Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
n1uniek
Wys³any: 2010-02-22, 13:37   Zmiana koloru - masa pytan !!
0
UP DOWN

Posty: 6
witam mam pare pytañ ;/ otoz mam zielona honde civic chcialbym pomalowac j± na jakis inny kolor a najchetniej na czarny .. pytanie ile bede potrzebowal bazy ( chcialbym per³e ) i lakieru bezbarwnego ? jakie s± ceny jakiejs fajnej czarnej per³y ? i jakiej firmy baze i lakier brac? lakiernik mi powiedzial ze on kladzie podklad itd. a kolor ja wybieram i musze kupic ( wiec potrzebna mi bedzie baza (per³a lub metalik tak?) i lakier bezbarwny? aha i czy znacie kogos kto sprzedaje lakier przez neta ( taka elakiernia powiedzmy ) i polecacie go z calego serca?
 

mezotr 
Wys³any: 2010-02-22, 14:05   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 172
ten lakiernik niewie ile potrzebuje bazy i lakieru do polakierowania twojej hondy ze pytasz na forum?
dziwne...
 
 

n1uniek
Wys³any: 2010-02-22, 14:17   
0
UP DOWN

Posty: 6
pytam bo sie kompletnie nie znam i nie chce zaplacic za wiecej niz musze ;)
 

mezotr 
Wys³any: 2010-02-22, 14:36   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 172
jaki model hondy ,lakierujesz komore silnika i bagaznika. Troche sprecyzuj
 
 

lakierok 
Wys³any: 2010-02-22, 14:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 423
Sk±d: Okolice
masz telefon do mojego zaufanego sklepu 724146517

zale¿y kto to ci bêdzie roi³ jakim pisteletem czy z wnêkami , baga¿nikiem i komory silnika
czy wyimiesz dywany itp.

myslê ze 2-2.5 litry bazy a bezbarwnego to zalezy jak kto maluje ale podobnie

www.worldcolor.com.pl

.www.worldcolor1.home.pl

zadzwoñ na ten numer co poda³em wy¿ej i pogadaj
  
 

n1uniek
Wys³any: 2010-02-22, 14:44   
0
UP DOWN

Posty: 6
chce pomalowac calosc z zewnatrz i komore silnika srodka narazie nie ruszamy. lakiernik powiedzial ze polozy podklad. a baze ja musze kupic ? ale nie bardzo rozumiem baza to juz ta czarna per³a tak/.?? i na ta baze ( czarna per³e ) idzie bezbarwny tak? orientujecie sie moze ile wyjdzie mnie ta baza + bezbarwny?
 

n1uniek
Wys³any: 2010-02-22, 14:44   
0
UP DOWN

Posty: 6
aha honda civic rocznik 91-95 hatchback :)
 

lakierok 
Wys³any: 2010-02-22, 14:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 423
Sk±d: Okolice
n1uniek napisa³/a:
aha honda civic rocznik 91-95 hatchback :)



baza to kolor a bezbarwny to to co siê swieci

naipierw baza a potem bezbarwny

zadzwoñ i spytaj siê po ile ma takie bazy a jak na calo¶æ to mo¿esz nie braæ z najdrorzej firmy baze bo mozesz zapleciæ 250 z³ za litr zale¿y ile per³y bêdzie w lakierze
 

n1uniek
Wys³any: 2010-02-22, 15:06   
0
UP DOWN

Posty: 6
a ktora firma dupont , standox , palinal?
 

lakierok 
Wys³any: 2010-02-22, 15:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 423
Sk±d: Okolice
n1uniek napisa³/a:
chce pomalowac calosc z zewnatrz i komore silnika srodka narazie nie ruszamy. lakiernik powiedzial ze polozy podklad. a baze ja musze kupic ? ale nie bardzo rozumiem baza to juz ta czarna per³a tak/.?? i na ta baze ( czarna per³e ) idzie bezbarwny tak? orientujecie sie moze ile wyjdzie mnie ta baza + bezbarwny?



We¼ troszkê wiecej bazy jak kiery sobie przerysasz to bêdziesz ju¿ mia³ kolor w zapasie
 

lakierok 
Wys³any: 2010-02-22, 15:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 423
Sk±d: Okolice
n1uniek napisa³/a:
a ktora firma dupont , standox , palinal?


trudno abym Ciê przekonywa³ dupont i standox to drogie firmy ale decyzja nale¿y do Ciebie

ale jak chcesz robiæ zmianê i malowaæ po wierzchu to po co Ci naidroszy lakier ?

np u mnie lakier z 50 % per³y kosztuje 250 z³ za litr plus rozpuszczalnik a dobry bezbarwny 100-120 za litr z utwardzaczem (ale s± te¿ po 180 z³ za litr)


ale jak chcesz malowaæ po wierzchu to 2 litry bazy wystarczy
 

n1uniek
Wys³any: 2010-02-22, 15:20   
0
UP DOWN

Posty: 6
a kupowal ktos z tej strony klakierowanie.pl
 

lakierok 
Wys³any: 2010-02-22, 15:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 423
Sk±d: Okolice
n1uniek napisa³/a:
a kupowal ktos z tej strony klakierowanie.pl


lakier firmowy jak dupont standox RM Spies Hecker to tanio ciêzko kupiæ zw³aszcza ze chcesz du¿o per³y a bywa te¿ ze jak w lakierze duzo per³y to s³abo kryje .
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-02-23, 13:14   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Kolego a nie mozesz jechaæ do mieszalni w swojej okolicy i zamówiæ aby ci dorobili lakier jaki chcesz zamiast kupowaæ z netu? A jak ci przy¶l± jakies "pop³uczyny" to co zrobisz? Winny bedzie lakiernik! Zreszt± jaki¶ dziwny jest bo ja nigdy nie maluje materia³ami powierzonymi przez klienta ,chce klient tanio to jade i ja kupuje tanio ale wiem co i gdzie kupi³em! Kolega z pracy zgodzi³ sie malowaæ auto powierzonymi materialami i prze¿y³ koszmara. Baze k³ad³ kilka razy bo mu ci±gle ¶wieci³y ³aty z podk³adu ,zmeczy³ to ale powiedzia³ ¿e robi³ tak ostatni raz i ju¿ sie nie zgodzi na materia³y klienta. Ludzie w pogoni za tanioch± s± gotowi najgorszy materia³ kupiæ ,bo to nie oni beda sie z tym meczyæ! Pozdrawiam
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group