Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
HugoBucc 
Wys³any: 2016-12-16, 19:36   Koszt wstawienia kielichów
0
UP DOWN

Posty: 3
Sk±d: Zachód
Witam. Parê dni temu sta³a mi siê nieprzyjemna rzecz, a mianowicie prawy tylny amortyzator wpad³ mi do baga¿nika :x: Lewy jeszcze siê trzyma, ale chcê zrobiæ oba kielichy, ¿eby mieæ spokój na d³u¿szy czas. Czê¶ci ju¿ mam, teraz szukam kogo¶, kto to wykona.

Pacjent to Opel Omega B (sedan) i przed robot± trzeba na pewno zdemontowaæ walcow± butlê gazow± i - byæ mo¿e - zbiornik paliwa.

Oczywi¶cie chodzi mi o koszt wspawania, bez lakierowania, bo có¿ tam lakierowaæ... By³em u jednego magika i wy¶piewa³ mi 1500 z³ - 2000 z³ :sciana:
 

KK 
Wys³any: 2016-12-16, 21:04   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
My¶lisz, ¿e Ci kto¶ za darmo to zrobi?
_________________

 
 

HugoBucc 
Wys³any: 2016-12-16, 21:23   
0
UP DOWN

Posty: 3
Sk±d: Zachód
^ Nie chcia³bym nawet traciæ czasu na pisanie czegokolwiek pozbawionego sensu - widaæ, to niepopularne pogl±dy.

Przez 8 lat zleca³em ju¿ parokrotnie us³ugi blacharsko-lakiernicze przy swoim samochodzie (reperaturki tylnych b³otników, ranty drzwi, wymiana b³otnika prawy przód), wiêc jakie¶ rozeznanie w tym temacie mam, ale zaproponowana kwota po prostu ¶ciê³a mnie z nóg. Odwiedzi³em 5 majstrów w jednym mie¶cie i tylko ten ancymon wyskoczy³ mi z tak± kwot±. Proponowane ceny do¶æ znacznie ró¿ni³ siê od siebie, st±d te¿ moje pytanie, na które nawet nie spróbowa³e¶ odpowiedzieæ. Chcia³bym znale¼æ ¶rodek cenowy pomiêdzy robot± kowala, a czym¶ na wy¿szym poziomie.

8-)
 

hematol 
Wys³any: 2016-12-16, 21:24   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
Robi³em takie co¶,w sedanie jest przesrane bo trzeba sie polo¿yæ w baga¿niku,¿eby wyciaæ i wstawiæ kielich,du¿o gimnastyki.
 

MAX MAYER 
Wys³any: 2016-12-16, 21:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 63
Sk±d: Lubelskie
KK napisa³/a:
My¶lisz, ¿e Ci kto¶ za darmo to zrobi?
^^ :spoko:
 

lakierok 
Wys³any: 2016-12-17, 12:35   Re: Koszt wstawienia kielichów
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 423
Sk±d: Okolice
HugoBucc napisa³/a:
Witam. Parê dni temu sta³a mi siê nieprzyjemna rzecz, a mianowicie prawy tylny amortyzator wpad³ mi do baga¿nika :x: Lewy jeszcze siê trzyma, ale chcê zrobiæ oba kielichy, ¿eby mieæ spokój na d³u¿szy czas. Czê¶ci ju¿ mam, teraz szukam kogo¶, kto to wykona.

Pacjent to Opel Omega B (sedan) i przed robot± trzeba na pewno zdemontowaæ walcow± butlê gazow± i - byæ mo¿e - zbiornik paliwa.

Oczywi¶cie chodzi mi o koszt wspawania, bez lakierowania, bo có¿ tam lakierowaæ... By³em u jednego magika i wy¶piewa³ mi 1500 z³ - 2000 z³ :sciana:


Na cenê sk³ada siê wiele czynników np. czy ma zarejestrowane, czy p³aci zus , krus czy robi po godzinach albo na lewo , czy ma pracownika ? zarejestrowanego ? jak to zrobi .. czy jak wspomnia³e¶ rozbierze butle , zbiornik itp .
Jeden dorobi po godzinach 300-500 z³ i bêdzie zadowolony a drugi 500 z³ bêdzie mia³ kosztów a gdzie zarobek . ;)
 

Czere¶niak
Wys³any: 2016-12-21, 23:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 14 razy
Posty: 200
HugoBucc napisa³/a:
Przez 8 lat zleca³em ju¿ parokrotnie us³ugi blacharsko-lakiernicze przy swoim samochodzie

Zleci³e¶ Pan ju¿ tom naprawe ? Duzo kasy trza wydaæ ?
 

HugoBucc 
Wys³any: 2017-01-05, 21:25   
0
UP DOWN

Posty: 3
Sk±d: Zachód
W 500 z³ na spokojnie mo¿na siê zmie¶ciæ. Ju¿ po ;)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime