczysc ile dasz rady.Potem zaaplikuj to reaktywnym (jak posiadasz) i podk³adem akrylowym.Potem np.Bollem.Fluidol tez jest dobrym patentem, ponoc najlepszym do nie dostepnych zakamarków.
 

camel
Wys³any: 2009-08-13, 08:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 94
Sk±d: Kraków
shalashaska - a jaki¶ konkretny preparat mo¿esz poleciæ ?? I ewentualnie gdzie kupujesz bo widzê, ¿e z Krakowa jeste¶ :) .

Problem z tym 206 jest taki, ¿e by³ ude¿onu ko³o lampy tylniej i go¶cie co go sk³adali, przy naci±ganiu rozerwali blachê na zgrzewach, zasmarkali migomatem i ocynk poszed³ siê pa¶æ. A ¿e autko robiê dla siebie to chcia³bym porz±dnie zabezpieczyæ :) .
 

shalashaska 
Wys³any: 2009-08-13, 09:59   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 190
Sk±d: Kraków
camel napisa³/a:
shalashaska - a jaki¶ konkretny preparat mo¿esz poleciæ ?? I ewentualnie gdzie kupujesz bo widzê, ¿e z Krakowa jeste¶ :) .

Problem z tym 206 jest taki, ¿e by³ ude¿onu ko³o lampy tylniej i go¶cie co go sk³adali, przy naci±ganiu rozerwali blachê na zgrzewach, zasmarkali migomatem i ocynk poszed³ siê pa¶æ. A ¿e autko robiê dla siebie to chcia³bym porz±dnie zabezpieczyæ :) .


No napisa³em Ci wy¿ej nazwami preparatów.Je¿eli chlastali ci migomatem to napewno masz tam uszkodzon± warstwe ochronn±.Postaraj sie wyczysciæ ile dasz rady t± spalenizne, na koniec to aj bym potraktowa³ tam to wszystko odkurzaczem, a co jak szalec to szalec :D .Jak zale¿y ci na jako¶ci to walnij reaktywnym, potem podkladem akrylowym a na to ¶rodkiem do konserwacji firmy Boll który moim zdaniem jest jednym z najlepszych.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group