Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
last_varior
Wysłany: 2016-10-11, 11:06   Kontakt na system mieszalnikowy - dystrybutora
0
UP DOWN

Witam,
Sytuacja zmusila mnie do szukania nowego mieszalnika ;-/ Co polecicie?
I czy ma ktos kontakt z przestawicielem debeera // heliosa? bardzo bym prosil o podzielenie sie nr telefonu.
Jestem z Pomorskiego

lechler1 
Wysłany: 2016-10-11, 16:38   
0
UP DOWN

jutro mogę podać od debeera.
z pomorskiego a dokładnie??

może być na PW

last_varior
Wysłany: 2016-10-13, 11:42   
0
UP DOWN

ewentualnie jaki w miare tani mieszalnik baza/akryl polecacie ;) ???

Dementor
Wysłany: 2016-10-13, 19:14   
0
UP DOWN

Tu masz temat z początku tego roku. Od tego czasu nic się nie zmieniło.
http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=10151

Jeżeli ma być baza i akryl to wyboru dużego nie ma w średniej półce cenowo-jakościowej. Najlepiej chyba Mipa i General. Na Challengera jest podobna cena ale nie ma akrylu. To samo w Autoluxie (Quick).
Debeer, Helios, Lechler, Palinal, Max Mayer, Lesonal - droższe.
Jest jeszcze Dyna, Spectral, APP, 4M, ProfiRS, Haya, Ivat, Profix
Nie patrz tylko na cenę a głównie na pasowalność i ogólnie wzorniki bo w niektórych systemach są drukowane w drukarni a nie lakierowane.

POLYKAR.PL
Wysłany: 2016-10-13, 19:41   
0
UP DOWN

Dementor, zapomniałeś o Hymax - który w relacji cena/jakość bije na głowę General czy Mipa :)

Dementor
Wysłany: 2016-10-14, 05:48   
0
UP DOWN

Nie znam oferty ale jak tak twierdzisz to pewnie wiesz. Możesz mi podesłać :)

POLYKAR.PL
Wysłany: 2016-10-14, 19:51   
0
UP DOWN

Dementor napisał/a:
Najlepiej chyba Mipa i General

Chyba znasz :)

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2016-10-15, 07:42   
0
UP DOWN

Szukaj używanego systemu na rynku wtórnym. Nie musisz podpisywać umowy i cudować z obrotem. Używany system możesz kupić za 4k i śmigać. Jeżeli chcesz system na warsztat, to musisz szukać tego bogatego kolorystycznie. Challenger, Quick, Autolux, Hymax, General raczej muszą stać obok innego mieszalnika przez wzgląd na bazę kolorów. Spectrala omijaj szerokim łukiem. 4m, Profi RS, Dyna, APP, Helios Deeber to już jakiś wybór chociaż nie idealny. Najlepiej kupić APP i 4M. Masz i akryle i jako taką kolorystykę.

GMC
Wysłany: 2016-10-15, 09:56   
0
UP DOWN

APP ktoś chce sprzedać ze starym kolorboxem - ponoć lepszym
http://lakierowanko.info/...?t=10627#125096

Siekiera
Wysłany: 2016-10-15, 10:44   
0
UP DOWN

POLYKAR.PL napisał/a:
Dementor, zapomniałeś o Hymax - który w relacji cena/jakość bije na głowę General czy Mipa :)

Dementor napisał/a:
Nie znam oferty ale jak tak twierdzisz to pewnie wiesz. Możesz mi podesłać :)

Cytat:

Ja znam bo nawet mój były pracownik był na szkoleniu i chyba mocno przesadzasz z tym biciem na głowę. Powiedziałbym że wręcz odwrotnie. Wszystko zależy od kogo się kupuje i jak się rozmawia :) A ponadto kolorbox w Hymax jest sporo uboższy, nie mówiąc już o innych rzeczach :tak:

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2016-10-15, 12:52   
0
UP DOWN

Siekiera, masz na myśli problemy z dostępnością pigmentów?

Siekiera
Wysłany: 2016-10-15, 13:54   
0
UP DOWN

trzeźwy inaczej napisał/a:
masz na myśli problemy z dostępnością pigmentów?

Nie, tego nie wiem bo nie kupuję ale jeżeli tak jest to tym bardziej. Mi chodzi o warunki handlowe.

Dementor
Wysłany: 2016-10-15, 17:38   
0
UP DOWN

POLYKAR.PL napisał/a:
Dementor napisał/a:
Najlepiej chyba Mipa i General

Ja na serio nie znam oferty na Turbo, nikt u mnie nie był ja do nikogo nie dzwoniłem to skąd mam znać. Jedynie co to mogę porównać ceny dodatków z tym co ty masz w swoim sklepie internetowym. Może i masz trochę taniej niż ja na półce ale co z tego? Jakbym chciał to bym taniej sprzedawał tylko po co? Ja w przeciwieństwie do ciebie płacę ZUS sobie i pracownikom a ty tylko sobie i siedzisz przed kompem a praca to na forach i na FB nagonić klientów przez co koszty masz dużo niższe.

Moi klienci godzą się na takie ceny bo wiedzą że jak chcą żeby ci koloryści co im płacę pensję i ZUS robili im dobrze kolory to muszą u mnie kupić dodatki. Ja nie wymagam żeby u mnie kupowali pistolety SATA czy polerki Rupesa bo wiadomo że w internecie będzie taniej ale to jest jednostkowy zakup raz na jakiś czas a kolor i dodatki kupują codziennie i musimy jakoś wspólnie żyć.
Tak patrząc, to taki twój sklep nie jest dla mnie żadnym zagrożeniem i możesz tu sobie pisać jakie to wszyscy mają drogie towary a u Polykara promocja od promocji :tak:

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2016-10-15, 18:45   
-1
UP DOWN

Zapraszam do mojej promocji w temacie polykar.pl promocja na materiały lakiernicze.
Proszę u mnie zamawiać towar a po nagrodę w kwocie 100zł proszę zgłaszać się do organizatora konkursu. Zamówienia proszę kierować na priv.

barkley3434
Wysłany: 2016-10-15, 19:25   
0
UP DOWN

Dostałem propozycję na Hymaxa z Piły i ... wysmiałem bo chcieli mi sprzedać pigmenty w cenie SH czy nowej dyny. Powiedziałem mu ze jak beda w cenie Challengera to moze sie zastanowie . Macie rację i rzeczą racjonalną i naturalną jest to że na miesszalni dodatki będziemy mieli drożej niż w necie , ponosimy koszty złodziei , pradu, ogrzewania , paliwa, wypłat itp. Dla idei tam nie siedzimy i wdychamy te rozpuchy.

Siekiera
Wysłany: 2016-10-15, 19:44   
0
UP DOWN

barkley3434 napisał/a:
Dostałem propozycję na Hymaxa z Piły i ... wysmiałem bo chcieli mi sprzedać pigmenty w cenie SH

O proszę, długo nie trzeba było czekać na potwierdzenie ;)
A żeby kolega Polykar miał już pełny obraz sytuacji to dopiszę że na Hymaxa chcą 5 tyś. netto obrotu miesięcznie ^^ Jak zaprzeczysz to wkleję skan oferty :tak:
Takich obrotów to chyba nikt teraz nie żąda więc o jakim ty biciu głową piszesz to ja nie wiem, chyba że w ścianę :sciana:

Dementor
Wysłany: 2016-10-18, 07:42   
0
UP DOWN

Kolega Polykar nie pojawia się od kilku dni, nie komentuje, może po promocji którą zrobił Trzeźwy nie ma zamówień i nie może się otrząsnąć :D

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2016-10-18, 13:40   
0
UP DOWN

Tu nie ma co żartować, bo wracamy do problemu przynajmniej raz do roku. Każdy z nas z czegoś żyje, ale nikt nie uprawia tutaj kryptoreklamy. Administrator i moderatorzy nic nie robią kiedy kwitną mangoposty naszego pomarańczowego kolegi. Dziwi mnie fakt , że powstał osobny wątek w którym może się reklamować i przedstawiać swoją ofertę. Na żadnym innym forum na którym jestem, żaden warsztat, sprzedawca albo importer nie ma takiego przywileju. Muszą za to płacić. To nie jest moje forum więc to nie ja ustalam tutaj zasady kto co może a kto nie może . Ale na tym forum jest też szereg niepisanych zasad. Tzw. norm społecznych i kultury dobrego smaku. Mnie się źle czyta dyskusje gdzie ktoś prowadzi rozmowę w taki sposób, że ma ona na celu wypromowanie jego towaru. Branża jest mała wbrew pozorom, i są tutaj na forum chłopaki którzy mogą robić promocje jakich to forum nie widziało. Ale po co? Po ostatniej awanturze, administrator miał zrobić z tym porządek. Chyba nawet publicznie o tym pisał. I co.....? Gówno!

MAX MAYER 
Wysłany: 2016-10-18, 17:06   
-1
UP DOWN

Trzeźwy czekałem na takie jebnięcie! Dobrze i mądrze piszesz! punkt ode mnie :spoko:

GMC
Wysłany: 2016-10-19, 08:15   
0
UP DOWN

Mi się wydaje że rozmawianie na forum o lakiernictwie musi być połączone z wymienianiem konkretnych produktów nawet jak ktoś inny odbiera to jako reklamę. Inaczej to nie ma sensu bo materiałów jest zatrzęsienie i każdym się da jakoś tam zrobić ale efekty wychodzą różne a producenta to nie obchodzi bo na takie rzeczy nie ma reklamacji jak na buty. Dlatego musimy sami wymieniać się spostrzeżeniami i piętnować produkty które są beznadziejne albo inaczej - mówić o produktach dobrych gdzie producent rzetelnie zrobił produkt. Wiadomo, to jest dla takich producentów reklama ale to dobrze bo inni wtedy widzą że nie warto produkować badziewia. Tak patrząc to Polykar nie złamał jakiś norm w tym wątku. Normalna wymiana poglądów z korzyścią dla wszystkich, taka oczyszczająca atmosferę :)

Inna sprawa z reklamowaniem czegoś na forum w kategoriach biznesowych, jak jego wątek reklamowy, temat jak bumerang powraca choć widzę że admin go teraz zamknął

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2016-10-19, 10:39   
0
UP DOWN

Tutaj nie chodzi o prowadzenie badań lingwistycznych czy analizy behawioralnej postów Polykara. Chętnie wezmę udział w dyskusji o tym, że podkład Homofuller jest lepszy od Pedofullera, mimo że o 2zł droższy. Ale nie tak taka dyskusja ze strony naszego kolegi wygląda. Może ja nie jestem do końca obiektywny, ale nie tylko ja odnoszę takie wrażenie i nie tylko ja wyraziłem swój sprzeciw bo widocznie nie tylko mnie to przeszkadza. I nie chodzi tutaj o konkurencje, pieniądze itd. Ja tutaj nie szukam pieniędzy na tym forum, a jestem tutaj dla relaksu, informacji i zabicia czasu. Jeżeli ktoś jest wyjątkiem w skali Polski, i ma na dużym branżowym forum, swój bezpłatny temat w którym może robić co zechce, to trzeba to uszanować i działać w granicach tego wątku. Wypracowaliśmy ten kompromis po wielkiej forumowej awanturze. Dlatego właśnie, wychodzenie po klienta, albo z reklamą swojego produktu poza ten wątek, kończy się sprzeciwem innych forumowiczów, którym to przeszkadza, ponieważ jest brakiem szacunku dla innych użytkowników. Nie ważne czy zwolenników czy przeciwników.
Piszesz GMC o porównywaniu produktów, piętnowaniu słabej jakości itd. Masz racje, ale kilka razy były już propozycje porównywania produktów, w tym Polykara, do innych brandów. Zostały okupione ciszą. Więc jak tutaj mówić o merytorycznej dyskusji, kiedy nie ma woli poddania towaru próbie, a cały udział w dyskusji naszego kolegi Polykara ogranicza się do napisania postu składającego się z kilku wyrazów lub jednego zdania, gdzie pada nazwa produktu który akurat on sprzedaje. Żadnych faktów, żadnej wymiany doświadczeń, żadnych pomysłów na problemy lakierników, żadnej debaty, żadnego dowcipu. Zamiast tego jedno krótkie zdanie z nazwą produktu w środku. Naprawdę tego nie widzisz GMC?

[ Dodano: 2016-10-19, 11:51 ]
Wyzerowałem Panowie punkty. Mieliśmy (zwolennicy ładu) wszyscy po -1. Chyba ktoś zamiast wejść w temat ze swoim zdaniem, woli partyzantkę.

Dementor
Wysłany: 2016-10-19, 11:55   
0
UP DOWN

Słuszne spostrzeżenia odnośnie dyskusji z Polykarem. Najczęściej pół zdania z nazwą produktu któryakurat jest w jego sklepie + emotikon o tak:
User: Jaki lakier polecacie do 120 zł?
Polykar: C072 :spoko:

GMC
Wysłany: 2016-10-19, 20:27   
0
UP DOWN

Nie wiem czy wszyscy śledzą lakiernictwo na facebooku ale właśnie niedawno pojawił się taki oto wpis w jednej z grup lakierniczych odnośnie wypowiedzi Dementora w tym wątku :shock:
Dla mnie to jest żenujące takie wyciąganie spraw na zewnątrz a ja Polykara trochę nawet usprawiedliwiałem :/

fb_polykar.jpg
Plik ściągnięto 78 raz(y) 98,9 KB

fb_polykar_2.jpg
Plik ściągnięto 83 raz(y) 99,04 KB

POLYKAR.PL
Wysłany: 2016-10-19, 21:02   
0
UP DOWN

GMC, jakie wyciąganie spraw na zewnątrz ? forum jest ogólnie dostępne tak samo jak FB ... Tobie wszakże dziękuję za obiektywizm dotyczący moich postów ale neutralności i zdroworozsądkowego podejścia do tematu nie mogę dopatrzeć się w postach trzymających władzę w grupie trzech userów. Nie są adminami ale jak widać mogą więcej :) . Twoim zdaniem ja mam obrywać i siedzieć cicho a inni mogą mnie bezkrytycznie obrzucać inwektywami ? Cruel usunął mój wątek po tym jak trzeźwy inaczej czyli mówiąc wprost nietrzeźwy umieścił w nim post, który stał się podstawą do żądania usunięcia wątku z forum. Ten przyklejony wątek nikomu krzywdy nie robił aż do momentu kiedy nietrzeźwy zamieścił w nim swój post. Pretensji nie mam bo mieć nie mogę. Ale troszkę obiektywizmu przydałoby się :) Pozdrawam Cię GMC :)

Dementor
Wysłany: 2016-10-19, 21:35   
+1
UP DOWN

WoW stałem się sławny :x: Wszak takie studium przypadku idealnie nadaje się na pracę licencjacką na kierunku "Reklama i Marketing" i niewykluczone że ktoś kiedyś jeszcze się z tego zdoktoryzuje :roll:
Bo przecież to nienormalne żeby na własne życzenie zrażać klientów do firmy. Jasne, najlepiej tak jak Polykar włazić wszystkim w tyłek żeby coś sprzedać. Zapytam cię czy prowadziłeś kiedyś mieszalnię czy zawsze tylko przez internet sprzedajesz. Jeżeli to drugie to sorry ale nie mamy o czym rozmawiać. Myślę że niejeden z nas ma już dość takiego biznesu, śmierdzącego i z kasą w zeszycie a nie na koncie w banku.
A właśnie, Polykar czy sprzedajesz w swoim sklepie internetowym na zeszyt? Niee? Przecież to nie do przyjęcia!!!! Dobry lakiernik musi mieć kilka zeszytów bo jak ma jeden to dupa nie fachowiec a Ty zaczynasz ich segregować.

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2016-10-19, 22:04   
-1
UP DOWN

Panowie - nie przy wódce!
Nie ma co rozkręcać kolejnej awantury. Każdy ma swoje zdanie a decyduje większość. Na tym polega demokracja. Robienie dymu o to co już w zasadzie dawno omówiliśmy i wypracowaliśmy pewien kompromis w postaci osobnego tematu dla polykara, nie ma najmniejszego sensu.
Forum administruje, utrzymuje i finansuje Pan X. My jesteśmy tutaj gośćmi i powinniśmy szanować to, że przez to, że on siedzi po nocach, my możemy sobie pisać bzdety na tym forum.
Pan X stwierdził wczoraj, że pewna dżentelmeńska umowa została złamana. Nie stwierdził tego po lekturze gazety, prywatnych wiadomości, telefonu od kochanki, tylko przyjrzał się postom polykara i doszedł do wniosku, że umowa którą zawarli nie jest przestrzegana. Skoro polykar jej nie przestrzega, to Pan X też przestał jej przestrzegać i skasował temat.
Możemy pisać co chcemy, smarować się kałem i głupio tłumaczyć, ale jednego nie możemy przegapić. DrCruel incydentalnie zabiera głos na forum i prawie wcale nie podejmuje żadnych działań wychowawczych. Skoro podjął decyzję o skasowaniu tematu, to widocznie miał rację. Nam nic do tego. Jesteśmy tutaj gośćmi. Jak komuś nie pasuje tutejszy klimat, to są jeszcze inne fora. Ja nie chodzę jeść tam gdzie mi nie smakuje.

Siekiera
Wysłany: 2016-10-19, 22:26   
0
UP DOWN

Po pierwsze, Polykar prowadził kiedyś mieszalnie i doskonale zdaje sobie sprawę jak ten biznes wygląda więc struganie jarząbka na FB to strzał w kolano. Ciekawe jakie ceny mają na półce jego byli pracownicy którym odsprzedał mieszalnię?
Po drugie, nikt nie obrzucał Polykara inwektywami. Była dyskusja na argumenty ale jak sprawa zaczęła przyjmować dla niego zły obrót to zamilkł aż w końcu wymyślił że pożali się na FB.
Po trzecie, wpisuję Dementora do złotych myśli :D
Dementor napisał/a:
A właśnie, Polykar czy sprzedajesz w swoim sklepie internetowym na zeszyt? Niee? Przecież to nie do przyjęcia!!!! Dobry lakiernik musi mieć kilka zeszytów bo jak ma jeden to dupa nie fachowiec a Ty zaczynasz ich segregować.

http://lakierowanko.info/...start=50#125196

GMC
Wysłany: 2016-10-20, 09:28   
0
UP DOWN

Emocje powoli opadają więc jeszcze dorzucę swoje trzy grosze w sprawie. Na fb nie pisałem bo tam jest się na widelcu ale też nie zauważyłem żeby inni lakiernicy wypowiadali się specjalnie. Każdy chyba podskórnie czuje że to jest dobry układ. Kupuję w miarę wszystko w jednej mieszalni to czy przynoszę setkę czy litr to mam dobarwione na kreskę. Czy to w porządku czy nie? Każdy sam ocenia, ja wolę tak niż za każdym razem cieniować. Są mieszalnie różne, jedne robią natryski do każdej klapki, inne do trudniejszych a inne nie robią wogóle a ceny na bazy mają podobne. Nie muszą dobarwiać tak jak my nie musimy cieniować choć najczęściej to robimy i tak kalkulujemy robotę żeby klientowi nie wspominać o cieniowaniu. Ale gdybyśmy nie mieli nic z tego cieniowania to tylko nieliczni robili by to. Czyż nie prawda?
Dlatego ja się z tym co napisał Polykar nie zgadzam i z pełną świadomością kupuję w mieszalni i nie raz już o tym pisałem choć był też czas że zastanawiałem się nad mieszalnikiem ale mi przeszło.

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2016-10-20, 18:23   
0
UP DOWN

GMC napisał/a:
Każdy chyba podskórnie czuje że to jest dobry układ.

To nie jest dobry układ a idealny układ. Nasi klienci też mają swoich klientów. Jak ktoś robi 3 auta w miesiącu jest inaczej traktowany niż przypadkowy klient. Nikt mi nie powie, że jest inaczej. Każdy z nas jest psychologiem swojego biznesu i prędzej czy później spotyka się z takim traktowaniem. Zamawiasz w hurtowni raz do roku, masz słabą cenę. Współpracujesz regularnie - masz dobrą cenę. Ja stosuje podobną taktykę. Był czas, że przyjeżdżało do mnie kilku magików którzy chcieli 0,1l i żeby korygować i korygowaliśmy. Ale dodatki kupowali już w innej mieszalni, bo mieli bliżej. Jest to dla mnie zrozumiałe i sam bym tak robił. Ale któregoś razu się zdenerwowałem i zmieniliśmy zasadę. W końcu możesz coś kupić skoro i tak przyjeżdżasz. Nie kupujesz dodatków albo pojawiasz się z kolorem którego gdzie indziej nie chcieli Ci zrobić na kant, pokazujemy Ci warianty, nalewamy do kubła i nara. Jednemu klientowi powiedziałem to wprost. Po co ja mam marnować czas, orać pracownikami, robić natryski i nic z tego nie mieć. Na setce zarabiam od 4 do 10 zł. Jak mam dobarwiać i robić natryski, to zarobek spada do 0zł. Jeżeli koleś kupuje 0,1L i chce dobarwiać, to ja na nim nie zarobie. Jeżeli kupi dodatki, to wtedy już tak. Nasza praca ma wtedy sens.
Reasumując - podnoszenie jako zarzut, że wynagradzanie klientów za dobrą współpracę jest dzieleniem klientów na lepszych i gorszych a więc jest czymś złym, jest obłudą. Ja sam wiem od jednego z użytkowników tego forum, że "pomarańczowa rewolucja" polegała też na tym, że kto pisał na forum w superlatywach, ten miał inną cenę niż ten który nie pisał. Moralność Kalego...

Bombel
Wysłany: 2016-10-20, 21:36   
0
UP DOWN

Panowie, pracowałem na różnych mieszalnikach po serwisach i na wszystkich trzeba się napracować. Czasami jak mi coś trzeba i mam czas to jadę do kolegi i sam sobie mieszam ale jak nie mam czasu to wolę dać zarobić komuś innemu i wyciągam kasę bez gadania bo wiem że to się należy jak psu buda.
A z innej beczki to nie rozumiem jak ludzie kalkulują materiały z internetu gdzie trzeba wysyłkę płacić i czekać 2-3 dni, nie mówiąc już o rozwalonych paczkach.

barkley3434
Wysłany: 2016-10-21, 21:54   
-1
UP DOWN

Trzeźwy nie jesteś odosobniony w swoim postępowaniu . Ja stosuję identyczną taktykę . Nie kupuje dodatków itp. leje podstawę , zamykam i kasuję. Jest jeszcze jedna rzecz - jak ktoś mi mówi o konkurencji ze tam jest taniej , albo że pojedzie jeszcz do konkurencji zobaczyć to po powrocie kasuje razy dwa i mam to głęboko... Mam takich klientów co mi w miesiącu zostawiają 6000 do 15000 tyś to ich traktuje priorytetowo i rzucam inną robotę i zajmuję sie ich zleceniami. Oni zawsze są pierwsi w kolejce !!!! Tak jak mówisz podchodzę psychologicznie do klientów i ich szufladkuję dla tego ciągle sie rozwijam i nie stoję w miejscu jak inni !!!!Jest jeszcze jedna kwestia - ci co biorą na zeszyt płacą 10 % drożej , wiedzą o tym i sie godzą bo grzecznie im wytłumaczyłem ze bankiem nie jestem , a towar na półkach musi być. Mają do wyboru dwie inne mieszalnie , app i innych domokrążców co są dystrybutorami znanych marek i jeżdźą po garażach.

last_varior
Wysłany: 2016-10-21, 22:40   
0
UP DOWN

Panowie ;-) tez w tym troche siedze ;) amieszalnikow mam 3 poprostu jeden chce wymienic i szukam czegos na zamiane;) Powiem tak troche tego sprzeaje, zdenerwowal mnie dostawca i szukam czegos na podmianke z ew Namiarami ;-)

barkley3434
Wysłany: 2016-10-22, 07:35   
0
UP DOWN

last_varior - jakie masz sysytemy i co chcesz wymienić bo to jest istotna informacja by ci co kolwwiek podpowiedzieć

lakierok
Wysłany: 2016-11-06, 11:30   
0
UP DOWN

last_varior napisał/a:
Panowie ;-) tez w tym troche siedze ;) amieszalnikow mam 3 poprostu jeden chce wymienic i szukam czegos na zamiane;) Powiem tak troche tego sprzeaje, zdenerwowal mnie dostawca i szukam czegos na podmianke z ew Namiarami ;-)

Kolega coś słabo nas odwiedza bo z odpowiedzią co cisza :shock:

Tomek 78
Wysłany: 2016-11-09, 16:14   Mieszalnik RM Onyx HD używany + Pigmenty HB i CB nowe
0
UP DOWN

Z racji zmiany przez szefa mieszalnika mamy do sprzedania mieszalnik marki RM Onyx HD. Mieszalnik plus to co na nim stoi czyli zestaw mieszadeł + pigmentówj jak i pigmentów nieruszonych HB i CB ( fabrycznie nowych)najpopularniejsze pigmenty nawet po kilka szt. Oprócz pigmentów w ilościach 55 l roz. Hydromix i 20 l żywicy HB002. Cały zestaw jest obecnie w Polsce a przyjechał z Niemiec.Jest to nasza warsztatowa premia świąteczna dlatego zależy nam na sprzedaży w dobrej cenie. Pigmenty fabrycznie nowe zdatne do użycia jeszcze przez min 3-4 lata. Z racji urlopu do końca roku zostaje w Polsce i do tego czasu mogę całość sprzedać po atrakcyjnych cenach. Odpowiadam póki co tylko na maile( to mój czas urlopowy), konkretne oferty oczywiście będę w stanie przedyskutować telefonicznie, za pomocą Skype'a lub osobiście.
E-mail NowakTom78@gmail.com

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu