Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
juny 
Wys³any: 2012-02-05, 21:49   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Kupuje dedykowany do klaru z profixa, ale nie mogê znale¶æ z ranala :(
P.S. kilka razy rozcieñcza³em go nitrem i nic siê nie dzia³o do dzisiaj siê trzyma na moich modelach.
 

Nokia 
Wys³any: 2012-02-05, 21:55   
0
UP DOWN
:)


Pomóg³: 8 razy
Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
http://www.ranal.pl/produ...alnikakryl.html

Ps. to rozcienczaj se dalej...
 

juny 
Wys³any: 2012-02-05, 21:57   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Ok mam blisko mieszalnie wiêc ogarne :D
Dziêki nokia masz +
_________________

 

noxes
Wys³any: 2012-02-29, 13:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 289
A co s±dzicie o pistolecie FOBO lux II HP? jest on w cenie do 100z³
 

chudson
Wys³any: 2012-02-29, 14:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 213
Ja chyba taki mam ale hvlp je¶li dobrze pamiêtam. Nie rozlecia³ sie po mniej wiêcej 10 malowaniach podk³adami i laikerami wiêc chyba mo¿e byæ.


Oczywi¶cie z tanimi pistoletami jest ruletka , i wiêkszo¶æ tematów "co s±dzicie o" jest bez sensu.
 

noxes
Wys³any: 2012-02-29, 14:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 289
Zaprzyja¼niony cz³owiek z mieszalni mi go poleci³. Do amatorskiego lakierowania wystarczy, a jak siê dowiedzia³, ze do tej pory lakierowalem dwudziesto kilku letnim pistoletem z zsrr to stwierdzi³, ze ten bêdzie jak SATA tylko niestety dysza 1.4 :/
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-02-29, 14:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
noxes,

Fobo lux II to najgorszy ch³am z tanich pistoletów.

Fobo hp, niby ten sam producent a pewno¶æ ¿e co¶ sob± reprezentuje osobi¶cie Ci gwarantuje.
Tak samo jak gwarantuje ze luxII to badziewie .. nawet mi siê nie chce opisywaæ co i jak z nim nie tak.
Odradzam.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2012-03-01, 22:57   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
noxes napisa³/a:
Zaprzyja¼niony cz³owiek z mieszalni mi go poleci³

Jak siê domy¶lam to z pewno¶ci± te "cacuszka" ma na sprzeda¿? ;) I dlatego je "poleca" ^^ Kup sobie kolego tego zachwalanego "ach-i-och" SICO Bronz :tak: chocia¿ 100z³ wydaæ na "nauke" to chyba nie jest "maj±tek" ;) Nauka musi kosztowaæ ,nawet taka jak wydawaæ rozs±dnie w³asne pieni±dze :tak:
Pozdrawiam! :spoko:
 

Mastiff
Wys³any: 2012-03-07, 20:03   
0
UP DOWN

Posty: 4
panowie tylko nie besztajcie za pytanie z cyklu "a co s±dzicie" ^^ . czy bergone hp ma jaki¶ sens wogóle? ew auarita dysze 1,4?. albo jak pisali¶cie tylko bronze za t± cene?
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2012-03-07, 21:53   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Kup sobie to Sico Bronz i nic nie kombinuj ;) bo mo¿esz "przekombinowaæ" :tak:
My¶lisz ¿e tutaj to wszyscy kupuj± tylko te chiñsko-taywañskie "cacuszka" i sprawdzaj± czy to siê do czego¶ jeszcze nadaje ^^
Pozdrawiam! :spoko:
 

JAROGTS
Wys³any: 2012-03-08, 17:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 169
Sk±d: Bia³ystok
http://allegro.pl/pistole...2110317509.html , mo¿e byæ do podk³adu? Jak± dyszê braæ 1.8?
pozdro

[ Komentarz dodany przez: Nokia: 2012-03-08, 18:12 ]
Tyle razy o to prosi³em ...

http://www.allegromat.pl/aukcja100509
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-03-08, 18:10   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
JAROGTS napisa³/a:
http://allegro.pl/pistolet-do-podkladu-gorny-zbiornik-dysza-1-5-2-5-i2110317509.html , mo¿e byæ do podk³adu? Jak± dyszê braæ 1.8?
pozdro

Jak do podk³adu to ten
http://allegro.pl/pistole...2160614662.html
Mam taki i do podk³adu jest dobry . Dostêpne dysze 1,4 1,8 2,0 2,5 .

[ Komentarz dodany przez: Nokia: 2012-03-08, 18:16 ]
http://www.allegromat.pl/aukcja100510
_________________

 

Nokia 
Wys³any: 2012-03-08, 18:10   
0
UP DOWN
:)


Pomóg³: 8 razy
Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
JAROGTS,
Ten gun wygl±da jak przedmuszka ze zbiornikiem :D
  
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-03-08, 18:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
JAROGTS napisa³/a:
mo¿e byæ do podk³adu?


Dlaczego s±dzicie ¿e do podk³adu starczy najgorszy ¶mieæ.

Wiem, wiem.
Lubicie traciæ kasê na materia³ co idzie na pod³ogê przy darciu barana aby uzyskaæ g³adka powierzchniê.
Producenci papierów te¿ chc± zarobiæ.
No i wasz czas.... eee, on nic nie kosztuje.

Podstawowym pistoletem do podk³adu jest np. fobo hp lub hvlp z dysza 1.4
Wieksza dysza mile widziana.
My¶lê ¿e 1.8 bêdzie dobra, lecz dysza 1.4 i ciut wiêksze dodanie rozcieñczalnika powoduje wylanie na elemencie g³adkiej pow³oki bez barana.

Jak sobie poradzi zwyk³e fobo z wieksz± dysz±?
My¶lê ¿e bêdzie ok.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Mastiff
Wys³any: 2012-03-08, 19:01   
0
UP DOWN

Posty: 4
Robertlodz wiem ¿e mo¿na przekombnowaæ :D ale zdaje sie ¿e od czego¶ zawsze trzeba zacz±æ i takie szpenie jak Ty czy Lackdoctor te¿ bawili¶cie sie badziewiem i zadawali¶cie g³upie pytania kiedy¶ :D dziêki za porade :spoko:
 

jacenty 741
Wys³any: 2012-03-08, 19:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Ale skoro jeste¶ taki m±dry ¶wiadomo¶ci± ich b³êdów,to czemu siê na nich nie uczysz,tylko sprawdzasz na sobie?
 
 

Mastiff
Wys³any: 2012-03-08, 19:38   
0
UP DOWN

Posty: 4
jacenty, w³a¶nie staram sie nie pope³niaæ tych b³êdów, dlatego zapyta³em ludzi którzy sie na tym znaj±. gdybym mia³ to w zadku to nawet nie rejstrowa³bym sie na forum, tylko w gara¿u metod± prób i b³êdów traci³ kase ^^ swoj± drog± fajnie ¿e macie na forum cierpliwo¶æ po raz n-ty odpowiadaæ na pytania nowicjuszy. jacenty nie czepiaj sie :tak:
 

JAROGTS
Wys³any: 2012-03-08, 20:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 169
Sk±d: Bia³ystok
Do bazy i klaru póki co mam YATO 2350 dysza 1.4 za 200 pln i do podk³adu musze ostro rozcienczaæ, wiêc pomyslalem o czyms z wieksz± dysza ;p Skoro mowisz ¿e badziewo to doloze zeby kupiæ co¶ sensownego .ale szkoda mi 500 z³ na np IWATÊ tylko do podk³adu . DO bazy i klaru chcia³bym kupiæ Air Gunse.
pozdrawiam
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-03-08, 20:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
JAROGTS napisa³/a:
DO bazy i klaru chcia³bym kupiæ Air Gunse.

Na gunsê mam alergiê.
Ja w niej nie widzê nic ponadprzeciêtnego, co by mnie sk³oni³o do stawiania jej jako jedynej wybitnej w klasie ¶redniej.
Mi przeszkadza s³aba atomizacja, ma³a miot³a i cena.
Do tego jest przedstawiana jako jedyna alternatywa w ca³ej ofercie z tego przedzia³u cenowego.

Potem czytam opinie w³a¶cicieli gunsy którym mega miot³a i atomizacja zaczê³a przeszkadzaæ, tak jak chmurzenie na sreberkach i innych jasnych kolorach.

Opinie krytyczne pojawiaj± sie zaraz po pierwszych lakierowaniach gunami markowymi.
Wiêc gdzie tu ta mega zajebisto¶æ gunsy?
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

JAROGTS
Wys³any: 2012-03-08, 21:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 169
Sk±d: Bia³ystok
Narazie siê wstrzymujê z pistolem do klaru ( ale do podk³adu co¶ kupiæ musze) Pewnie jak na szkoleniu NOVOL dostanê w ³apê SATE to siê GUNSY odechce;p
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-03-08, 21:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
JAROGTS napisa³/a:
to siê GUNSY odechce;p


:spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

pietka81
Wys³any: 2012-03-08, 21:04   
0
UP DOWN

Posty: 25
U¿ywam air gunsa AZ3 HTE2 i powiem szczerze, ¿e ma ma³± miot³ê. lakierujê ni± tylko pojedyncze elementy

kup sobie do podk³adu speedway'a dysza 1.7 lub 1.8 lub fobo lux. koszt ok 100 z³.ja na takich robiê i jest ok.tylko trzeba pamiêtaæ aby po robocie je dobrze umyæ
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-03-08, 21:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
JAROGTS napisa³/a:
jak na szkoleniu NOVOL dostanê w ³apê SATE


Na szkoleniu bardzo fajnie widaæ kto lakieruje a kto tylko bajeruje na forum... :cool:

Popatrzê i poznam naszych forumowych mistrzów lakiernictwa.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Nokia 
Wys³any: 2012-03-08, 21:30   
0
UP DOWN
:)


Pomóg³: 8 razy
Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
Lackdoctor napisa³/a:
Wiêc gdzie tu ta mega zajebisto¶æ gunsy?
Dok³adnie.


Tu masz cytacior z naszego forum od jednego wielbiciela poszukasz to znajdziesz czyje.


Cytat:
eee no ludzie co wy wypisujecie za cenzura ze w gunsie miot³a jest w±ska i atomizacja s³aba wed³ug mnie nie jest ani w±ska ani s³aba atomizacja a porównanie mam do saty hvlp wiadomo sata to nie jest ale pisac ze sico lepiej wybrac to juz bzdura miesi±ca sico do gunsy to jak gówno do twarogu przyrównywac ,
faktycznie przy srebrze trzeba sie pilnowaæ ale nie trzeba wcale bazy stawiac zeby nie narobiæ chmur tylko trzeba znac podstawy lakierowania srebrami i nic sie niema prawa stac .

wed³ug mnie gunsa to naprawde ¶redniej klasy pistolet i w swojej cenie niema godnego konkurenta.





Cytat:
tl24.com.pl, g³upoty piszesz i tyle

tu jest produkowa Air Gunsa

AIR GUNSA s.r.l.
Via degli Aceri,1
21010 Cardano al Campo (VA) Italy
Tel.:+39 0331 26 39 41
Tel.:+39 0331 73 31 20
Fax: +39 0331 26 23 38
airgunsa@anest-iwataeu.com
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-03-08, 21:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Cytat:

Lackdoctor napisa³/a:
Wiêc gdzie tu ta mega zajebisto¶æ gunsy?
Dok³adnie.


Tu masz cytacior z naszego forum od jednego wielbiciela poszukasz to znajdziesz czyje.


Dla mnie gunsa to przereklamowany szrot.

Ale jedno co przyznam.
Alternatywy dla gunsy w jej przedziale cenowym nie znam.
Wiêc jak kto¶ ma na wywalenie 500 z³ to niech kupuje gunse.
Spoko, przecie¿ nie ja ni± bêdê lakierowa³.

Co bym zrobi³ ja z 500 z³ na gunse?
Poszed³ do banku i wzi±³ kredyt na rok 1000 z³.

Sp³acaj±c co miesi±c 120 z³, czyli pó³ elementu by mnie to obci±¿a³o finansowo, cieszy³ bym siê z mega saty 4000 rp.
Takie mam zdanie i wywalanie 500 z³ na gunse jest dziwne u lakiernika zawodowo aktywnego.
Jak kto¶ se kupi gunse do swojej amatorki to mu chwa³a.
Lakiernik, specjalista wysokiej klasy jak kolega co chwali zalety gunsy, który w swojej profi dzia³alno¶ci zostaje przy gunsie,,, nie, ja tego nie czaje.

¯eby nie by³o.... ja nie mam pod³ogi ;P w warsztacie, wiêc nikogo sie nie czepiam.
Nie jestem nawet wyuczonym lakiernikiem, robiê bo co¶ w ¿yciu trzeba robiæ z pasj±.
Wtedy praca nie jest ciê¿k± tyrk±, lecz sposobem na lepsze ¿ycie.

Mi szkoda na gunse 500 z³.
Na sate 2000 nie jest szkoda.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

JAROGTS
Wys³any: 2012-03-08, 21:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 169
Sk±d: Bia³ystok
Lackdoctor napisa³/a:
JAROGTS napisa³/a:
jak na szkoleniu NOVOL dostanê w ³apê SATE


Na szkoleniu bardzo fajnie widaæ kto lakieruje a kto tylko bajeruje na forum... :cool:

Popatrzê i poznam naszych forumowych mistrzów lakiernictwa.

Ja siê za mistrza nie uwa¿am , dopiero siê uczê ;) Mam nadziejê ¿e dzieki szkoleniu podniose swoje umiejêtno¶æi i bedê móg³ popracowaæ w NOVOL-u na PRO sprzêcie:D .2 plus ¿e poznam LACKDOCTORA:p
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-03-08, 21:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
JAROGTS napisa³/a:
plus ¿e poznam LACKDOCTORA:p

Eee tam.
Ale ja was poznam i piwka sie chetnie napijemy.
Ja w³asnie z tych teoretyków jestem ;P ;P ;P a nie mistrzów. ^^ Powaga :cool:

Jak to w reklamie WIFI EXPRESS -- du¿o pisze, ma³o robi.. hehe.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

juny 
Wys³any: 2012-03-20, 20:44   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Witam.
Kupi³em sobie Sico Bronze i mam ma³y problem mianowicie nie mogê odkrêciæ dyszy czy to normalnie i odkrêcaæ na si³e czy macie na to jaki¶ sposób??
_________________

 

diablo74 
Wys³any: 2012-03-20, 21:01   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 600
po co chcesz to odkrêcaæ mi kiedy¶ przy takim cudaku pêk³ korpus przy odkrêcaniu dyszy jak czy¶ciæ to przelej przez niego nitro w tê i z powrotem i musi wystarczyæ pozdrawiam :)
 

Nokia 
Wys³any: 2012-03-20, 21:05   
0
UP DOWN
:)


Pomóg³: 8 razy
Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
juny napisa³/a:
Witam.
Kupi³em sobie Sico Bronze i mam ma³y problem mianowicie nie mogê odkrêciæ dyszy czy to normalnie i odkrêcaæ na si³e czy macie na to jaki¶ sposób??


Cos malo si³y masz, albo w z³± strone krecisz. Musi sie dac rozkrecic.
A jak nie da rady wgl. to :
Imad³o, miedzy ³apy 2 deseczki, miedzy desseczki pistolet, dokrec ino bez przesady, i odkrecaj.
 

Mastiff
Wys³any: 2012-04-15, 20:21   
0
UP DOWN

Posty: 4
hehe ludziska, kupi³em SATE DLA UBOGICH :D czyli bronze, i jak na cz³eka który nie ma pojêcia o lakierowaniu, jestem zadowolony z pow podkl³adu akrylowego (dysza 1.4 rp) przy czym¶ lepszym chyba bym zemdla³ ^^
 

juny 
Wys³any: 2012-04-15, 21:24   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
hehe ja na swojego nie narzekam narazie pomalowa³ alufelgi i jeszcze chyba bedzie malowa³ zderzak :)
Jak za te pieni±dze super cacko :)
 

g_marker 
Wys³any: 2012-05-17, 19:20   
0
UP DOWN
Crazy_Peon

Posty: 88
mam gdzie¶ t± bronze po poprzednim lakierniku, ¶wieci siê ³adnie, ale wszystko zatkane nie nadaje siê do jakiejkolwiek pracy, z sico mam pistolet do malowania ¿elem kabiny 2,5 dysza jaki¶ rp, bo jak te speedy kupowa³em do kabiny malowania to w myciu schodzi³a z niego farba, ¶mieszne to nawet by³o, jak jest to nowe to dajê rade potem siê te pokrêt³a od szeroko¶ci same siê ustawiaj± jak chc±, jak kto¶ dba o sprzêt to pos³u¿y zanim siê wyt³ucze.
 

Fragles
Wys³any: 2012-05-28, 21:03   
0
UP DOWN

Posty: 44
Psika³em sikami dwoma, kupione po pochlebnych opiniach z for 2-3miechy codziennego malowania i ¶mietnik zaczê³y puszczaæ powietrze i farbê maj± strasznie badziewne kubki ale w miarê dobrze malowa³y .
aurita ma w±ziutki strumieñ nadaje siê do malowania rurek w dodatku ma dyszê wkrêcan± w prawo a nasadê w lewo ca³kowita pomy³ka jedno wkrêcasz to drugie siê odkrêca za szeroko¶æ strumienia i tragiczny kubek który pêcznieje od rozpuszczalników dyskwalifikacja.
Fobo strasznie nierówno maluje z przebiegiem bardzo mu siê to nasila do¶æ w±ski strumieñ ca³kowicie nie radzi sobie z gêstszym towarem zaczyna przerywaæ za to kubek ma dobry.
Expert tragiczna atomizacja widaæ jak pluje kroplami po jakim¶ czasie zacz±³ ³apaæ gdzie¶ lewe powietrze i przerywaæ.
K2 Od roku psikam nim podk³ady jest u¿ywany praktycznie codziennie chyba najszerszy strumieñ z tanich bubli jakie mia³em do tej pory w rêku a mia³em tego trochê, spokojnie mo¿na k³a¶æ podk³ad na g³adziutko w kosmos wali sporo materia³u podobnie zreszt± jak reszta wspomnianych, dobry jako¶ciowo kubek, k³ad³em nim te¿ akryle i klar radzi sobie du¿o lepiej od ww.
airgunsatrochê mnie zawiod³a do¶æ szybko pu¶ci³a farbê po iglicy(ale ma serwis), strumieñ nie za szeroki ale straty materia³u nie porównywalnie mniejsze od wymienionych wy¿ej u¿ywana jedynie do akryli kilka razy dla testu metalik klar radzi sobie, mycie za samo to dla mnie jest warta zakupu ³adnie z niej schodzi farba sporo miejsca za dysz± dobry kubek jako¶æ natrysku o wiele lepsza od wszystkich wymienionych.

By³y jeszcze jakie¶ ale ju¿ dawno posz³y w zapomnienie zaskoczy³a mnie jedynie trwa³o¶æ pistoletu k2 rok bez awarii prze¿y³ bez awaryjnie airgunse ma od niej sporo szerszy strumieñ i maluje do tej pory gdyby tylko nie ³adowa³ tyle towaru w powietrze by³ by bardzo ok, chocia¿ na tle reszty wypada bardzo dobrze.
 

wieslawt.1000 
Wys³any: 2012-06-30, 22:10   
0
UP DOWN
wieslawt.1000

Posty: 8
Sk±d: Ustroñ
Zainteresowa³ mnie ten model, bo to jest komplet Stanleya i w dodatku dobry do mycia. Co s±dzicie?
 

chudson
Wys³any: 2012-07-01, 00:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 213
mi to nie wygl±da na ¿adnego stanleya , kto¶ sobie nazwe dorzuci³ do chiñszczyzny. Wszystkie komplety pistolet + do pompowania + do konserwacji + do dmuchania + spirala wygl±daj± tak samo czyli CHINY .
 

Dumel19
Wys³any: 2012-07-01, 01:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
chudson napisa³/a:
mi to nie wygl±da na ¿adnego stanleya , kto¶ sobie nazwe dorzuci³ do chiñszczyzny. Wszystkie komplety pistolet + do pompowania + do konserwacji + do dmuchania + spirala wygl±daj± tak samo czyli CHINY .


chiny i to bardzo s³abe, mój tata kupi³ kiedy¶ taki zestaw i po bodajze jakich¶ dwóch malowaniach przyczepy miot³a la³a tylko góra, nawet do podk³adu sie nie nadawa³, mam jeszcze chyba tylko pistolet do ropowania bo reszta sie rozlecia³a ;) na alledrogo szukaj Panie . pozdrawiam.
 
 

stux
Wys³any: 2012-07-10, 08:29   
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam wszystkich,

mam szybkie pytanie, bo nie uda³o mi siê znale¼æ jednoznacznej odpowiedzi

Czy SICO Bronze RP ofertowany na allegro to jest to samo co HP ?

Kompresor 50l, chcê pomalowaæ blotnik w czarnym akrylu

- jaka dyszê wybraæ 1,3 czy 1,4 ? (ma to jakie¶ znaczenie w moim przypadku)

Do podk³adu wystarczy wybraæ jakie¶ FOBO HP z dysz± 1,7?
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2012-07-10, 14:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
Wszyscy zgodnie pisz± ¿e Sriko, Sra³rita, Srobo to jedno wielkie g@wno.
Pomimo tego nadal s± chêtni na te pistolety.
Podziwiam, podziwiam.
_________________
http://niezalezna.pl/
 

Simon 
Wys³any: 2012-07-10, 15:38   
0
UP DOWN
in¿


Pomóg³: 2 razy
Posty: 97
Sk±d: Zgierz
kup bronze rp z dysz± 1,3
_________________

 
 

diablo74 
Wys³any: 2012-07-10, 18:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 600
ja bym radzi³ 1.4 bo z klarem mo¿e byæ problem
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-07-10, 19:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
diablo74 napisa³/a:
1.4 bo z klarem mo¿e byæ problem

Ja radzê 1.3 bo z baza bêdzie problem.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

diablo74 
Wys³any: 2012-07-10, 21:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 600
Lackdoctor napisa³/a:
diablo74 napisa³/a:
1.4 bo z klarem mo¿e byæ problem

Ja radzê 1.3 bo z baza bêdzie problem.

tak czy siak bêdzie problem :D
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-07-11, 08:44   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Jedyne wyj¶cie zaraz po pierwszym lakierowaniu SRICO w kolorze sraczki, a czasami nawet po wyjêciu go z pude³ka :

http://www.youtube.com/watch?v=kwDohJ6nNrc
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

juny 
Wys³any: 2012-07-11, 08:48   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Ja mam to sico bronze 1.3 rp
I klar idzie bez problemu ;P
_________________

 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-07-11, 11:32   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Doro¶niesz do lakierowania samochodów ... zobaczysz ró¿nice ... najpierw ciê zatka ... potem zmienisz zdanie ... niestety ju¿ ze wstydem za wcze¶niej napisane posty ^^
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

juny 
Wys³any: 2012-07-11, 15:47   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Mo¿e i tak ale jak narazie dzisiaj malowa³em zderzak i efekt ca³kiem zadowalaj±cy :D
_________________

 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-07-12, 21:00   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Kogo zadowalaj±cy ? ^^ .... wiem wiem zderzak by³ czarny jest w kolorze wiêc jest git ... ale za pistolet przep³aci³e¶ 50 z³ ... za 12 z³ mia³by¶ taki z zestawu do pompowania kó³ i równie zadowalaj±c efekt malowania ;)
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

juny 
Wys³any: 2012-07-12, 22:19   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Haha to daj mi 1500z³ sobie kupie Sate :D
Wy¶miewac siê ka¿dy umie ale nikt nie do³o¿y :D hehe
_________________

 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-07-13, 10:05   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Zarób sobie .... i nie wypisuj pier dó³ :tak: Kolejny roszczeniowiec siê znalaz³. ^^

Cz³eku ... SICO to gó wno. Chcesz to s³uchaj madrych rad nie chcesz to siê dalej mêdrkuj jak wszyscy ci co potem musieli siê zamkn±æ bo siê za g³o¶no "buldoczyli" ... albo ci co chwalili jak TY i musieli przyznaæ ¿e pope³nili b³±d .... jak ten szajs rozpad³ im siê rekach. Cena Czyni Cuda i zawsze dzia³a jak lep na frajer. Wpad³e¶ jak wielu przed tob± i kilka tysiêcy po tobie ^^

I raczej pamiêtaj ¿e to nie moje zmartwienie czy Ty jeste¶ bogaty, czy biedny ? staæ ciê czy nie staæ na co¶ co dzia³a ?.Nie wiem - mo¿e przestañ tyle ¿reæ to zaoszczêdzisz na jakie¶ lepsze narzêdzia pracy. :spoko:

Ca³y ten temat jest z za³o¿enia Durny. Nie ma pistoletów dla amatorów i zawodowców. S± tylko takie które nadaj± siê do realizacja jakiego¶ zadania albo siê do tego nie nadaj± . To samo z granic± ceny. Jak pistolet do 100 z³ tzn ¿e SATA ju¿ nie, nawet jak kto¶ zechce j± za tyle sprzedaæ ?

Co to w ogóle jest za granica 100 z³ ? Pistolet mo¿e kosztowaæ 900 z³ i byæ gów..no wart w przypadku refinishu ... i 50 z³ i ¶wietnie siê nadawaæ do lakierowania mebli ogrodowych raz w roku.

Doro¶niesz dzieciaku - zrozumiesz. :tak:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group