Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
airbrush 
Wys³any: 2009-09-01, 18:44   Galeria airbrush.
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
Witam moja ostatnia praca, ci±gle szlifuje umiejêtno¶ci jak i cierpliwo¶æ,gdy¿ praca na chiñszczy¼nie nale¿y do samo okaleczania siebie i pracy no ale có¿ zrobiæ na bez rybiu i rak ryb±.

_________________
Airbrush i'ts my life!!!
 

Erni 
Wys³any: 2009-09-01, 20:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
wed³ug mnie usta nieproporcjonalne, co¶ tam w nich nie pasuje. Po za tym jak DLA MNIE git ;) wiadomo mistrzostwo to nie jest, ale æwicz æwicz i jeszcze raz æwicz. Jeszcze dogonimy wymiataczy ;)
pozdrawiam
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-09-02, 06:47   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Mi siê podoba, jak na pocz±tki i to nawet bardzo... mo¿e dlatego, ¿e ten portret przypomina mi pewnego znajomego :) mimo ¿e jest wiele b³êdów i zbyt mocnych poci±gniêæ, podobaj± mi siê odciêcia od szablonu, nie k³uj±ce w oko... i fajny kontrast... teraz to ju¿ musisz kupiæ porz±dny sprzêcik... nie ma wymówek ;)
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

airbrush 
Wys³any: 2009-09-02, 08:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
Eh te mocne poci±gniêcia przewa¿nie s± spowodowane niespodziewanym wytrysiem aero, fakt trza mi lepszego sprzêtu.
_________________
Airbrush i'ts my life!!!
 

Erni 
Wys³any: 2009-09-02, 08:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
ale tak serio, to ten ziomek z obrazka co¶ w sobie ma... nie wiem co to, byc moze mi tez kogos przypomina, albo go juz gdzies widzialem :D nie wiem
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-09-02, 08:41   
0
UP DOWN

Posty: 99
tak siê sk³ada, ¿e znam t± fotkê i ca³kiem nie¼le odda³e¶ jej klimat. Mo¿esz tu zobaczyæ jak portret nie lubi maskowania i ostrych, kontrastowych odciêtych. Powtórzê za Szalonym Wilkiem, kup sobie lepszy sprzêt, bo ten bêdzie tylko hamowa³ Twój rozwój. I mo¿e chocia¿ brystol, najlepiej ten powlekany ? Bardziej przy³o¿ysz siê do pracy, bo nie bêdzie "i tak do wyrzucenia".
 

airbrush 
Wys³any: 2009-09-02, 13:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
Odpowiednia powierzchnia jest do¶æ sporym problemem, na razie u¿ywam 2 sklejonych ze sob± kartek bloku rysunkowego,Nie powiem nie jest to zbyt wdziêczna powierzchnia do malowania, raz zastosowa³em du¿o formatowy karton uprzednio zagruntowany farb± emulsyjn±.Jedyny minus to taki ¿e farby trochê lubi± siê "¶lizgaæ" na takiej powierzchni.

Tak jak pisa³em przy jednej pracy siedzê oko³o 5h z powodu sprzêtu który muszê co chwilê czy¶ciæ lub szukaæ przyczyny awarii.
Lecz jestem zdania ¿e dla chc±cego nic trudnego.
Kolejna praca z serii "Z sepi± w¶ród aero"namalowana jaki¶ czas temu.
_________________
Airbrush i'ts my life!!!
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-09-02, 14:09   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Z tym ¶lizganiem sie farby rzecz polega na tym , ¿e mniej ch³onne powietrze wymaga gêstrzej farby, lub jej mniejszego dawkowania, lub mniejszego ci¶nienia , by nie rozdmuchiwaæ farby, lub wiêkszej odleg³o¶ci... je¿eli kiedy¶ bêdziesz malowa³ jakie¶ blaszki lub plastiki to ich ch³onno¶æ jest rówana zeru, wiêc lepiej od pocz±tku staraæ siê próbowaæ malowaæ na niech³onnym pod³o¿u...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

airbrush 
Wys³any: 2009-09-02, 19:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
W sumie to juz malowa³em na metalowych powierzchniach lecz stosowa³em farby samochodowe które maj± wiêksz± "przyczepno¶æ".Teraz malujê tylko farbami wodno rozcieñczalnymi Auto Air ze wzglêdu na ma³e dziecko.
_________________
Airbrush i'ts my life!!!
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-09-03, 00:12   
0
UP DOWN

Posty: 99
nie chcê Ciê martwiæ, ale Auto Air to farby TOKSYCZNE. Wodnorozieñczalne nie znaczy nieszkodliwe. Tu równie¿ obowi±zkowe s± ¶rodki ochrony osobistej. Najmniej szkodliwe s± "zwyk³e" Createxy czy Goldeny.
 

airbrush 
Wys³any: 2009-09-03, 14:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
No rozumie lecz w porównaniu z samochodowymi lakierami które oprócz toksyczno¶ci emituj± szkodliwe opary wyczuwalne, to Auto Air s± bezpieczniejsze.
_________________
Airbrush i'ts my life!!!
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-09-03, 14:16   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
W³a¶nie rzecz w tym, ¿e skóra cz³owieka "otwiera siê" na wszelk± chemiê w wodorozcieñczalnych, natomiast rozpuszczalnikowe nie wnikaj± tak przez pory skóry do organizmu...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

hlecter
Wys³any: 2009-09-03, 15:01   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
z ca³ym szacunkiem ale mówienie ¿e ciemniejsze odciêcia to wina try¶niecia "aero chinczyka" nie przemawia do mnie bo malujesz farbami czysto pod aerograf stworzonymi, ja maluje chinczykiem, na kartonach zwyk³ymi farbami akrylowymi z tubki i nie mam tego problemu , nie narzekam ale wiem ze moze byc lepiej dlatego mysle nad zakupem profesionalnego aero , nie zwalaj winy na sprzet bo nawet jesli jest to chinczyk to jesli potrafisz sie nim pos³ugiwac to efekty bêd± zadowalaj±ce , nie pêdzel czyni malarza lecz jego do¶wiadczenie æwicz jak najwiecej
 

airbrush 
Wys³any: 2009-09-03, 15:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
Ka¿dy siê uczy na b³êdach, mówisz ¿e specjalnie lub z braku do¶wiadczenia walno³em te plamki na swojej pracy?Hehe dobre rozbawi³e¶ mnie .
Dobrze ¿e doszed³em samemu do tego co boli mojego chinoaerografa, po prostu iglica jest juz trochê zu¿yta i zbyt mocno by³a wci¶niêta w dyszê co owocowa³o zbyt ma³ym podawaniem farby a w skutek tego gdy na maksa odchyla³o siê spusty wystêpowa³ nag³y wyciek farby i tyle.
_________________
Airbrush i'ts my life!!!
 

hlecter
Wys³any: 2009-09-03, 20:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
a czy ja powiedzia³em ¿e Twoim zamiarem by³o prysniecie ciemniej ta farb±? , opcje by³y 2 albo nie potrafi³es skorzystac z tego b±dz co b±dz aerografu albo go zniszczy³e¶ , do kogo mo¿esz mieæ pretensje ¿e sprzêt sie zniszczy³ do bratniego narodu chiñskiego czy do tego ¿e nie by³e¶ odpowiednio delikatny przy rozkrêcaniu? nie mówiê ¿e chinczyki to mieszanka tytanu i w³ókien wêglowych ale tez nie jest to wata
 

airbrush 
Wys³any: 2009-09-04, 13:29   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
A no tak mog³em byæ delikatniejszy przy wlewaniu do aero farb na bazie nitro(samochodowych) to mo¿e uszczelki by by³y dalej sprawne.
Albo po prostu mniej go u¿ywaæ to mo¿e iglica by siê mnie zu¿y³a.
Proszê ciê skoñcz mi tu bajki pociskaæ.
Obs³ugiwaæ siê aero umie wierz mi i na pewno nie jest to wina z³ego u¿ytkowania kolego.
_________________
Airbrush i'ts my life!!!
 

hlecter
Wys³any: 2009-09-04, 14:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
co do nitro to twoja z±³uga ¿e wykoñczy³e¶ uszczelki(wiedzia³e¶ z czym pracujesz i zdawa³es sobie sprawe z tego co mo¿na tam wlaæ , choæ ja na ten przyk³ad maluje ew6000r warto¶æ to 90 z³ i jako¶ te uszczelki s± tak magicznie pochowane ¿e mi ich nie zezar³o do tej pory) , a co do iglicy to nie chce mi sie komentowac nawet...
 

malchov 
Wys³any: 2009-09-04, 14:54   
0
UP DOWN


Posty: 86
Sk±d: Szprotawa/Sowiny
Zaraz, zaraz. Dzia³ "Galeria" s³u¿y do prezentowania prac, komentowania ich i dzielenia siê spostrze¿eniami, ewentualnie konstruktywnej krytyki? Czy wymieniamy siê tu tylko impertynencj±? Bo skomentowaæ chcia³em obrazek.

Ciekawe to jest. Podejrzewam, ¿e w zamierzeniu mia³o to byæ "murzyñskie" dziecko. Ale na pierwszy rzut oka wygl±da jak postaæ sci-fi. Chyba przez ten przesadny kontrast. Zabrak³o miêkkiego przej¶cia miêdzy kolorami, co jest g³ówn± zalet± airbrushingu. To chyba cieñ ma byæ, tak? To pod nosem i dziel±ce twarz na pó³? Trochê nienaturalnie to wysz³o za bardzo. Jak umazanie twarzy w jakie¶ barwy wojenne. Ale mo¿e takie by³o zamierzenie. Nie wiem, co Artysta "mia³ na my¶li". ;) Oczka fajnie wysz³y. Nad draperi± wypada³oby jeszcze popracowaæ. Ogólnie spoko.
_________________
www.fotolog.com/honda_attack
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group