Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
aeroarte 
Wys³any: 2008-03-08, 20:03   Lakier DIAMONTOP MS - RM
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 110
Sk±d: Starachowice
Witam! W jakiej najni¿szej temperaturze mo¿na nim malowaæ? Dzisiaj by³o na hali +8 . Czy w takich warunkach co¶ z tego wyjdzie?
 

kaczmi 
Wys³any: 2008-03-08, 20:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 102
Sk±d: Mazowieckie
co¶ tamn z tego wyjdzie ale co ;) ?? ten lakier jest bardzo wymagaj±cy, potrzebuje temp min 20 st jest to bardzo dobry klarak, daje super po³ysk i bardzo dobrze siê rozlewa tylko mo¿e siê zrobiæ gêsia skórka lkub pomarszczyæ siê przy takiej temp, zrób sobie próbke gdzie¶ na kawa³ku czego kolwiek i sprawd¼ zanim co¶ pomalujesz
 
 

aeroarte 
Wys³any: 2008-03-09, 18:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 110
Sk±d: Starachowice
Polakierowa³em przy +10 i wysz³o by super ,gdybym przewidzia³ .ze na d³ugo¶ci 10 m wê¿a ,tyle skropli sie wody/chyba od niskiej temperatury/ i niestety rzygnê³o tu i ówdzie. Jutro pomy¶lê co z tym dalej.
 

online 
Wys³any: 2008-03-09, 21:16   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
jak mi rzygnie wod± (dokladnie, woda we wê¿u) :mad: to zaraz biore pistolet do przedmichiwania lub dysze V. i susze to szybko na ma³ym ci¶nieniu. potem normlana warstwa lakieru i po problemie :wink:
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-03-09, 21:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
online napisa³/a:
i po problemie


no nie do konca. z wody ktora wyparuje pozostana jakies dziwne osady i inne smieci.
 

mogwai
Wys³any: 2008-03-09, 22:53   
0
UP DOWN

Posty: 15
online napisa³/a:
jak mi rzygnie wod± (dokladnie, woda we wê¿u) :mad: to zaraz biore pistolet do przedmichiwania lub dysze V. i susze to szybko na ma³ym ci¶nieniu. potem normlana warstwa lakieru i po problemie :wink:

mo¿na te¿ zdejmowaæ ro¿kiem rêcznika papierowego,(papier wpija wodê i prawie nie ma ¶ladu), ale w zasadzie wodê powinno siê wy³apaæ ju¿ przy wyj¶ciu z kompresora
 

Bodzio 
Wys³any: 2008-03-10, 14:59   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
S± takie mini filtry pod pistolet, wy³api± to co w wê¿u jest, a koszt niewielki ok 15z³ na allegro (s± te¿ takie same po 30z³) Sam mam taki i sporo wy³apuje z samego wê¿a.
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

online 
Wys³any: 2008-03-10, 16:26   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
RBFM-nie ¶miem siê k³óciæ, bo jak najbardziej masz racjê, ale nie ma innego wyj¶cia... Albo wykurzyæ jako¶ tak± wodê, która ju¿ siê osadzi³a na lakierze, albo ponowne lakierowanie :wink:

Cytat:
S± takie mini filtry pod pistolet, wy³api± to co w wê¿u jest, a koszt niewielki ok 15z³ na allegro (s± te¿ takie same po 30z³) Sam mam taki i sporo wy³apuje z samego wê¿a.



ja mam taki, Devilbissa!! troszkê wiêkszy od tych chiñskich z allegro, ale powiem szczerze- zawiód³ mnie ju¿ 2-3 razy! ale mam go ju¿ ponad 1.5 roku i zapewne jest juz do wymiany :wink: wiêc pretensji mieæ nie mogê :roll:

Cytat:
ale w zasadzie wodê powinno siê wy³apaæ ju¿ przy wyj¶ciu z kompresora


wiadomo. ale w praktyce bywa niestety róznie :mad: :razz:
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

aeroarte 
Wys³any: 2008-03-12, 07:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 110
Sk±d: Starachowice
Nie bêdzie ¼le ! Papier ,polerka i heejaaa. Pzdr JK.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime