Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
HugoBucc 
Wysłany: 2016-12-16, 19:36   Koszt wstawienia kielichów
0
UP DOWN

Witam. Parę dni temu stała mi się nieprzyjemna rzecz, a mianowicie prawy tylny amortyzator wpadł mi do bagażnika :x: Lewy jeszcze się trzyma, ale chcę zrobić oba kielichy, żeby mieć spokój na dłuższy czas. Części już mam, teraz szukam kogoś, kto to wykona.

Pacjent to Opel Omega B (sedan) i przed robotą trzeba na pewno zdemontować walcową butlę gazową i - być może - zbiornik paliwa.

Oczywiście chodzi mi o koszt wspawania, bez lakierowania, bo cóż tam lakierować... Byłem u jednego magika i wyśpiewał mi 1500 zł - 2000 zł :sciana:

KK 
Wysłany: 2016-12-16, 21:04   
0
UP DOWN

Myślisz, że Ci ktoś za darmo to zrobi?

HugoBucc 
Wysłany: 2016-12-16, 21:23   
0
UP DOWN

^ Nie chciałbym nawet tracić czasu na pisanie czegokolwiek pozbawionego sensu - widać, to niepopularne poglądy.

Przez 8 lat zlecałem już parokrotnie usługi blacharsko-lakiernicze przy swoim samochodzie (reperaturki tylnych błotników, ranty drzwi, wymiana błotnika prawy przód), więc jakieś rozeznanie w tym temacie mam, ale zaproponowana kwota po prostu ścięła mnie z nóg. Odwiedziłem 5 majstrów w jednym mieście i tylko ten ancymon wyskoczył mi z taką kwotą. Proponowane ceny dość znacznie różnił się od siebie, stąd też moje pytanie, na które nawet nie spróbowałeś odpowiedzieć. Chciałbym znaleźć środek cenowy pomiędzy robotą kowala, a czymś na wyższym poziomie.

8-)

hematol 
Wysłany: 2016-12-16, 21:24   
0
UP DOWN

Robiłem takie coś,w sedanie jest przesrane bo trzeba sie polożyć w bagażniku,żeby wyciać i wstawić kielich,dużo gimnastyki.

MAX MAYER 
Wysłany: 2016-12-16, 21:46   
0
UP DOWN

KK napisał/a:
Myślisz, że Ci ktoś za darmo to zrobi?
^^ :spoko:

lakierok
Wysłany: 2016-12-17, 12:35   Re: Koszt wstawienia kielichów
0
UP DOWN

HugoBucc napisał/a:
Witam. Parę dni temu stała mi się nieprzyjemna rzecz, a mianowicie prawy tylny amortyzator wpadł mi do bagażnika :x: Lewy jeszcze się trzyma, ale chcę zrobić oba kielichy, żeby mieć spokój na dłuższy czas. Części już mam, teraz szukam kogoś, kto to wykona.

Pacjent to Opel Omega B (sedan) i przed robotą trzeba na pewno zdemontować walcową butlę gazową i - być może - zbiornik paliwa.

Oczywiście chodzi mi o koszt wspawania, bez lakierowania, bo cóż tam lakierować... Byłem u jednego magika i wyśpiewał mi 1500 zł - 2000 zł :sciana:

Na cenę składa się wiele czynników np. czy ma zarejestrowane, czy płaci zus , krus czy robi po godzinach albo na lewo , czy ma pracownika ? zarejestrowanego ? jak to zrobi .. czy jak wspomniałeś rozbierze butle , zbiornik itp .
Jeden dorobi po godzinach 300-500 zł i będzie zadowolony a drugi 500 zł będzie miał kosztów a gdzie zarobek . ;)

Czereśniak
Wysłany: 2016-12-21, 23:18   
0
UP DOWN

HugoBucc napisał/a:
Przez 8 lat zlecałem już parokrotnie usługi blacharsko-lakiernicze przy swoim samochodzie

Zleciłeś Pan już tom naprawe ? Duzo kasy trza wydać ?

HugoBucc 
Wysłany: 2017-01-05, 21:25   
0
UP DOWN

W 500 zł na spokojnie można się zmieścić. Już po ;)

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu