Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Asellus5
Wys³any: 2009-09-18, 17:54   Portret!- On i Ona!
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Do realizmu jeszcze daleka droga przedemna,!!!lecz naranie jest niezle!!
Powiedzcie mi koledzy dlaczego te twarze wygladaja sztucznie?? jakby byly z wosku!!!w czym tkwi problem???--Kolor skory malo naturalny!!!!!!!?????????????----to wiem!!
co jeszcze..............??
 

sebsa
Wys³any: 2009-09-18, 19:13   
0
UP DOWN


Posty: 331
jak dobierales kolor skory zamowiles gotowy czy sam mieszales??
 

malchov 
Wys³any: 2009-09-18, 20:40   
0
UP DOWN


Posty: 86
Sk±d: Szprotawa/Sowiny
Jak dla mnie w chuj dobrze.
_________________
www.fotolog.com/honda_attack
 

Erni 
Wys³any: 2009-09-18, 22:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
¶wietne! jak dla mnie: nos u dziewczyny troszke taki "dziwny" ale o nosach sie nie dyskutuje ;) mo¿e troche cieñ nie taki, sam nie wiem. W powiêkszeniu wygl±da zaje. miniaturka ju¿ troche jak napisa³e¶ "woskowa". mozesz podaæ wymiary?
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

hlecter
Wys³any: 2009-09-19, 12:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
jak dla mnie ¶wietnie;d tez mnie ciekawi rozmiar ale co¶ czuje ¿e okolice b2 , pewnie troche czasu zaje³o namalowanie , ehh ciekawe kiedy ja sie tak naucze dobieraæ kolory...
 

Asellus5
Wys³any: 2009-09-19, 17:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
60x80 to wymiary portretu!,czas w miare krotki jak na 2 twarze- 8h i to moze powod tej sztucznosci :sciana: .
Z kolorami byla jazda! wciaz eksperymentuje i mieszam!czerwony z zoltym,do tego odrobina niebieskiego ,pozniej bialy i wychodzi kolor bazowy zaciemniany brazem,na to jeszcze na koniec transparentny zielony! uffffffffffff i to wszystko! :rotfl:
Dzieki za pochwaly efekty dalszych eksperymentow napewno wam przedstawie;)
 

hlecter
Wys³any: 2009-09-19, 19:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 213
nie myli³em sie co do formatu, no niestety odtworzenie koloru skórki to zamulaj±cy proces ....dlatego tez caly czas robie w czerni i bieli co jest staniem w miejscu raczej...ale czasu nie ma:( /kazdy ma chyba swoje receptury na kolor skóry
 

sebsa
Wys³any: 2009-09-19, 19:49   
0
UP DOWN


Posty: 331
hmm ja jak maloje portrety to tez mieszam ale czerwony z zielonym i zoltym i pozniej ewentualnie czern albo biel wszystko zalezy od twarzuy jaka maluje ale fakt jest jeden ze to bardzo czasochlonne zajecie wymieszam do aero i proba i tak w kolko schodzi sie na tym bardzo duzo czasu i to mnie dobija ,zamowilem dwa razy gotowa kolory transparetne i po prysnieciu mialy zupelnie inny kolor niz zamowilem wiec juz nie zamawiam sam mieszam
 

Asellus5
Wys³any: 2009-09-19, 21:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Czegos tu nie rozumiem Sebsa! mieszasz czerwony z zielonym co daje ci zolty i dodajesz jeszcze pozniej zoltego i zaciemniasz to czernia lub rozjasniasz biela?? cos mi tu nie gra!
 

ania
Wys³any: 2009-09-19, 22:12   
0
UP DOWN

Posty: 22
ale dlaczego ¿ó³ty? wydaje mi siê, ze po zmieszaniu czerwonego i zielonego, w opowiednich proporcjach, powstanie co¶ podobnego do br±zowego a jak doda ¿ó³ty to go ³adnie rozja¶ni. owszem, ¿ó³ty powstanie po po³±czeniu czerwonego i zielonego,ale w barwach swiat³a...
 

sebsa
Wys³any: 2009-09-20, 00:33   
0
UP DOWN


Posty: 331
nie wiem jak tobie ale mi czerwien z zielenia daje braz i to taki ciemny i zolc daje bardziej kolor skory ale i ta trzeba go rozjasnic i nie wiem czego tu nie rozumiesz ale tak jak powiedzal hlecter kazdy ma swoj patent na kolor skory,mozesz sobie zobaczy moje prace i portrety mieszalem tak jak mowie moze procz ostatniego bo to bylo na plexi a to jest inna bajka
 

malchov 
Wys³any: 2009-09-20, 03:13   
0
UP DOWN


Posty: 86
Sk±d: Szprotawa/Sowiny
nie wiecie jak uzyskaæ kolor sraki?
_________________
www.fotolog.com/honda_attack
 

Robertop 
Wys³any: 2009-09-20, 09:30   
0
UP DOWN

Posty: 118
Sk±d: POLSKA-OLESNO
bardzo udana praca!
 
 

Kanabeer 
Wys³any: 2009-09-20, 11:55   
0
UP DOWN


Posty: 64
Sk±d: D±browa Górnicza
Cytat:
nie wiecie jak uzyskaæ kolor sraki?


Widaæ nie tylko ja mia³em bezsenn± noc ,to owocuje bólem g³owy albo dziwnymi postami :roll:

Praca ca³kiem zgrabna w powiêkszeniu, oby do przodu.Pozdr.
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-09-23, 08:35   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Ja kurde lubie sie czepiaæ... nawet bardzo... ale bu¼ki sa miodzio, przytaknê tylko, ¿e sztuczno¶æ mo¿e byæ kwesti± koloru... wygl±da jakby foto by³o robione z filtrem pomarañczowym... reszta jest bardzo spoko. A testowa³e¶ kolor skóry z palety akryli "renesans" o ile sie nie mylê ? kiedy¶ te¿ mia³em tak± my¶l, ¿eby dobraæ kolor skóry przez sprawdzenie fajnych kolorków w programi graficznym jako procentowych zawarto¶ci kolorów RGB lub CMYK... ale to tylko taka wolna my¶l...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Asellus5
Wys³any: 2009-10-04, 23:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Taka mysl tez mi przeszla juz kiedys przez glowe ! ale nie moglem znalezc zadnego programu ktory by po wrzuceniu probki koloru potrafil rozlozyc go na poszczegolne kolory RGB i CMYK i podac procentowa ich zawartosc!! Ale to by bylo za proste i kazdy by mogl tworzyc piekne portrety!;)
Poszedlem swoja droga wzialem od kobiety kilka kolorowych babskich gazet ,wyrwalem z nich kartki z twarzami i kropelkowa metoda prob i bledow spedzilem dzien na szukaniu odpowiednich kolorow i tonacjii ciala! mieszajac ze soba kolory!,i chyba mi sie udalo!:)Efekty zobaczycie wkrotce;)
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-10-05, 07:25   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Taki program to na pewno fotoshop... nie pracuje na innych ale gimp (darmowy) te¿ powinien podawaæ sk³adowe kolorów conajmniej w 3 systemach (RGB, CMYK, Lab) to jest jedna z podstawowych wiadomo¶æ potrzebnych do retuszu i obróbki zdjêæ.

No to czekamy, czekamy ... :tak:
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-10-05, 13:41   
0
UP DOWN

Posty: 99
z tym, ¿e inaczej mieszanie wygl±da cyfrowo, na monitorze, a inaczej w rzeczywisto¶ci, "¿yw±" farb±, gdzie w dodatku ka¿dy producent ma w³asne kolory podstawowe.
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-10-05, 13:47   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
wiadomo, ciê¿ko by by³o dobraæ proporcje co do procenta... chodzi o jak±¶ proporcjê wyj¶ciow±... a mieszanie cyfrowe wcale sie tak nie ró¿ni od rzeczywisto¶ci, dobrze skalibrowany monitor powinien pokazywaæ kolor bardzo dok³adnie, oczywi¶cie trzeba siê kierowaæ raczej palet± CMYK, poniewa¿ ona obcina kolory poza przestrzeni± kolorów niedostêpnych w druku, a dostêpnych przy wy¶wietlaniu RGB lub Lab.
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

sebsa
Wys³any: 2009-11-01, 19:04   
0
UP DOWN


Posty: 331
mam jeszcze pytanie jakimi farbami malowales ozy chodzi mi o czrny to jest transpatent czy baza ??a no i jaka firma farb
 

Asellus5
Wys³any: 2009-11-01, 22:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Czarny-rzêsy jest tuszem FW ! i nie jest transparentny.
 

sebsa
Wys³any: 2009-11-02, 04:54   
0
UP DOWN


Posty: 331
W takim razie mam jeszcze jedno pytanoe,nigdy nie malowalem tusze,trzeba go rozcienczac??a czym sie pozniej czysci aerl??i jak jest z kryciem,polozysz go na kazdy kolor,i jeszcze jedno czy nada sie na plutno??
 

Asellus5
Wys³any: 2009-11-08, 21:43   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Generalnie tusz daje rade! jezeli chcesz dopracowac szczegoly to powinienes rozcienczyc!! aero czysci sie woda!,kryje wszystko! na plutno jak najbardziej! na koszulki zeby kolor byl trwalszy polecam spryskac octem!
 

PrimoOne 
Wys³any: 2009-11-10, 11:34   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Koszulka nasiaknieta octem jest dobra przeciw komarom na nocke na ryby:P....
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

kkk
Wys³any: 2009-11-17, 12:23   
0
UP DOWN

Posty: 22
Sk±d: Zgierz
wracaj±c do pracy - bardzo podobaj± mi siê usta,takie swobodne,niewymuszone i nieprzyklejone - o co bardzo trudno,czêsto usta niepotrzebnie wychodz± i wygl±daj± jak doklejone- u Ciebie jest odwrotnie - s± naturalne. Gratuluje!!
_________________
Trzeba uprzytomniæ sobie, ¿e nawet kiedy wszystko straci sens, znajdziesz przestrzeñ gdzie...
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group