Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Erni 
Wys³any: 2011-11-11, 22:56   erni'ego
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
na raty, z dlugimi przerwami, chyba nie to dok³adnie mia³o wyj¶æ...

Obraz.jpg
Plik ¶ci±gniêto 112 raz(y) 232.7 KB

_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

kohs_dna
Wys³any: 2011-11-12, 16:07   
0
UP DOWN
Kohstylez

Pomóg³: 1 raz
Posty: 83
Jak dla mnie elegancko :) Motyw, projekt z jakiejs dziarki ? Jak bys zapodal oko z jakiegos koloru to by dalo mocy :) Ale ogulnie klasa :)
 

Erni 
Wys³any: 2011-11-12, 16:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
elo, tak projekt dziary, niestety nie moj hehe. Wiem ¿e wiekszo¶æ z forumowiczów machne³a by go w parê godzin, ale chcia³em naprawdê zrobiæ to od podstaw i dobrze i bez po¶piechu, od najja¶niejszych odcieni stopniowo do ciemniejszych i chyba na koniec przegi±³em z czerni± :/ Kolor w oko? zobaczymy :) jeszcze poprawiê troszkê ten dym z paszczy bo troche go odpu¶ci³em to mo¿e i co¶ z okiem spróbuje. A i z technicznych spraw to jest to jakie¶ prze¶cierad³o poci±gniête emulsj±. Farbki to maimeri i createx, aero: iwata hp-c i grafo t-1.
pozdro
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

kohs_dna
Wys³any: 2011-11-12, 16:53   
0
UP DOWN
Kohstylez

Pomóg³: 1 raz
Posty: 83
Nie wazne w ile godzin dni itp wazny jest koncowy efakt , a ten projekcik jest elegancki jak dla mnie tzn Twoje wykonanie heh :) dymek jak by sie ciagnol dluzszy tak do gory bardziej za gorna szczena dodal by mocy tak mi sie wydaje
 

Erni 
Wys³any: 2012-01-06, 23:03   amazonka
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
co¶ tam sp³odzi³em, ale to nadal nie to:

amazonka.jpg
Plik ¶ci±gniêto 102 raz(y) 443.73 KB

_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

freezef1 
Wys³any: 2012-01-07, 19:14   
0
UP DOWN

Posty: 117
troche ma plaska facjate...
 

Erni 
Wys³any: 2012-01-07, 21:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
to we¼ i poka¿ jak powinna wygl±daæ ;P

¿arty :cool:

wiem, generalnie bu¼ka masakrycznie wysz³a, z pocz±tku machn±³em lekkim szarym i ju¿ siê zniechêci³em, ale dokoñczy³em to. Jeszcze ze 20 takich i mo¿e bêd± mniej p³askie ;)

freezef1 a jednak niektóre b³êdy wy³apujesz :spoko:
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

freezef1 
Wys³any: 2012-01-07, 22:12   
0
UP DOWN

Posty: 117
Sorry man mialem slaby dzien glupio wyszlo... pokaze jak bede umial:P:P
 

Mcdevil 
Wys³any: 2012-01-08, 01:19   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
Siema no cycki imponuj±ce ;) ,cia³ko fajne
Skoñczona?
Jak nie, to obni¿ diadem i przeszczep trochê w³osia na czo³o. Na moje troche za wysokoie i g³owa wygl±da jajowato.
Mo¿e ale nie musi byæ ciut za du¿a. Mo¿e jeszcze poliki ale nie znam panny :)
Szablê bym wyd³uzy³, ale to widzi mnie siê.
Pozdro
p.s jak mnie ze z³o¶cisz :) to zaproponujê ci jakie¶ uczesanie cho¶ fryzjerem nie jestem. I sam mam problemy z tym.
_________________

 

Erni 
Wys³any: 2012-01-08, 07:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
Mcdevil napisa³/a:

Skoñczona?
Jak nie, to obni¿ diadem i przeszczep trochê w³osia na czo³o. Na moje troche za wysokoie i g³owa wygl±da jajowato.

mia³a byæ skoñczona, ale dobrze prawisz, nawet nie zwróci³em uwagi jakie jajo wysz³o :/ jeszcze siê z ni± pobawie, a to wszystko przez rzutnik (foliogram) im d³u¿ej robie szkic tym bardziej siê folia deformuje od ciep³a, mimo i¿ j± obkleje do lustra i takie kwiatki wychodz±, ¿e mi siê kontury rozje¿d¿aj±.
P.S. co do fryzury to ja preferujê potargan± ;)
dziêki i pozdro :devil:
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

Erni 
Wys³any: 2012-03-12, 23:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
format A4, trening przed czym¶ co byæ mo¿e nied³ugo nadejdzie...

Obraz 057.jpg
Plik ¶ci±gniêto 59 raz(y) 265.58 KB

Obraz 056.jpg
Plik ¶ci±gniêto 50 raz(y) 258.04 KB

_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group